شربت دایونیکس دیومگ 150 میل

Dayonix Dayomeg Syrup 150 ml

ویژگی های شربت دایونیکس دیومگ :

  • کمک به سلامت قلب و رگ‌ها
  • کاهنده کلسترول خون
  • کمک به کاهش التهاب
  • بهبود سیستم ایمنی بدن
  • بهبود کارکرد مغز
  • حمایت از رشد قلب جنین و نوزاد و کارکرد مغز آن‌
  • حمایت از سیستم عصبی و بینایی
  • حاوی امگا-۳ گیاهی و پروتئین‌های E, A, D۳
  • بدون طعم ماهی


263.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شربت دایونیکس دیومگ

در این محصول از محصولات امگا3 از دسته بندی مکمل ترکیبات ویژه از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قلب سخت‌ترین ماهیچه بدن و اندامی شگفت‌انگیز است که استراحت ندارد. به طور پیاپی خون غنی از اکسیژن و ماده‌های ارزشمند غذایی را در سراسر بدن پمپ می‌کند تا زندگی شخص را حفظ کند. این نیروگاه به اندازه مشت است و ۱۰۰,۰۰۰ بار در روز می‌زند و در هر دقیقه ۵ یا ۶ لیتر خون را در روز پمپاژ می‌کند.

همانطور که قلب می‌تپد، خون را از راه سیستم رگ‌ها یا عروق خونی به نام سیستم گردش خون پمپ می‌کند. رگ‌ها همانند لوله‌های کشسانی هستند که خون را به هر قسمت از بدن علاوه بر حمل اکسیژن تازه از شش‌ها، و ماده‌های ارزشمند غذایی به بافت‌های بدن، ماده‌های اضافی بدن مانند دی اکسیدکربن را نیز از بافت‌ها دور می‌کند. در کل این سیستم وسیع رگ‌های خونی بیش از ۹۶۵۴۰ کیلومترمربع طول دارد، یعنی به اندازه ۲ دور کامل به دور دنیا. قلب یک کودک به اندازه قلب یک بزرگسال سخت کار می‌کند. هنگام استراحت، قلب نوزاد ممکن است ۱۳۰ تا ۱۵۰ بار در دقیقه بکوبد و قلب یک بزرگسال بین ۶۰ تا ۱۰۰۰ بار در دقیقه می‌زند.

همانطور که دریافتید، کارکرد قلب و سلامت رگ‌ها برای حفظ زندگی و بهبود سلامت همه بافت‌های بدن ضروری است. ناگفته نماند که بیماری قلبی یکی از علت‌های اصلی مرگ و میر در جهان است. شگفت اینجاست که؛ دانشمندان دریافته اند, بهره‌مندی از قلبی سالم‌تر می‌تواند به معنای بهره‌مندی از مغزی سالم‌تر باشد که می‌توان آنرا بوسیله یک رژیم غذایی مناسب بدست آورد.

شربت دایونیکس دیومگ

شربت دایونیکس دیومگ

میزان نگه داشتن سطح قندخون، کلسترول یا چربی خون و فشارخون، نقش بسیار مهمی در راستای این هدف ها دارند. از آنجایی که برخی شرایط اثرگذار بر سلامت قلبی‌ – عروقی اصلاح شدنی هستند، پیشگیری از عوامل خطرآفرین قلبی‌ – عروقی و دنبال کردن یک سبک زندگی سالم از آغاز زندگی می‌تواند به کسب بهترین برآیندها یا نتایج، نه تنها برای سلامت قلبی‌ – عروقی بلکه بر سلامت شناختی نیز بیانجامد.

شربت دایونیکس دیومگ Dayonix Dayomeg، دارای ترکیب‌های کلیدی و هدفمندی است که می‌تواند به سلامت قلب و رگ‌ها کمک کند، از جمله: امگا ۳ دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) از روغن جلبک است. وقتی حرف از امگا ۳ می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد طعم ماهی است، ولی شربت دایومگ با بهره‌گیری از DHA از روغن جلبک، نه تنها از کارکرد طبیعی قلب و رشد مغز پشتیبانی می‌کند، بلکه طعم ماهی نمی‌دهد.

باید گفت که، دریافت ریزمغذی های گوناگون بوسیله مادر نقش مهمی در رشد جنین و همچنین رشد نوزاد دارد. یک رژیم غذایی غنی از DHA برای مادر که به رشد طبیعی مغز و چشم جنین و نوزاد شیرخوار کمک می‌کند، باید برای هر زنی در نظر گرفته شود. DHA همچنین به حفظ فشارخون طبیعی کمک می‌کند و سطح طبیعی تری‌گلیسیرید خون دو عامل ضروری برای داشتن یک سیستم قلبی عروقی سالم هستند.

شربت دیومگ دایونیکس غنی شده با ویتامین A ویتامین D3 و ویتامین E است که به کارکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک کرده و از سلامت کلی بدن حمایت می‌کند. مکمل غذایی دیومگ Dayomeg که استوار بر امگا 3 DHA از روغن جلبک طبیعی و ویتامین DHA ثابت شده است، هدفش این است که از کارکرد طبیعی مغز نیز پشتیبانی کند.

شربت دایونیکس دیومگ

شربت دایونیکس دیومگ

امگا ۳ از روغن جلبک DHA اسید دوکوزاهگزانوئیک:

روغن جلبک روغنی است که از برخی جلبک‌های دریایی فراهم می‌شود. روغن جلبک نیز مانند روغن ماهی بعنوان بنمایه اسیدهای چرب امگا ۳ است. از مهمترین اسیدهای چرب امگا ۳ در روغن جلبک دریایی عبارتند از دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) و ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA). روغن جلبک در غذاها و به عنوان دارو استفاده می‌شود.

اسیدهای چرب امگا ۳ نوعی اسید چرب غیراشباع هستند که التهاب را در سراسر بدن کاهش می‌دهند. التهاب در بدن می‌تواند به رگ‌های خونی آسیب برساند و باعث بیماری‌های قلبی و سکته شود. اسیدهای چرب امگا ۳ برای سلامت قلب سودمند. امگا در روغن جلبک باعث کاهش تری گلیسرید، کاهش فشارخون، کاهش لخته شدن خون، کاهش خطر سکته مغزی و خطر نارسایی قلبی، کاهش ضربان قلب نامنظم می‌شود. خوردن حداقل دو وعده ماهی در هفته، به ویژه ماهی هایی که سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ هستند، خطر دچارشدن به بیماری‌های قلبی، به ویژه مرگ ناگهانی قلبی را کاهش می‌دهد.

روغن جلبک همراه با یک اسیدچرب دیگر برای بهبود شیر ​​خشک نوزادان بکارگرفته می‌شود. همچنین برای بهبود مهارت‌های اندیشه و تفکر در کودکان و سالمندان، کاهش کلسترول، بهبود بینایی در کسانی‌که دچار بیماری چشمی خاص (رتینیت پیگمنتوزا) و در درمان بسیاری از بیماری‌های دیگر بکار گرفته می‌شود.

ویتامین‌های آ A، ای E و دی D با خاصیت‌ آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی که دارند نه تنها از سیستم ایمنی بدن پاسداری می‌کنند بلکه نقش اساسی در کارکرد اندام‌ها و عضوهای بدن مانند قلب، مغز، بینایی و… دارند، بنابراین:

کارکرد ویتامین‌ آ / A:

ویتامین آ در رشد و نمو اثر دارد و برای جنین و کودکان ضروری است و باعث کارایی و نشاط آنان می‌شود. بر اثر کمبود این ویتامین فرد دچار ضخامت و خشک شدن قرنیه چشم می‌شود که اگر کمبود این ویتامین خیلی زیاد شود فرد نابینا خواهد شد؛ ولی کمبود آن فرد را دچار شب کوری می‌کند. ویتامین آ نقشی حیاتی در کارکرد سالم قلب و رگ‌های بدن داشته و در ترازمندی سالم فشارخون لازم استو کمبود آن باعث کاهش مدت درمان زخم می‌شود. ویتامین آ برای کار مویرگ‌ها و حفظ جدار آن‌ها لازم بوده و در عوارض قلبی و عروقی یا خونریزی‌های مغزی کمبود این ویتامین دیده می‌شود.

شربت دایونیکس دیومگ

شربت دایونیکس دیومگ

کارکرد ویتامین دی۳ /D۳:

این ویتامین با بسیاری از ژن‌ها و دستگاه‌های بدن در پیوند است. به دلیل افزایش نیروی عضله‌ها، زایمان زنان بهبود پیدا می‌کند چرا که عضله‌های آن ناحیه هم قوی‌تر می‌شود و بچه‌ای که به دنیا می‌آید سالم‌تر و در برابر بیماری ایمن‌تر خواهد بود چرا که این ویتامین به‌شدت با سیستم ایمنی و عضله‌ها، مغز، استخوان، غده‌ها و … سروکار دارد. نوعی ویتامین دی وجود دارد که با نام کلیسروفل یا همان ویتامین دی۳ /D۳ شناخته می‌شود. تاریخچۀ کمبود این ویتامین با بیماری راشیتیسم یا نرمی استخوان پیوند دارد که باعث پرانتزی شدن پاهای آنها می‌شود. ویتامین دی۳ به کاهش وزن کمک می‌کند و کارکرد کلی قلب را بهبود می‌بخشد.

کارکرد ویتامین ای/ E:

پژوهش‌ها نشان می‌دهد درمان با  α-TOH یا ویتامین E یک روشی اثربخش‌ و کم هزینه برای درمان آسیب‌های عضله پس از حمله قلبی است. این بررسی که بوسیله پژوهشگران سازمان قلب و دیابت بیکر در استرالیا انجام شده، نشان می‌دهد ویتامین E و نوع‌های دیگر آن، خاصیت ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی قوی دارند. اگرچه کمبود این ویتامین به ندرت در کسانی که سالم هستند رخ می‌دهد، ولی می‌تواند باعث آسیب به اعصاب و عضله ها گردد. این آسیب می‌تواند به بی‌حسی دست و پا، ناهماهنگی در کنترل حرکت‌های بدن، ضعف عضلانی، ضعف سیستم ایمنی و ضعف بینایی بیانجامد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

شربت دایونیکس دیومگ

شربت دایونیکس دیومگ

موارد مصرف شربت دایونیکس دیومگ :

شربت دیومگ دایونیکس Dayomeg Dayonix , جهت سلامت قلب و رگ‌ها، ۱۵۰ میلی‌لیتر؛

کمک به سلامت قلب و رگ‌ها

کاهنده کلسترول خون

کمک به کاهش التهاب

روش مصرف شربت دایونیکس دیومگ :

کودکان بالای ۲ سال و بزرگسالان: ۵ میلی‌لیتر همراه با وعده غذایی اصلی مصرف کنند.

پیش از مصرف شیشه را بخوبی تکان دهید.

هشدار مصرف شربت دایونیکس دیومگ :

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

بیش از میزان توصیه شده مصرف نشود.

بیماران با مشکل تیروئید می‌بایستی پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنند.

در صورت حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده ی شربت، از مصرف آن خودداری کنید.

چنانچه تحت درمان دارویی خاصی هستید با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

عوارض جانبی :

روغن امگا-۳ جلبک DHA می‌تواند باعث حالت تهوع، گاز روده، کبودی و یا خونریزی طولانی‌مدت شود.

روغن‌های امگا-۳ ممکن است باعث شل یا آبی شدن مدفوع شود.

شربت دایونیکس دیومگ

شربت دایونیکس دیومگ

تداخل دارویی :

شربت دایونیکس دیومگ نباید با برخی از داروها مانند؛ وارفارین، کلسترامین، نئومایسین، ایزوترتینوئین یا برخی داروهای شیمی‌درمانی مصرف شود.

پیش از مصرف شربت دایومگ با پزشک خود و یا داروساز خود مشورت کنید.

شرایط نگهداری :

در جای سرد و خشک و دور از نور و گرما نگهداری شود.

پس از باز کردن فرآورده، در یخچال تنها تا مدت ۳۰ روز زمان مصرف دارد.

از دید و دسترس کودکان دور نگه داشته شود.

ترکیبات شربت دایونیکس دیومگ :

امگا-۳ برگرفته از روغن جلبک (DHA), ویتامین د۳, ویتامین آ، ویتامین ای E.

ترکیب‌های دیگر :

حجم دهنده: روغن آفتابگردان، امگا ۳ از روغن جلبک DHA (اسید دوکوزاهگزانوئیک، توکوفرول طبیعی ترکیبی، آسکوربیل پالمیتات): طعم دهنده: طعم لیمو؛ طعم پرتقال، DL-آلفا توکوفریل استات؛ رتینیل پالمیتات؛ کوله کلسیفرول

جدول ترکیبات شربت دایونیکس دیومگ :

عنوانمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
امگا-۳ برگرفته از روغن جلبک (DHA)۰۰۶ میلی‌گرم (۲۵۰ میلی‌گرم DHA)__
ویتامین دی۳۰۱ میکروگرم٪۰۰۲
ویتامین آ۸۸۵ میکروگرم٪۰۴
ویتامین ای۹/۴۱ میلی‌گرم٪۶۱۱
ترکیب‌های دیگر:

حجم دهنده: روغن آفتابگردان، امگا ۳ از روغن جلبک DHA (اسید دوکوزاهگزانوئیک، توکوفرول طبیعی ترکیبی، آسکوربیل پالمیتات): طعم دهنده: طعم لیمو؛ طعم پرتقال، DL-آلفا توکوفریل استات؛ رتینیل پالمیتات؛ کوله کلسیفرول.

__

 

دایونیکس فارما (Dayonix Pharma) یک شرکت جهانی علوم بهداشتی است. این شرکت بر روی بهبود کیفیت زندگی برای آینده سالم تر از طریق راه حل‌های دارویی، برای کلیه اعضای خانواده تمرکز دارد. Dayonix Pharma در نوآوری، توسعه، طراحی و بازاریابی استراتژیک، مکمل‌های غذایی مختلف برای همه سنین تخصص دارد.

ویژگیهای محصول

وزن 200 گرم
نوع محصول

شربت

برند

گروه

امگا 3

حجم

150 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری شیشه ای

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

امید دارو سلامت

تحت لیسانس

انگلستان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شربت دایونیکس دیومگ 150 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *