شما برای داشتن موهایی سالم و خوش حالت باید با روش های مختلفی آن ها را تقویت کنید. داشتن تغذیه مناسب و خوردن آب کافی تنها بخشی از مواد ضروری موها را تامین می کند. بنابراین باید از ماسک های تقویت کننده نیز برای سلامت مو استفاده کنید.

برای انتخاب مناسب ماسک مو شما باید ابتدا باید جنس موهای خود را به خوبی بشناسید. موهای خشک، چرب، صاف و فرفری در انتخاب ماسک تاثیرگذار است چرا که اگر موادی را به اشتباه به موهای خود بزنید آن ها را دچار مشکلات دیگری مثل ریزش مو خواهد کرد.

ماسک مو به آبرسانی و نرم شدن موها کمک می کند. علاوه بر ماسک موهای موجود در بازار برخی از این ماسک ها را می توانید در خانه با مواد طبیعی تهیه کنید.

فواید ماسک مو

  • درخشانی و براقی مو ها
  • رطوبت دهی موها
  • کاهش شکنندگی و آسیب موها
  • کاهش وزی مو
  • تقویت مو
  • ترمیم موهای آسیب دیده
  • محافظت و حفظ سلامت مو

انواع ماسک مو 

ماسک مو بطور کلی به دو دسته نیاز به آبکشی و بدون نیاز به آبکشی تقسیم می شود :

ماسک مو آبکشی :

ماسک مو آبکشی غلیظ می باشد و حالتی کرم  مانند دارد .این نوع از ماسکهای مو باید در حمام، بعد از شستشوی مو به وسیله شامپو مورد استفاده قرار گیرد و پس از 3 تا 20 دقیقه کاملا شسته شوند. . پس از آن می توانید از نرم کننده استفاده کنید.

ماسک بدون آبکشی:

ماسک های بدون آبکشی مو را باید بعد از حمام و زمانی که موها مقداری مرطوب هستند به ساقه و انتهای موها بزنید و به خوبی ماساژ دهید تا به وسیله اصطکاک دو دست به هم و گرمای ایجاد شده، ذرات ماسک مو به راحتی به دلیل گرما به مو وارد شود و از این طریق به ترمیم، بازسازی و رطوبت رسانی موهای شما کمک می کند.

ماسک موها یک لایه محافظ روی مو ایجاد می کرده و وقتی آبکشی نشوند این محافظ روی موها باقی می ماند و از آسیب رادیکال های آزاد و گردو غبارهای محیطی جلوگیری می کند و مانع خشکی و وز شدن موها خواهد شد.

نمایش 1–12 از 96 نتیجه

ماسک موهای خشک و آسیب‌ دیده اوری فاب 150 میلی‌ لیتر

قیمت اصلی 209.000 تومان بود.قیمت فعلی 173.470 تومان است.

ماسک مو کراتینه سریتا بیوتی 200 میلی لیتر

قیمت اصلی 260.000 تومان بود.قیمت فعلی 215.800 تومان است.

ماسک مو عصاره عسل هیرواتر کامان 400 میلی لیتر

قیمت اصلی 170.000 تومان بود.قیمت فعلی 141.100 تومان است.