مکمل انرژی زا

مکمل‌های انرژی زا همانطور که از نامشان پیداست باعث افزایش انرژی می‌شوند. داشتن انرژی و قوای کافی برای تمرین از دلایلی است که ورزشکاران به مصرف این نوع مکمل‌ها روی می‌آورند. مکمل‌های انرژی زای ورزشی می‌توانند برای اهداف مختلفی استفاده شوند. انرژی دریافت شده از مواد غذایی به تنهایی کافی نیست و ورزشکاران و بدنسازان بایستی در هنگام تمرینات سرعتی و قدرتی از این نوع مکمل‌ها جهت رفع خستگی و افزایش انرژی خود استفاده نمایند. با خرید و مصرف قوی ترین و بهترین مکملهای انرژی زای ورزشی قبل از تمرینات بدنسازی، از اثر فوق العاده آن در افزایش قدرت حین تمرین شگفت زده خواهید شد.

مواد تشکیل دهنده مکمل های انرژی زا

یکی از ترکیبات مهم افزایش انرژی بدن کافئین است، مواد دیگری نیز مانند جینسینگ، کراتین، کربوهیدرات و حتی ویتامین‌های گروه ب در ترکیبات این نوع مکمل‌ها موجود است که تاثیر بسزایی در بالا بردن سطح انرژی بدن دارند. وزنه برداران برای افزایش انرژی خود در حین تمرین معمولا از مکمل های کراتین استفاده می کنند. کراتین نیز ماده ای انرژی زا است که از بیماری های دیگری همچون بیماری های مغز و اعصاب مانند آلزایمر جلوگیری می کند. مکمل های حاوی کراتین بهتر است قبل از تمرینات ورزشی مصرف گردند. ماده دیگر به کار رفته در انرژی زاهای ورزشی جینسینگ می تواند باشد. عمده کاربرد مصرف این گیاه در تقویت و بهبود حافظه و  رفع افت انرژی بدن می باشد. این ماده در تقویت قوای جسمی و جنسی بدن موثر است.

مکمل های انرژی زا برای بدنسازی

قرص ها و مکمل های انرژی زا با افزایش سطح انرژی بدن موجب کاهش احساس خستگی و افزایش انرژی جسمی و ذهنی می شوند. در ورزش نیز فرد به تمرکز ذهنی و بدنی نیاز دارد به همین دلیل استفاده از مکمل‌ها برای افرادی که ورزش می‌کنند اهمیت زیادی دارد. استفاده از این مکمل به بهبود عملکرد ورزشکاران کمک می‌کند.

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی این امکان را برای شما فراهم نموده تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به داروخانه، بتوانید مکمل مورد نیاز خود را تنها با یک کلیک سفارش داده و در محل تحویل بگیرید. تمامی مکمل‌های موجود در این داورخانه آنلاین دارای برچسب اصالت کالا بوده و مورد تایید وزرات بهداشت هستند. از این رو از لحاظ کیفیت و اعتبار محصولات، می توانید با خیال آسوده اقدام به خرید نمایید.

نمایش 1–12 از 19 نتیجه