گزارش نادرستی مشخصات

کپسول فرتیل اید بانوان فیرهیون هلث 90 عددیFairhaven Health FertilAid for Women 90 Caps

ویژگی های کپسول فرتیل اید بانوان :

 • دارای 100 درصد ترکیبات مولتی ویتامین و املاح لازم برای قبل از بارداری
 • همراه با آنتی اکسیدان ها جهت بهبود باروری
 • ترکیب کاملی از عناصر گیاهی موثر بر بهبود باروری
 • مناسب برای ایجاد تعادل هورمونی و تخمک گذاری طبیعی
 • کاملا طبیعی بدون هیچگونه عوارض جانبی

۱.۱۹۱.۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیFairhaven Health FertilAid for Women 90 Caps

کپسول فرتیل اید بانوان فرهیون هلث

در این محصول از محصولات افزایش باروری بانوان دسته مکمل بانوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

چرخه قاعدگی در هر بانویی که به سن رشد رسیده یعنی پس از پایان دوره عادت ماهانه و تا شروع دوره بعدی شمارش می‌شود. این دوره در هر خانمی فرق دارد ولی میانگین مدت زمان در هر دوره عادت ماهانه یا قاعدگی، ۲۸ روز است. که اگر این چرخه بیشتر از ۳۵ روز و یا کمتر از ۲۱ روز به طول انجامد، بعنوان دوره نامنظم قاعدگی یا عادت ماهانه بی‌نظم شناخته می‌شود.

برای باردار شدن وجود تخمک ضروری بوده که این تخمک‌گذاری ۳۶ تا ۴۸ ساعت پس از افزایش سطح خونی هورمون LH به صورت خودکار رخ خواهد داد و پس از آزاد شدن تخمک از تخمدان، تخمک درون لوله رحمی شده و با اسپرم ترکیب و در اینجا بارداری رخ می‌دهد.

بهتر است بدانیم که ناهماهنگی در تخمک‌گذاری یکی از دلیل های مهم و اساسی ناباروری است. زمان تخمک‌گذاری با شروع آخرین دوره قاعدگی و با حساب ۱۲ تا ۱۶ روز پیش از دوره بعدی خواهد بود. یعنی بیشتر زنان بین روزهای ۱۱ تا روز ۲۱ چرخه قاعدگی خود، تخمک‌گذاری می‌کنند. این همان چیزی است که بسیاری از آن به عنوان “زمان باروری” یاد می‌کنند.

برای زوج‌هایی که هدف یا قصد باروری دارند، دانستن زمان تخمک‌گذاری کمک می‌کند تا یک رابطه جنسی سودمند و به هنگام داشته باشند. بنابراین داشتن دوره‌های قاعدگی یا عادت ماهانه منظم بین ۲۱ تا ۳۵ روز یکی از نشانه‌های خوب برای تخمک‌گذاری است.

گزارش‌ها نشان داده که زنان دارای چرخه‌های منظم نیز از این فرآورده برای حمایت از باروری و سلامت تخمک نیز بهره بردند که هیچگونه تغییری در چرخه‌های منظم خود ندیدند. حتا با وجود چرخه‌های منظم ممکمن است فرد عدم هماهنگی و تغییر هورمونی و یا در تخمک‌گذاری مشکلی داشته باشد و خود نداند.

کپسول فرتیل اید بانوان
کپسول فرتیل اید بانوان

مکمل باروری فرتیل اید برای زنان FertilAid for Women که بیش از ۱۸ سال است در این امر کوشا است و پرهوادار، نه تنها از چرخه منظم عادت ماهانه یا منظم قاعدگی و بارداری پشتیبانی می‌کند، بلکه بعنوان مولتی‌ویتامین ویژه بانوان نیز میتوان از آن بهره برد. این فرآورده دربردارنده گیاهانی همچون ویتکس و شبدر قرمز است که از هماهنگی هورمونی و منظم بودن چرخه عادت ماهانه حمایت می‌کند. اندوخته تخمک زنان بسیار کم است و نمیتوان آنها را افزایش داد و همچنین درصد تخمک‌های طبیعی که می‌مانند بسیار مهم است.

با افزایش تنش‌های روانی، تب، سم‌ها، رادیکال‌های آزاد، عفونت و نیز افزایش سن کیفیت تخمک‌ها پایین می‌آیند. ساختار مکمل فرتیل اید برای خانم‌ها با ویژگی آنتی‌اکسیدانی که شامل ویتامین سی و ای است، به خنثی کردن این رادیکال‌های آزاد و سم‌ها کمک کرده تا به تخمک آسیب نرسانند.

«فرتیل اید برای زنان حاوی ویتامین‌ها و ماده های معدنی است که تک تک اینها نقش بسزایی در باروری و سلامت تخمدان‌ها و تخمک دارند!»

ویتکس اگنوس کاکتوس

«ویتکس اگنوس کاکتوس یا پنج انگشت» موجود در کپسول فرتیل اید بانوان، گیاهی دارویی بوده که بعنوان یک گیاه پرخاصیت ویژه زنان شناخته می‌شود. پنج انگشت، چندین ویژگی دارویی برای زنان در برابر ناباروری، نظم بخشیدن به ناهماهنگی های هورمونی، بهبود سندرم پیش از قاعدگی، بهبود بیماری‌های پستان و نیز در درمان بیماری های گوناگون رحم و تخمدان کاربرد دارد که به طور کلی بی‌خطر است. در طب سنتی ایران دمنوش گیاه پنج انگشت همراه با عسل برای دردهای قاعدگی یا عادت ماهانه و ناباروری استفاده می‌شود.

شبدر قرمز

«شبدر قرمز» در کپسول فرتیل اید بانوان، گیاهی گلدار و وحشی است که به طور گسترده در طب سنتی برای درمان نشانه‌های یائسگی مانند؛ (خشکی واژن و تنش‌های روانی و افسردگی), تنگی نفس، سرفه، آرتروز و حتا سرطان کاربرد دارد. در یائسگی بدلیل کاهش هورمون‌های باروری یعنی استروژن که باعث پوکی استخوان نیز میشود، شبدر قرمز‌ دارای ماده ای بنام ایزوفلاون بوده که گونه ای فیتواستروژن است که میتواند استروژن بدن را افزایش داده که برآیند آن هم از روند پوکی استخوان می‌کاهد و هم میتواند به زنانی که بین سن ۳۵ تا ۵۵ سالگی هستند و قصد بارداری دارند، کمک‌ کند.

چندین دهه است که پزشکان و کارشناسان بهداشت سفارش می‌کنند که همه زنان در سن باروری باید اسید فولیک (ویتامین ب۹) کافی را از راه غذاهای غنی‌شده و مکمل‌های غذایی دریافت کنند تا در صورت باردار شدن برای شکل‌گیری لوله های عصبی جنین و نیز از نقص‌های مادرزادی حفاظت کنند. ولی برای دریافت اسید فولیک یا ویتامین ب۹ بدن به متیل فولات نیاز دارد.

کپسول فرتیل اید بانوان
کپسول فرتیل اید بانوان

ویتامین ب۹

«فولیک اسید یا ویتامین ب۹» در کپسول فرتیل اید بانوان که گونه ای از ویتامین‌های گروه ب است با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد، بدن را در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان، بیماری‌های قلبی، نقص‌های مادرزادی جنین و مسمومیت‌ بارداری، پوکی استخوان، و سرطان‌های مشخصی حفظ می‌کند. این ویتامین در رشد سلول‌ها و ساخت دی اِن اِی DNA نقش دارد. با دریافت آن از مشکل‌های مغزی مانند آنانسفالی و مشکلهای نخاعی مانند اسپینابیفیدا در جنین پیشگیری می‌کند.

گستردگی سیستم عصبی جنین در مرحله های بسیار آغازین بارداری رخ می‌دهد، حتا پیش از زمانیکه زن از بارداری خود آگاهی پیدا کند. به همین دلیل است که پیش از تلاش و برنامه ریزی برای بارداری، دریافت اسید فولیک یا ویتامین ب۹ را باید شروع کرد. ولی برای دریافت ویتامین ب۹ بدن نیاز به فولات دارد. ویتامین ب۹ یک ماده مغذی اساسی است که به طور طبیعی به صورت فولات وجود دارد.

«فولات نوع طبیعی ویتامین ب۹» است. یعنی همان فرم کُنشکر و فعال ویتامین ب۹، فولات است که به اسید لوومفولیک یا ۵-متیل تترا هیدروفولات شناخته‌شده است. فولات همچنین به فرآوری گلبول‌های قرمز کمک فراوانی می‌کند و کمبود آن در بدن باعث کم‌خونی و عدم اکسیژن‌رسانی به بدن خواهد شد که خود این کم‌خونی پیامدهای بسیاری را بهمراه خواهد داشت. کمبود فولات می‌تواند به دلیل بیماری یا جهش ژنتیکی رخ داده و باعث عدم جذب فولات مورد نیازش در بدن شود، مانند بیماری کرون، بیماری سلیاک، برخی از گونه‌های سرطان و مشکل‌های حاد کلیوی.

ویتامین سی

«ویتامین سی/ث یا اسید آسکوربیک» موجود در کپسول فرتیل اید بانوان، یک ویتامین اساسی بدن است که با خاصیت آنتی‌اکسیدانی سدی در برابر رادیکال‌های آزاد زیان‌آور و پیشگیری از سرطان ها کمک فراوانی می‌کند و سیستم ایمنی بدن را بالا می‌برد. ویتامین سی در فرآوری کلاژن سازی که خود در بازسازی بافت های بدن، بهبود زخم‌ها، رشد استخوانی و جوانسازی پوست، رشد غضروف‌ها و تاندون‌ها نقش بسزایی دارد. به کسانی که قصد بارداری دارند و یا باردار هستند سفارش می‌شود که باید این ویتامین را به اندازه دریافت کنند.

ویتامین سی نه تنها در افزایش و بهبود باروری و هماهنگی هورمون‌ها نقش دارد بلکه به نظم چرخه قاعدگی و کارکرد تخمدان‌ها و به بهبود پوشش رحم و بهبود سطح پروژسترون بدن زنانی که با نقص تخمدان روبرو هستند، کمک می‌کند. ویتامینی است که به جذب آهن و برآیند آن کم‌خونی کمک کرده و احتمال کم‌خونی در مادر و جنین را نیز کاهش داده. و از سقط جنین، زایمان زودرس، فشارخون باالای بارداری پیشگیری می‌کند. این ویتامین حتا در افزایش تعداد، تحرک و کیفیت اسپرم مردان با هدف‌های باروری نیز نقش مهمی دارد.

ویتامین ای E

«ویتامین ای E» در کپسول فرتیل اید بانوان، نیز همانند ویتامین‌های دیگر خاصیت‌های بسیاری دارد و بعنوان آنتی‌اکسیدان کار می‌کند و سلول‌های بدن را در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان پاسداری کرده و سیستم ایمنی بدن را افزایش می‌دهد. این ویتامین از راه بهبود ترومبوز اروگی (عروقی) در بیماران و افزایش خون رسانی به اندومتر رحم می‌تواند باعث افزایش شانس باروری و لانه‌گزینی جنین شود. یعنی ویتامین ای E سطح فاکتور‌های اکسیداتیو استرس را در خون و مایع فولیکولی را کاهش و آنتی‌اکسیدان‌ها را افزایش می‌دهد که برآیند آن شانس باروری افزایش می‌یابد.

کپسول فرتیل اید بانوان
کپسول فرتیل اید بانوان

بتاکاروتن

«بتاکاروتن نوعی ویتامین آ» در کپسول فرتیل اید بانوان به کار رفته که با خاصیت آنتی‌اکسیدانی در مهار آسیب‌های رادیکال‌های آزاد با فرآیند اکسیداسیون که باعث زیان زدن به سلول‌ها می‌شوند و برآیند آن به تخمک و جنین در بانوان و نیز اسپرم آقایان لطمه می‌زنند، پاسداری می‌کند.

آهن

«آهن» موجود در کپسول فرتیل اید بانوان، ماده ای ارزشمند برای بدن ما است، چنانچه خون آهن کافی نداشته باشد و یا از گلبول‌های قرمز کمی برخوردار باشد، ممکن است باعث ناباروری شود. حتا اگر باروری رخ دهد، همان کم‌خونی به مشکل عدم بخشبندی سلول‌های جنین شده و در همان گامه های نخست به سقط جنین می‌انجامد.

پژوهشگران دریافته‌اند، زنانی که مکمل آهن دریافت نمی‌کنند نسبت به کیانی مکمل آهن مصرف می‌کنند، ۴۰٪ کمتر به ناباروری ناشی از مشکل‌های تخمک‌گذاری دچار می‌شوند. بدن برای جذب آهن نیاز به ویتامین‌های ب۱۲، سی،  ب۹ نیاز دارد که مکمل فرتیل اید برای خانم‌ها از این ویتامین‌ها بی‌بهره نیست.

روی

«روی یا زینک» نیز یکی از ماده‌های با ارزش غذایی مهمی در بدن است و خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد که سیستم ایمنی بدن را افزایش داده و در روند رشد جنسی، توان بخشیدن به اندام جنسی و پیشگیری از پاره شدن آلت جنسی اثربخش است. روی مانند متیل فولات در افزایش باروری و در تخمک‌گذاری و چرخه عادت ماهانه یا قاعدگی بانوان نقش دارد.

ویتامین دی

«ویتامین دی D» به گروهی از ویتامین های محلول در چربی گفته می‌شود که کارش جذب روده از کلسیم، منیزیم، فسفات، روی و آهن است. مهمترین شکل ویتامین دی ویتامین د۳ D3 (کلکلسیفرول) و ویتامین D2 (ergocalciferol) است. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که کمبود این ویتامین یعنی ویتامین دی می‌تواند در پیوند با پروسندرم تخمدان پلی کیستیک، فیبروم رحمی، اندومتریوز و نارسایی زودرس تخمدان شود که بر کارکرد هورمون­ها و قدرت اندام­‌های باروری زنان اثر می‌گذارند.

جینسنگ

«جینسنگ/جینسینگ» از دیگر مواد مؤثر کپسول فرتیل اید بانوان می باشد. این ماده، دارویی گیاهی با خاصیت های بسیار برای بدن است که اثر خوشایندی بر روی برخی از مشکل‌های زنان ازجمله ناهماهنگی هورمونی، باروری، ناهماهنگی و بی نظمی در عادت ماهانه یا قاعدگی، تخمدان پلی کیستیک دارد. حتا برخی برای کمک به توان انرژی و بهبود کارکرد مغز از جینسینگ بهره می‌برند.

سندرم تخمدان‌ یکی از ناهماهنگی های کارکرد هورمونی بوده که بسیاری از زنان در سال‌های باروری تجربه می‌کنند. این بیماری ناشی از عدم تعادل هورمونی بوده که باعث پیچیدگی و ناهماهنگی در چرخه قاعدگی همراه با درد شده و نیز باعث افزایش هورمون‌های مردانه می‌شود که برآیند آن ناباروری و کیست تخمدان‌ است. که فاکتورهای اثربخشی از جینسینگ بر روی این موردها گزارش شده است.

کپسول فرتیل اید بانوان
کپسول فرتیل اید بانوان

موارد مصرف کپسول فرتیل اید بانوان :

کمک به افزایش توان باروری و بهبود کارکرد دستگاه تناسلی و تنظیم دوره قاعدگی

روش مصرف کپسول فرتیل اید بانوان :

روزانه ۳ کپسول فرتیل اید بانوان با مقدار کافی آب همراه با وعده غذایی میل شود.

مصرف این مکمل را در هر زمانی از سیکل ماهیانه شروع نموده و در طول سیکل ادامه دهید و پس از تایید بارداری بوسیله آزمایش خون یا ادرار مصرف را قطع کنید.

هشدار مصرف کپسول فرتیل اید بانوان :

تنها برای مصرف بزرگسالان.

در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی لطفاً پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در صورتیکه پلمپ درب قوطی باز شده باشد از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

در صورت مسمومیت ناشی از مصرف بیش از اندازه فورا با مرکزهای درمانی تماس حاصل فرمایید.

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

شرایط نگهداری کپسول فرتیل اید بانوان :

کپسول فرتیل اید بانوان را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

جدول ترکیبات کپسول فرتیل اید بانوان :

عنوان مقدار نیاز روزانه
(Vitamin A (as beta carotene
1200 mcg
133 %
(Vitamin C (as ascorbic acid
85 mg
94 %
(Vitamin D3 (as cholecalciferol
10 mcg
50 %
(Vitamin E (as d-alpha tocopheryl succinate
67 mg
447 %
(Thiamin (as thiamine HCI
1.5 mg
125 %
Riboflavin
1.7 mg
131 %
Niacin
20 mg
125 %
(Vitamin B6 (as pyridoxal 5-phosphate
2 mg
118 %
Folate (as L-5-methyltetrahydrofolate , calcium)
1020 mcg DFE
255 %
(Vitamin B12 (as methylcobalamin
6 mcg
250 %
(Pantothenic Acid (as d-calcium pantothenate
10 mg
200 %
Iron (as iron bisglycinate chelate)
18 mg
100 %
Iodine (as Potassium Iodide)
150 mcg
100 %
(Magnesium (as magnesium oxide
320 mg
76 %
(Zinc (as zinc gluconate
15 mg
136 %
(Selenium (as L-selenomethionine
70 mcg
127 %
(Copper (as copper gluconate
2 mg
222 %
Proprietary Blend
620 mg
نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیFairhaven Health FertilAid for Women 90 Caps
سایر مشخصات
نوع محصول

کپسول

برند

Fairhaven Health فیرهون هاث

گروه

بهبود باروری بانوان

تعداد

90 عدد

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

جنسیت مصرف

بانوان

کشور سازنده

آمریکا

شرکت سازنده

فیرهون هلث

وزن 110 g
نظرات کاربرانFairhaven Health FertilAid for Women 90 Caps

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کپسول فرتیل اید بانوان فیرهیون هلث 90 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخFairhaven Health FertilAid for Women 90 Caps

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیFairhaven Health FertilAid for Women 90 Caps