چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس 4500 گرمی

Doobis Carbo 100% Energy Booster Powder 4500gr

ویژگی‌های پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس:

  • دارای کالری به منظور افزایش وزن
  • افزایش انرژی‌ و قدرت بدنی
  • بازیابی سطوح گلیکوژن
  • حاوی کربوهیدرات پیچیده‌ی ۱۰۰٪ خالص و مواد مغذی دیگر
  • بدون پروتئین، کلسترول و چربی
  • تولید‌شده در طعم‌های گوناگون


۷۴۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس

در این محصول از محصولات گینر و کربوهیدرات از مکمل‌های ورزشی و مکمل‌های افزایش وزن از دسته تنظیم وزن سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس، دربردارنده‌ی کربوهیدرات و‌‌مواد مغذی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به افزایش وزن و کمک به بهبود سطح انرژی کاربرد دارد و نوعی مکمل غذایی و ورزشی به حساب می‌آید که افراد ورزشکار و بدن‌ساز می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

بدن ما انسان‌ها برای حفظ انرژی خود نیاز به مواد سوختی دارد که از راه خوردن و آشامیدن و با به کارگیری آن‌ها می‌توان کارکرد و استقامت بدن را به صورت روزانه تقویت نمود. یکی از آن مواد مغذی که به ما انرژی لازم را می‌رساند، کربوهیدرات‌ها یا همان قندها هستند که در برخی موارد و شرایط خاص، برخی از افراد نیاز بیشتری بدان‌ها پیدا می‌کنند.

افرادی که فعالیت‌های بدنی بیشتری دارند و یا ورزشکار هستند و از تمرینات با شدت بالا استفاده می‌کنند، چنانچه قند و کربوهیدرات‌ مورد نیاز خود را دریافت نکنند، هم این امکان وجود دارد که به اقت قند خون هنگام تمرینات دچار شوند و هم اینکه بدن برای انرژی لازم به ناچار از پروتئین‌ها استفاده می‌کند و این باعث تحلیل با آب‌رفت ماهیچه‌ها می‌شود و باعث‌ تخریب آن‌ها خواهد شد. هم‌چنین استفاده از کربوهیدرات به هنگام تمرینات ورزشی باعث می‌شود که خستگی دیرتر رخ دهد و کارکرد ورزشکاران در تمرین‌های طولانی‌مدت و فعالیت‌های کوتاه‌مدت با شدت بالا تقویت شود و‌ سوخت‌وساز بدن را افزایش‌ و بهبود می‌دهند.

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس

Doobis Carbo 100% Energy Booster Powde

در هر ۱۰۰ گرم از پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن 4500 گرمیDoobis Nutrition Carbo 100% Powder 4500gr؛ حاوی ۹۵ گرم کربوهیدرات می‌باشد و عاری از چربی و کلسترول و هم‌چنین از ویتامین‌های سی C و ب۱ B1 برخوردار است که در هر وعده می‌تواند ۱۷۲ کالری به فرد برساند که باعث افزایش وزن و بهبود انرژی‌ و استقامت بدنی می‌شود.

در تعریف ساده باید گفت که گلیکوژن همان گلوکز و کربوهیدارت است که درون ماهیچه‌ها، کبد و مغز ذخیره شده است، یعنی زمانی‌ که بدن نیاز به انرژی از کربوهیدرات دارد، گلیکوژن برای استفاده‌ی سریع به وسیله‌ی سلول‌های عضلانی به گلوکز تبدیل می‌شود. پودر کربو انرژی بوستر دوبیس، از کربوهیدرات‌های پیچیده‌ی 100٪ خالص است که از ماتودکسترین و دکستروز تهیه شده که به راحتی قابل هضم است.

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس، در بازیابی سطوح گلیکوژن ورزشکاران موثر است که این به پیش‌گیری از تجزیه‌ی عضلات و افزایش حجم آن‌ها کمک می‌کند و در جلوگیری از افت قند خون هنگام تمرینات ورزشی کارساز خواهد بود. پودر کربو انرژی دوبیس، را می‌توانید پیش یا پس از تمرین و یا در حین تمرین میل نمایید که در طعم‌های گوناگون تولید شده است. ویتامین سی C موجود در پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس، نیز می‌تواند به افزایش‌ انرژی، کاهش استرس اکسیدیتو ناشی از فعالیت‌های بدنی کمک نماید و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس، از مواد اولیه‌ی واردانی از آلمانی تهیه شده و بسته‌بندی آن در شرکت غذایی ایلیا پارس صورت پذیرفته است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس

Doobis Carbo 100% Energy Booster Powde

موارد مصرف پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس:

کمک به افزایش وزن. کمک به بهبود سطح انرژی. مناسب ورزشکاران و بدن‌سازان.

روش مصرف پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس:

برای هر وعده، ۲ پیمانه‌ (برابر با ۶۰ گرم) از پودر را در ۸۰۰ میلی لیتر آب، شیر یا آب‌میوه مخلوط و مصرف نمائید.

میزان کربوهیدرات مورد نیاز بستگی به نوع و شدت تمرین، سن، جنس، مقدار کالری مصرفی و … دارد. به طور کلی برای ورزش‌های استقامتی ۷ تا ۱۲ گرم کربوهیدرات به ازای هر کیلوگرم وزن بدن و برای ورزش‌های قدرتی و تیمی ۶ تا ۱۰ گرم کربوهیدرات به ازای هر کیلوگرم وزن بدن پیشنهاد می‌شود. بخشی از این کربوهیدرات را می‌توان با غذا دریافت کرد و بخش دیگر را با مکمل‌های کربوهیدرات.

به عنوان یک قاعده‌ی ساده ورزشکاران می‌توانند حدود ۵۰ تا ۲۰۰ گرم در روز از پودر کربو انرژی دوبیس، استفاده کنند. البته بهتر است، قبل از مصرف این فرآورده با کارشناس تغذیه مشورت کنید. بهتر است این مکمل را به صورت تقسیم شده قبل، حین و پس از تمرین و هم‌راه با آب فراوان میل نمود.

هشدار مصرف پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس:

این فرآورده صرفاً یک مکمل غذایی بوده و برای پیش‌گیری، درمان و تشخیص بیماری گ‌ها کاربردی ندارد.

افراد د‌چار به مشکلات کبدی و کلیوی، بهتر است قبل از مصرف این فرآورده با کارشناس تغذیه یا مربی مشورت نمایند.

در صورت ایجاد التهاب و آلرژی، مصرف را قطع و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

موارد منع مصرف:

افراد دیابتی نباید از این فرآورده استفاده کنند.

عوارض جانبی:

در صورت مصرف توصیه‌شده‌ی این پودر و تحت نظر مربی یا کارشناس تغذیه، عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت.

مصرف در بارداری و شیردهی:

خانم‌های باردار و شیرده قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت کنند.

تداخل دارویی:

تا کنون تداخل دارویی با این فرآورده گزارش نشده است‌.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس:

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
هر پیمانه برابر با۴۶ گرم**
کالری۱۷۲ کیلوکالری**
چربی کل۰ گرم۰
کربوهیدرات کل۴۳ گرم۱۵
قند۴/۲ گرم۰
پروتئین۰ گرم۰
کلسیم۰ گرم۰
سدیم۰ گرم**
ویتامین ب۱۰/۳۳ میلی‌گرم۰
ویتامین سی۲۴ میلی‌گرم۴۰
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت صنایع غذایی ایلیا پارس با برند دوبیس (Doobis) در سال ۱۳۸۴ به‌منظور ایجاد سیستم مدرن جهت تولید، بسته‌بندی و توزیع انواع مکمل‌های غذایی مورد مصرف ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی تأسیس شد و در راستای تحقق این آرمان این شرکت اقدام به احداث یک سایت صنعتی جهت تولید به مساحت ۶۰۰۰ متر در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد نمود و پس از اخذ استانداردهای گوناگون کشور و رعایت موازین خاص تولید مواد غذایی این شرکت موفق به دریافت مجوز پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور شد.دوبیس موفق به اخذ تمامی ایزوها و استانداردهای بین‌المللی لازم جهت انجام امور مدیریتی و تولید مطرح سراسر دنیا گردید. که از این رو می‌توان به ISO ۹۰۰۱ ،ISO ۲۲۰۰۰ و HACCP اشاره کرد. در حال حاضر محصولات دوبیس رقیبی برای انواع محصولات خارجی است و با افزایش زمینه‌های فعالیت خود بستر مناسب را برای صادرات نیز فراهم آورده است.این برند یکی از برندهای محبوب ایرانی است که تماما در داخل ایران تولید و بسته بندی می‌شود.مکمل‌های ورزشی و بدنسازی برند دوبیس تنوع زیادی داشته و هر آنچه را یک ورزشکار نیاز دارد تولید می‌کند. انواع مکمل بدنسازی دوبیس همراه با قیمت محصولات دوبیس در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی موجود است و به راحتی می‌توانید تنها با یک کلیک آنها را خریداری نمایید.

ویژگیهای محصول

وزن 4700 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

کربوهیدرات

وزن

4500 گرم

طعم

توتی فروتی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

صنایع غذایی ایلیا پارس

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس 4500 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *