چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا 200 میلی‌لیتر

Cerita Oily dandruff Shampoo 200 ml

ویژگی های شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا :

  • دربردارنده ترکیب‌های پروبیوتیکی در جهت ترازمندی pH و احیای پوست سر
  • میزان کننده چربی پوست سر و رفع خارش
  • پاکسازی پوست سر از پوسته‌ها و پرک های چرب
  • مهار عامل قارچ شوره و رفع التهاب
  • حاوی پروویتامین ب۵، کلیمبازول و عصاره بید علفی
  • دارای اومادین روی شکلی تازه از پریتیون روی در رفع شوره بدون پارابن
  • مناسب آقایان و بانوان


167.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

در این محصول از محصولات شامپو و ضد شوره از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

به‌نظر می‌آید حدود نیمی از جمعیت انسان‌ها از شوره سر رنج می‌برند و این مردان را بیشتر از زنان درگیر خود می‌کند. شوره سر در اصل شامل تکه‌هایی از پوست مرده سر همراه چربی طبیعی پوست یا سبوم است که روی موها و شانه‌های ما همانند پرک های ریز برف نمایان می‌شوند. این بیماری واگیردار نیست ولی می‌تواند برای فرد و کسانی که در پیرامون وی قرار دارند ناخوشایند باشد و گاهی درمان آن سخت است.

این پوسته ها، سلول‌های مرده کف سر هستند و به طور طبیعی هنگام حمام کردن از کف سر جدا شده و به همین دلیل نمی‌توان آنها را دید. ولی چنانچه میزان پوسته پوسته شدن کف سر زیاد شود، این پوسته در طول روز هم از کف سر جدا شده و مشکل شوره سر به وجود می‌آید که به دو گونه خشک و چرب هستند.

شوره چرب، بزرگ‌تر و چرب تر و بیشتر به رنگ زرد هستند و کف سر، چرب و پوسته پوسته است. میلیون ها قارچ در زمین وجود دارند که ۳۰۰ گونه از آنها می‌توانند روی پوست اثر منفی گذاشته و باعث عفونت‌های قارچی شوند. قارچ مالاسزیا بطور طبیعی در پوست کف سر وجود دارد و از پوست سر تغذیه می‌کند ولی گاهی با افزایش پوسته ریزی سر گسترش قارچ مالاسزیا بیشتر شده و باعث شوره می‌گردد.

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

در صورت عدم درمان شوره سر که در اثر کُنِش قارچ مالاسزیا بوجود آمده، ریزش مو بیشتر شده و گاهی پوست در اثر خارش، خراش برداشته و عفونت و باکتری وارد پوست می‌گردد و باعث درماتیت سبوره شده که ممکن است به کچلی بیانجامد. بنابراین خیلی ساده می‌شود درک کرد که شوره سر چه خشک باشد و چه چرب، نمی‌توان بسادگی از آن گذر کرد و باید بدنبال راه درمان و چاره ای برای آن گشت. باید گفت که ترازمندی جمعیت میکروبی پوست سر، یکی از تازه‌ترین و اثربخش ترین روش‌ها برای مهار این بیماری و شوره سر است.

شامپو ضد شوره مناسب موهای چرب سریتا Cerita، دارای ترکیب‌های پروبیوتیکی است که در جهت ترازمندی pH و احیای پوست سر بسیار اثربخش است‌. این فرآورده دربردارنده ی ترکیب‌هایی هدفمند است، مانند؛ کلیمبازول، عصاره بید علفی و اومادین روی که شکلی تازه ای از پریتیون روی است، و با مهار قارچ، رفع التهاب و خارش و همچنین ترازمندی چربی پوست سر، از ایجاد شوره چرب پیشگیری می‌کند.

کلیمبازول:

یک داروی ضدقارچ موضعی است که بیشتر در درمان عفونت‌های قارچی پوست انسان مانند شوره سر و اگزما به کار می‌رود. کلیمبازول موجود در شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا، نقش مهمی در مهار پاتوژنز یا بیماری‌زایی شوره سر دارد، بیماری‌زایی به معنی عفونت میکروبی، بافت‌مردگی، بدخیمی و التهاب های پوست است.

پروبیوتیک:

پروبیوتیک ها با خاصیت ضدالتهابی، باکتری‌های خوبی هستند که می‌توانند میکروبیوم را سالم نگه دارند – از جمله با ترازمندی مخمر اضافی (که در سطح پوست زندگی می‌کنند)، می‌تواند به شوره سر کمک کند. طبق یک بررسی‌ در سال ۲۰۱۱ زایشی، مصرف یک پروبیوتیک خوراکی حاوی باکتری Lactobacillus paracasei می‌تواند نشانه‌های شوره سر را کاهش دهد.

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

زینک اومادین:

که شکل تازه زینک پریتیون است، دارای ویژگی ضدباکتری، ضدمیکروبی و ضدقارچی است که می‌تواند به درمان درماتیت سبورئیک (همچنین شوره سر)، پسوریازیس پوست سر و آکنه کمک کند. می تواند رشد مخمر اضافی را که عامل اصلی شوره سر است، مهار کند و باعث ترازمندی چربی و پروتئین ها می‌شود.

پانتنول:

یک پروویتامین ب۵ است که به راحتی به ساقه مو می‌چسبد و به براق نشان دادن تارهای مو کمک می‌کند. بجز این، نفوذ خوبی به پوست برای بهبود آب‌رسانی و کاهش خارش و التهاب دارد و آرامبخشی قوی است.

عصاره بید علفی:

که توانایی مهار رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان را دارد و دارای خاصیت ضدباکتریایی، ضدالتهابی قوی است. عصاره پوست درخت بید به طور اثربخشی منفذهای پوست را که باعث فرآوری چربی اضافی می‌شود، پاک می کند. به عنوان یک پاک کننده عالی کار کرده و در عین حال فرآوری سبوم را حفظ می کند. شوره سر را از بین می‌برد و با رفع گرفتگی فولیکول های مو باعث سلامت پوست سر می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا :

دربردارنده ترکیب‌های پروبیوتیکی در جهت ترازمندی pH و احیای پوست سر

میزان کننده چربی پوست سر و رفع خارش

پاکسازی پوست سر از پوسته‌ها و پرک های چرب

مهار عامل قارچ شوره و رفع التهاب

حاوی پروویتامین ب۵، کلیمبازول و عصاره بید علفی

دارای اومادین روی شکلی تازه از پریتیون روی در رفع شوره بدون پارابن

مناسب آقایان و بانوان

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا

روش مصرف شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا :

نخست موها را خیس نموده، مقدار کافی از شامپو را کف سر ریخته و به آرامی با نوک انگشتان خود ماساژ دهید.

پس از ۲ تا ۳ دقیقه‌ موهایتان را آب‌کشی کنید.

شرایط نگهداری شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

از بکارگیری شامپوی تاریخ گذشته خودداری کنید.

ترکیبات شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا :

آمونیوم لورت سولفات، کوکامید و پروپلین بتائین، دسیل گلوکوزید، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی، پیریتیون روی، سالیسیلیک اسید،پلی دکستروز، دکسترین، آمیلوپکتین، نیاسین‌آمید، کوکویل متیل گلوکامید، عصاره بید علفی، گلیسیرین، پانتنول، لاکتوز، پروتئین شیر، بیفیدا فرمنت لایست، کلیمبازول، باسیلوس فرمنت، گلیسیرین، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، سدیم پی سی اِی، سدیم لاکتات، آرژنین، آسپارتیک اسید، پی سی ای، گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترونین، ایزولوسین، هیستیدین، فنیل آلانین، پلی کوآترنیوم ۱۰, آکریلات/سی۱۰_۳۰ آلکیل آکریلات کراس پلیمر، ۵ کلرو ۲ میتل ۴ ایزوتیازولین ۳_ وان و ۲ متیل ۴ ایزوتیازولین ۳_ وان، تری اتانول آمین، عصاره آلوئه ورا، دی سدیم ا.د.ت.ا، آب یونزدا

برند ایرانی سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت خود را حوزه تولید محصولات زیبایی و مراقبت از مو، ابرو و مژه آغاز کرد. این برند ایرانی با رویکردی کاملا علمی و دانش محور به عرصه رقابتی بزرگ با رقبای بین المللی خود گام نهاد.اصول اولیه این برند ایرانی بهره گیری از علم روز دنیا، استفاده از افراد متخصص و وظیفه شناس و رعایت اصل مشتری مداری برای رقابت در عرصه های علمی است. یکی از رویکرد های موثر سریتا حفظ ارتباط نزدیک و صمیمانه با مشتریان است تا از این طریق این برند بتواند با آگاهی کامل از میزان رضایتمندی و نیاز مشتریان، در جهت رشد بیشتر برند و افزایش کیفیت محصولات خود قدم بردارد.سریتا با تولید محصولات زیبایی و تخصصی مناسب آقایان و خانم ها از دل ترکیبات گیاهی و در عین حال با حفظ ارتباط علمی با پزشکان متخصص پوست و مو توانسته است جایگاه خود را در میان سایر برندهای محبوب و معتبر به خوبی تثبیت سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 240 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

ضد شوره و خارش

حجم

200 میلی لیتر

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شامپو ضد شوره موهای چرب سریتا 200 میلی‌لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *