چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس موی سر و ابرو ۳۵ گرم

Irox Hair Tonic Natural hair care 35 g

ویژگی های لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس :

  • تقویت رشد مو و ابرو
  • جلوگیری از ریزش و محرک رویش مو
  • کنترل چربی اسکالپ و ضد خارش و شوره سر
  • ضد التهاب و التیام بخش
  • موثر در درمان ریزش موهای وابسته به هورمون
  • مناسب برای خانم ها و آقایان


۵۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس موی سر و ابرو

در این محصول از سری محصولات تقویت کننده مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

لوسیون گیاهی تقویت کننده موی سر و ابروی ایروکس حاوی عصاره های گیاهی همراه با ویتامین های A، E، F و پیش ساز ویتامین B5 است که در جهت تقویت رشد موها و ابروها، خون رسانی بهتر به پوست سر و تغذیه ی فولیکول های مو، جلوگیری از التهاب و خارش پوست سر و ریزش موهای سر و ابرو و همچنین در درمان شوره و کاهش چربی کف سر موثر می باشد.

 

ترکیبات موثر در لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس :

 

عصاره گزنه

عصاره گزنه موجود در لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس، گردش جریان خون را بهبود بخشیده و باعث تغذیه رسانی به فولیکول های مو می شود. عصاره این گیاه در کنترل آنزیم 5 آلفا ردوکتاز نوع 1و 2 ، تنظیم چربی پوست سر، مهار پوسته ریزی، خشکی و شوره سر نقش موثری ایفا می کند.

 

عصاره رزماری

این تونیک حاوی عصاره رزماری می باشد که دارای اسید کارنوسیک و اسید متوکسی کارنوسیک است که وظیفه کنترل آنزیم 5 آلفا ردوکتاز و DHT كه عاملي براي ریزش مو می باشد را بر عهده دارد. این عصاره با دارا بودن ترپنوئیدها و ترپن ها باعث اتساع عروق و سهولت جریان گردش خون محیطی در پوست کف سر می شود. این ماده ضد باکتریایی و التهاب نیز می باشد.

 

عصاره دم اسب

عصاره دم اسب موجود در این تونیک تقویتی حاوی آلکالوئیدها، فیتسترول، تانن، تری ترپنوئیدها و فلاونوئیدها و غنی از سلنیوم و سیلیکون معدنی است و در جهت افزایش و بهبود خون رسانی و تحریک رشد مو موثر می باشد.

 

ویتامین های A و E

لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس دارای ویتامین های A و E است که در جهت محافظت از مو، تسریع رشد موها، جلوگیری از ریزش و مهار اثر رادیکال‌های آزاد بر مو، نقشی موثر دارند.

ویتامین E با خواص آنتی اکسیدانی، در حفظ مویرگ های مغذی فولیکول های در حال رشد تاثیرگذار است و با بهبود جذب اکسیژن در فولیکول مو و عملکرد سیستم ایمنی بدن، باعث تقویت رشد مو می شود. این ویتامین همچنین ساختار فیزیکی ساقه را اصلاح و موجب رطوبت رسانی در ساقه ی موها می شود.

ویتامین A نیز دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است و مانند ویتامین ای، به حفظ مویرگ های مغذی فولیکول کمک کرده و محرکی برای رشد فولیکول در ابتدای فاز آناژن شده و در حفظ تعادل چربی طبیعی پوست سر نیز کمک کننده می باشد.

 

ویتامین F

ویتامین F موجود در این تونیک نیز که از اسیدهای چرب ضروری بدن به شمار می آید، باعث بهبود خون رسانی و تغذیه رسانی به فولیکول مو شده و در ترمیم ساقه های موی آسیب دیده و رشد موها نیز موثر است.

 

بیوتین

بیوتین (ویتامین H) نیز در لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس به کار رفته که به عنوان ویتامین زیبایی شناخته می شود و خواص سرشار آن برای سلامت پوست و موها بر کسی پوشیده نیست. این ویتامین نقش مهمی در تولید کراتین توسط کراتینوسیت ها دارد و مانع از نازک شدن مو می شود. این ماده به راحتی جذب پوست سر شده و فولیکول مو را تقویت می کند و در بهبود سنتز کراتین نقش بسیار موثری دارد.

 

ویتامین B5

ویتامین B5 نیز برای رشد بهینه فولیکول و جلوگیری از ریزش موها ضروریست و همچنین باعث افزایش آبرسانی به ساقه های مو و افزایش حجم و رطوبت آنها می گردد.

 

عصاره بید کانادایی و رازیانه

از دیگر عصاره های به کار رفته در این لوسیون تقویتی مو، عصاره بید کانادایی است که حاوی ماده اوئنوتئین می باشد که این ماده در کنترل آنزیم 5 آلفا ردوکتاز بسیار موثر است. از طرفی دارای خواص ضد التهابی، التیام بخشی و ضد باکتریایی می باشد.

عصاره رازیانه موجود در لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس نیز دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهاب و باکتری است و از ریزش موی آندروژنیک جلوگیری می کند.

 

عصاره های بابونه، کالندولا، عصاره چای سبز و کریزانتلیس

عصاره بابونه، کالندولا، عصاره چای سبز و کریزانتلیس از دیگر ترکیبات ضد التهاب و التیام بخش در لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس هستند.

بابونه که همواره به عنوان گیاهی تسکین دهنده و التیام بخش از آن یاد می شود.

عصاره کالاندولا یا گل همیشه بهار موجود در این تونیک، علاوه بر خاصیت ضد التهابی قوی به دلیل وجود فلاوونوئیدها و ساپونین ها، با تحریک تشکیل سلول های جدید موجب ترمیم و تسکین پوست های حساس و ملتهب شده، گردش خون را بهبود بخشیده و پوست سر را تقویت می کند.

عصاره های چای سبز و کریزانتلیس نیز که دارای اثر سینرژیک هستند، خواص آنتی اکسیدانی قوی دارند. عصاره چای سبز با خواص ضد التهابی خود باعث کاهش التهابات پوستی می شود.

 

عصاره های اکیناسه و آویشن

عصاره های اکیناسه و آویشن نیز از جمله ترکیبات ضد شوره و خارش به کار رفته در لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس هستند.

عصاره اکیناسه، با داشتن خواص ضد ویروس و باکتری و قارچ، عملکرد سیستم ایمنی را تقویت کرده و ترمیم کننده نیز می باشد.

آویشن نیز خواص آنتی سپتیک و ضد التهابی دارد و از ریزش مو پیشگیری می کند.

 

موارد مصرف لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس :

ریزش مو هایپر آندروژنیک در مردان و سایر موارد ریزش های مو و ابرو، شوره های مقاوم و چرب

 

روش مصرف لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس :

هر شب 15 تا 30 قطره از لوسیون را روی پوست تمیز سر در مناطق مورد نظر با کمترین ماساژ پخش کنید و اجازه دهید حداقل 5 الی 6 ساعت برای اثربخشی بهتر بر روی سر بماند و سپس سر را بشویید. طول درمان برای رسیدن به حداقل نتایج 3 الی 4 ماه بوده که در این مدت شاهد توقف ریزش مو و رویش موهای کرکی خواهید بود. برای رسیدن به بهترین نتیجه باید یک سال استفاده از لوسیون ادامه یابد تا موهای کرکی ضخیم شوند و پس از آن برای درمان نگهدارنده حداقل هفته ای دو تا سه بار از لوسیون استفاده شود.

در خصوص تقویت ابرو دو قطره از لوسیون را روی انگشت ریخته و 30 ثانیه روی ابرو نگهدارید و دقت کنید لوسیون به اطراف یا داخل چشم مالیده نشود. در صورت ایجاد پوسته ریزی در اطراف ابرو که نشان دهنده اثربخشی لوسیون بر رشد ابرو است، برای کنترل آن از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

 

هشدار مصرف لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس :

در هنگام بارداری و دوران شیردهی، برای مصرف این فرآورده باید با پزشک مشورت شود.

در دمای اتاق و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

پیشنهاد:

با توجه به وجود ترکیبات کنترل کننده چربی، آنتی سپتیک، ضد التهاب و التیام بخش، این لوسیون در موارد شوره های چرب و مقاوم، به عنوان کمک درمان در کنار شامپو ایروکس توصیه می شود.

به منظور تقویت اثر و کارایی لوسیون، برای شستشوی سر بهتر است با توجه به نوع مو و اسکالپ از شامپو ضد ریزش موهای چرب (گزنه) ایروکس و در صورت شستشوی روزانه از شامپو ضد ریزش موهای خشک (سیر) استفاده شود.

 

ترکیبات لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس :

آب دیونیزه، عصاره گزنه، عصاره رزماری، عصاره دم اسب، عصاره بید کانادایی، عصاره رازیانه، عصاره اکیناسه، عصاره آویشن، عصاره کالاندولا، عصاره بابونه، عصاره چای سبز و کریزانتلیس، ویتامین F (EFAs)، ویتامین E، رتینول پالمیتات (ویتامین A)، آلانتوئین، بیوتن، د- پانتنول (پیش ساز ویتامین B5) و دیگر افزودنی های مجاز

برند ایروکس (Irox) یکی از برندهای تولیدی شرکت ایران آوندفر است که یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی کشور است که در سال 1358 تاسیس شد و فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1365 با تولید دو نوع محصول آغاز کرد.برند ایروکس (Irox) از اولین شرکت‌های ایرانی است که توانسته گواهی سیستم مدیریت کیفیت الگوی ایزو 9000 در صنایع بهداشتی، آرایشی و شوینده را برای تولید انواع شامپو و مایع ظرفشویی دریافت کند. این گواهی در آذر ماه 1382 به گواهی ایزو 9001 ویرایش سال 2000 برای کلیه فرآورده های شرکت ارتقا داده شد.

ویژگیهای محصول

وزن 100 گرم
نوع محصول

لوسیون

برند

کاربرد

انواع مو

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

35 گرم

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

بطری شیشه ای

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ایران آوند فر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوسیون تقویت کننده گیاهی ایروکس موی سر و ابرو ۳۵ گرم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *