پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست

Coloplast Comfeel Plus Ulcer Dressing

ویژگی‌های پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست:

  • پانسمان ورقه ای پلی اورتان نیمه تراوا
  • پانسمان هیدروکلوئیدی زخم جهت ترمیم زخم های مرطوب و محافظت از پوست
  • به صورت انعطاف پذیر با چسبندگی بالا
  • حساسیت زایی بسیار کم
  • نفوذناپذیر در برابر ترشحات و میکروارگانیسم ها
  • جاذب اگزودا (ترشحات التهابی)
  • ضد آب و قابل استفاده هنگام دوش گرفتن یا حمام
  • به صرفه با ماندگاری بالا تا ۷ روز
  • مدل مربعی


۱۲۰.۰۰۰ تومان۴۱۳.۰۰۰ تومان

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست

در این محصول از دسته بندی چسب پانسمان از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

در برخی شرایط خاص، زخم ها در قسمت هایی از بدن قرار دارند که پانسمان آنها سخت می شود. و یا گاهی زخم ها آنچنان که باید بهبود نمی یابند. پانسمان کامفیل پلاس کلوپلاست Comfeel Plus Coloplast, یک پانسمان آماده است. این پانسمان مناسب زخم های وریدی ترشحی سطح پایین تا متوسط. زخم های فشاری یا زخم بستر. سوختگی های سطحی با ضخامت جزئی. زخم های بعد از جراحی و ساییدگی های پوستی. و مناسب زخم محل اهداکننده ی عضو است. این فراورده به آبرسانی مجدد و حذف بافت های مرده ی پوست جهت بهبود سریع تر زخم کمک می کند.

پانسمان زخم کامفیل پلاس کلوپلاست Comfeel Plus Coloplast, شامل یک ورقه ی پلی اورتان نیمه تراوا است که با یک توده چسب انعطاف پذیر متصل به هم که حاوی سدیم کربوکسی متیل سلولز و آلژینات کلسیم به عنوان عامل اصلی جاذب و تشکیل ژل بشمار می رود، پوشش داده شده است.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست

این پانسمان در برابر بخار آب نفوذ پذیر است ولی در برابر ترشحات و میکروارگانیسم ها نفوذ ناپذیر است که از ورود میکروب ها جلوگیری کرده و به بهبود زخم کمک می کند. این مواد در برابر اگزودا (ترشحات التهابی)، ترکیبات جاذب مایع را جذب کرده و متورم می شوند تا یک ژل منسجم ایجاد کنند. پانسمان زخم Comfeel Plus با چسبندگی بالا، حساسیت زایی بسیار پایینی دارد، ضد آب است و حتا بیمار می تواند با آن حمام یا دوش بگیرد. پانسمان زخم Comfeel Plus، یک پانسمان هیدروکلوئیدی نوین است که جهت ترمیم زخم های مرطوب و محافظت از پوست دور زخم کارایی دارد. پانسمان زخم Comfeel Plus، مربعی است و ماندگاری بالا تا حدود ۷ روز دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست:

مناسب زخم‌های وریدی ترشحی سطح پایین تا متوسط

مناسب زخم‌های فشاری یا زخم بستر

مناسب سوختگی‌های سطحی با ضخامت جزئی

مناسب زخم‌های بعد از جراحی و ساییدگی های پوستی

آبرسانی مجدد و حذف بافت‌های مرده ی پوست جهت بهبود سریع تر زخم

مناسب زخم محل اهداکننده ی عضو

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست

روش مصرف پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست:

زخم باید طبق روش معمول تمیز شود و قبل از استفاده از ورقه چسب کامفیل پلاس Comfeel Plus Coloplast ، پوست اطراف آن کاملاً خشک شود. به گونه ای پانسمان صورت شود که حدود ۲ سانتی متر همپوشانی در پیرامون زخم ایجاد کند تا از چسبندگی خوب اطمینان حاصل شود. با استفاده از روش های آسپتیک (استریل)، کاغذ محافظ برداشته می شود و پانسمان بوسیله ی سمت چسبنده و به آرامی بر روی زخم قرار می گیرد و سپس دو ورقه ی غیرچسبنده ی زیرین برداشته می شوند تا در این مرحله چسب به طور کامل روی محل زخم و اطراف آن بچسبد.

بریدگی ها و زخم های حفرهای با عمق بیش از ۵ میلی متر باید قبل از استفاده از ورق چسب کامفیل پلاس کلوپلاست Comfeel Plus Coloplast ، بوسیله ی یک پانسمان زخم حفره ای مناسب تا نیمه پر شوند. برای برداشتن چسب از روی زخم و یا تعویض آن که بیشتر کار متخصص است، می بایست به آرامی و به ترتیب اطراف چسب برداشته و با انگشت بدون تماس با زخم کشیده شود، که در نهایت کل چسب شل شده و بلند خواهد شد.

دفعات تعویض پانسمان بر اساس وضعیت و یا شرایط بهبودی زخم تعیین می شود. به طور کلی، زخم های حاوی لجن و نکروز ممکن است نیاز به تعویض هر ۲ تا ۳ روز داشته باشند، ولی زخم های گرانوله تمیز، ممکن است نیاز به درمان کمتری داشته باشند و در این شرایط پانسمان ها ممکن است تا 7 روز در جای خود باقی بمانند.

هشدار مصرف پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست:

می بایست زخم های بیمارانی که بوسیله‌ی پانسمان Comfeel Plus همراه با عفونتهای موضعی و سیستمیک و یا زخم های ناشی از نارسایی شریانی یا دیابت، عمدتاً روی ساق پا یا پا، به طور روزانه توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی بررسی شوند.

ترکیبات پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست:

سدیم کربوکسی متیل سلولز، آلژینات کلسیم، ژلاتین

تاریخچه کلوپلاست به سال ۱۹۵۴ بازمی‌گردد. زمانی که خواهر الیز سورنسن (Elise Sørensen) به تازگی عمل جراحی استومی انجام داده بود و از ترس نشت استوما از بیرون رفتن هراس داشت. الیز که پرستار بود با مشاهده مشکل خواهرش ایده اولین کیسه استومی چسب‌دار جهان به ذهنش خطور کرد. بر اساس این ایده آژ لوییس هانسن (Aage Louis-Hansen) که یک مهندس عمران و تولیدکننده پلاستیک بود به همراه همسرش یوهان کیسه استومی را تولید کردند. کیسه‌هایی که در ابتدا به خواهر الیز و سپس به هزاران نفر در سراسر دنیا زندگی طبیعی را بازگرداندند. دسته بندی محصولات امروزه کمپانی کلوپلاست (Coloplast A/S) در چهار حوزه مراقبت از استومی (Ostomy Care)، مراقبت مداوم (Continence Care)، مراقبت از زخم و پوست (Wound & Skin Care) و مجاری ادرار (Interventional Urology) فعال بوده و ۱۲۰۰۰ نفر در سراسر جهان کارمند دارد. ۸ سایت تولیدی در پنج کشور دانمارک، فرانسه، مجارستان، آمریکا و چین محصولات کلوپلاست را به بیش از ۴۰ کشور دنیا عرضه می‌کنند. دفتر مرکزی کلوپلاست در شهر هاملبک دانمارک واقع شده است.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

چسب

گروه

پانسمان

سایز

10*10 10 عدد, 15*15 5 عدد, 20*20 5 عدد

تعداد

1 عدد

نوع محفظه

پلاستیکی

کشور سازنده

دانمارک

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پانسمان کامفیل پلاس مربعی کلوپلاست”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *