چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره 50 میلی لیتر

Declare Purebalance Pore Refining Fluid 50ml

ویژگی های فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست پیوربالانس دکلره

  • کاهش چربی اضافی پوست
  • منقبض کننده و نرمال کننده‌ منافذ باز و بزرگ پوست
  • تمیزکننده و مات کننده پوست
  • افزایش نرمی و اصلاح بافت پوست
  • مواد اثربخشی؛ عصاره‌های مخمر و قارچ‌ Fomes officinalis، پانتنول


724.000 تومان

ناموجود

ناموجود

برند دکلره شناسه محصول: 151426 دسته: , , برچسب: ,
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

در این محصول از محصولات ضد جوش از دسته بندی مراقبت پوست صورت سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست پیوربالانس دکلره، به لطف ترکیبات و مواد موثره می‌تواند به کاهش چربی پوست و نیز کوچک کردن منافذ بزرگ و باز پوست های چرب و مختلط کمک کند و با تاثیر مات کنندگی و صاف کردن پوست، سلامتی و شفافیت را بدان ببخشد.

وقتی غده‌های زیر پوست بیش از اندازه به تولید چربی بپردازند، باعث می‌شود که سطح روی پوست نیز بیش از حد چرب شود و چنانچه با آلودگی هوا، پوست‌های مرده رویهم انباشته شوند، التهابات بوجود می‌آید که این خود به بروز جوش و قرمزی و حتا لک می‌انجامد. که بدین پوستی، پوست چرب می‌گویند. پوست‌های چرب براق هستند و دارای منافذی باز و بزرگ که انباشتگی چربی‌ها خود مشکل بزرگی برای این نوع پوست است و همچنین در زیبایی پوست نیز اثر سوء خواهد داشت.

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست پیوربالانس دکلره 50 میلی لیتر Declare Purebalance Pore Refining Fluid 50ml، حاوی ترکیبات و موادی هدفمند مانند؛ عصاره‌های مخمر و قارچ‌ Fomes officinali و پانتنول است که می‌تواند یک درمان ویژه برای نرمال و تنظیم کردن چربی و منافذ بزرگ پوست های چرب و مختلط باشد. این مایع بدون روغن و دارای عصاره مخمر مخصوص برای کاهش چربی یا سبوم اضافی پوست است.

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست پیوربالانس دکلره، به لطافت و کاهش براق بودن پوست چرب کمک می‌کند و منقبض کننده و تمیز کننده‌ی منافذ باز پوست است که در یکنواخت و‌ اصلاح کردن سطح پوست و نیز مات کردن آن کمک‌رسان خواهد بود. فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره، را مورد آزمایش قرار داده‌اند که پس از ۸ هفته بکاربردن از این مایع، روشن شده است که به کاهش ۱۵. درصدی تولید چربی پوست کمک کرده است و نیز نشان داده است که بیش از ۶۰ درصد منافذ باز پوست، کوچکتر شده‌اند.

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

 عصاره‌های مخمر:

به طور چشمگیری تولید چربی پوست را کاهش می‌دهد و براق بودن پوست را از بین می‌برد. حاوی اسیدهای آمینه حاوی گوگرد، ویتامین B6، B2 و بیوتین است که همه‌ی این‌ها در روند درمان پوست چرب موثر هستند.

قارچ‌ Fomes officinalis:

تصفیه و پاک‌کننده‌ی منافذ پوست های چرب و مختلط است. قارچ‌ Fomes officinalis‌ حاوی اسید آگاریک است که بر تمام ترشحات بیش از حد غده‌های سباسه غلبه می‌کند، پوست را صاف، سفت و مرطوب می‌کند و جمع‌کننده‌ی منافذ باز پوست است.

پانتنول:

یا ویتامین ب۵ B5، تولید چربی در غده‌های زیر پوست را کاهش می‌دهد. همچنین در افزایش سرعت متابولیسم چربی موثر است که تجمع چربی به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت و برآیند آن باعث درمان جوش و همچنین پیشگیری از بروز آن‌ها می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره:

متعادل کردن پوست های چرب، منافذ بزرگ و پوست های تحریک شده. مات کننده پوست. مناسب پوست چرب و مختلط.

روش مصرف فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره:

می‌توان به عنوان یک درمان فشرده، در یک دوره‌ی ۳ تا ۶ هفته‌ای روزی یک بار، از این فرآورده بر روی پوست تمیز بمالید. ولی در صورت پیشگیری از بروز جوش و یا تجمع چربی، ۲ تا ۳ بار در هفته بر روی پوست تمیز استفاده شود. این فلوئید با مایع را می‌توان به تنهایی استفاده نمود و یا پس از آن، کرم متعادل کننده‌ی چربی پوست را بکار برد.

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره

هشدار مصرف فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره:

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود و در صورت تماس، با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط نگهداری:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره:

آب، بوتیلن گلیکول، پنتیلن گلیکول، فنوکسی اتانول، صمغ زانتان، پی ای جی۴۰ هیدروژنه روغن کرچک، تریدست۹، دی سدیم فسفات، پیریدوکسین، اچ سی ال، گلیسیرین، نیاسینامید، کاپریلیل گلیکول، عطرمایه، تترا سدیم گلوتامات دی استات، پانتنول، اسید سیتریک، پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر، اکتوین، پروتئین هیدرولیز شده‌ی باقلای مصری، عصاره‌ی قارچ چتری (Fomes officinalis)، پروپیلن گلیکول، آلانتوئین، ترئونین، عصاره هیدرولیز شده‌ی بذر کتان، سوربات پتاسیم، بنزوات سدیم، هیدروکسید سدیم، بیوتین.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

  • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
  • انجام تست های درماتولژیک
  • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
  • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 177 گرم
نوع محصول

فلوئید

گروه

پوست چرب

,

کوچک‌کننده منافذ پوست

نوع محفظه

بطری پمپ دار

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

سوئیس

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فلوئید تنظیم کننده چربی و منافذ باز پوست دکلره 50 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *