تقویت مژه و ابرو

ریزش موی سر، ابرو و مژه یکی از بزرگترین دغدغه‌های اصلی بسیاری از افراد می باشد. اگر در اولین زمان ممکن به این مشکل رسیدگی نشود ممکن است برای افراد هزینه زیادی را در پی داشته باشد.

شما می‌توانید برای رسیدگی به ریزش مژه و ابرو خود با هزینه‌های کم از شر کم حجمی و کم‌پشتی موهای خود خلاص شوید. در صورت بروز اولین علامت های ریزش در این ناط باید به خرید محلول‌های تقویتی مژه و ابرو اقدام کنید تا بیشتر شاهد از دست رفتن موهای خود نباشید.

عوامل کم‌پشتی ابرو و مژه‌ها

  • افزایش و بالا رفتن سن در افراد
  • کمبود مواد مغذی لازم در بدن
  • استفاده از محصولات آرایشی بی‌کیفیت
  • تاتو ابرو و پلک
  • وراثت، ریزش موی ارثی
  • استفاده از برخی داروهای مضر مثل شیمی درمانی یا پرتو درمانی

روغن تقویت مژه و ابرو

معمولا در تهیه روغن تقویت مژه از  ۸ نوع گیاه و دانه روغنی استفاده می شود. در ترکیبات این محصولات می‌توان فندق، کرچک و آرگان را ببینید که هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده‌ دارند.

همچنین در روغن های تقویت مژه و ابرو از فندق نیز استفاده شده که پروتئین‌ها و مواد معدنی موجود در آن توسط ریشه مو به راحتی جذب خواهد شد. علاوه بر آن فندق در پرپشت شدن ابرو و مژه نیز موثر است. همچنین روغن کرچک نیز با توجه به خواصی که دارد در پرپشت شدن ابروها و مژه‌ها موثر می باشد.

روغن آرگان از جمله مواد تشکیل دهنده روغن تقویت مژه و ابرو، دارای خواص نرم‌کنندگی، ترمیم‌کنندگی و مرطوب‌کنندگی موهای این نقاط نیز است. روغن تقویت مژه و ابرو با استفاده از این خواص به همراه 5 گیاه و دانه روغنی دیگر محصولی با قدرت بالا مناسب برای ابروها و مژه‌ها به حساب می‌رود. این روغن اصلاح طبع شده و دارای بافت بسیار سبکی است. می توان گفت که پیازچه مژه و ابرو نسبت به موهای سر ضعیف‌تر است و برای رشد و تقویت نیاز به مواد مغذی قوی خواهد داشت.

خواص روغن تقویت مژه و ابرو

روغن تقویت مژه و ابرو روغنی درمانی و تقویت کننده می باشد که مشکلات ریشه‌ای موهای این نواحی را برطرف خواهد کرد. علاوه بر آن، این روغن مواد مغذی مورد نیاز مژه‌ها و ابروها را برای پرپشت شدن تأمین می‌کند.

نمایش 1–12 از 28 نتیجه

سرم تقویت مژه و ابرو تینولا Tino Lash حجم 30 میلی لیتر

قیمت اصلی ۴۸۹.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۰۵.۸۷۰ تومان است.

سرم تقویت کننده ابرو لروونی 10 میلی لیتر

قیمت اصلی ۴۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۹۸.۴۰۰ تومان است.

کرم تقویت کننده ابرو کراستم اویدرم 15 میلی لیتر

قیمت اصلی ۱۵۹.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳۱.۹۷۰ تومان است.

سرم مژه اینوکلون النویر 5 میلی لیتر

قیمت اصلی ۱.۸۴۸.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۵۱۹.۷۳۰ تومان است.