هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 ضد ریزش و تقویت‌کننده موی سر 60 میلی‌لیتر

Cerita Herbal Haircare Tonic (T2) 60 ml

وبژگی های هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 :

 • جذب سریع ویتامین‌ها در جهت تقویت‌ مو و ضدریزش مو
 • کمک به تغذیه فولیکول های مو و رویش دوباره موهای ریخته شده
 • افزایش خون رسانی پوست سر
 • ترازمندکننده چربی پوست سر
 • بازسازی ساقه مو
 • محکم کننده ریشه مو
 • حاوی کافئین، ساوپالمیتو، رزماری، ویتامین‌های ب۶ و ب۷
 • مناسب هرگونه ریزش مو
 • مناسب ریزش مو ناشی از کم‌کاری تیروئید و ریزش مو پس از زایمان
تاریخ انقضا: 1404/03/01

قیمت اصلی ۱۸۵.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۳.۵۵۰ تومان است.

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

برند سریتا شناسه محصول: 206305 دسته: , , , , برچسب: بارکد محصول : 6262863400432
(1 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 ضد ریزش و تقویت‌کننده موی سر

در این محصول از سری محصولات سرم و کرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

موها جدا از جنبه زیبایی که دارند، از پوست و بدن نیز پاسداری کرده و به‌عنوان عایقی در برابر سرما و گرما کار می‌کنند. ترکیب اصلی مو یک پروتئین ساختمانی محکم به نام «کراتین» می‌باشد این پروتئین در ناخن و سطح بیرونی پوست هم وجود دارد. به‌طور میانگین جدا از ژنتیک یا بیماری‌های خاص، روزانه ۸۰ تار مو در مرحله تلوژن می‌ریزد. این ریزش مو مشکلی نداشته و طبیعی است و موها دوباره رشد خواهند کرد.

اما مشکل از آنجایی آغاز می‌شود که موهای ریخته شده بیشتر و سریع تر از موهای رویش یافته نو باشند یا رشد موهای تازه کند شود، که در این حالت پس از مدتی از شمار کل موها کاسته خواهد شد و شخص درمی‌یابد که دیگر موهایش آن پُرپُشتی گذشته را ندارد. ریزش مو می‌تواند تنها پوست سر یا حتا کل بدن را تحت تاثیر قرار دهد و زودگذر یا ادامه دار باشد. ریزش مو بیشتر ناشی از وراثت، تغییرهای هورمونی مانند کم‌کاری تیروئید، شرایط پزشکی یا ناشی از افزایش سن روی می‌دهد.

ریزش مو اینگونه است که فولیکول‌های مو (جایی که هر تار مو از آن رشد می‌کند و تغذیه می‌شود) کوچک شده و در نهایت رشد مو متوقف می‌شود. شایع‌ترین علت ریزش مو در آقایان و بانوان عامل پر قدرت هورمونی_ژنتیکی می‌باشد، که حتا اگر فرد هنوز دچار ریزش مو نشده، بهتر است برای تقویت ریشه مو که برآیند آن نیز سلامتی ساقه مو است، دست به کار شود.

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل t2

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل t2

خوشبختانه این روزها با رشد خوب دانش پزشکی و انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های بسیار زیاد با کمک فرآورده های مراقبتی مو تا اندازه زیادی میتوان هم به توقف ریزش مو و هم رشد دوباره موهای ریزش یافته کمک کرد. خیلی ساده باید گفت، اگر ریزش مو متوقف نشود، بی‌شک روند ریزش پیشوری خواهد کر‌د. بنابراین به دور از هر گونه دلهره و استرسی، بهتر است روش درمانی و تقویتی را پیش گرفت، چون خود استرس به سرعت روند ریزش مو خواهد افزود.

تونیک گیاهی تقویت‌کننده موی سر سریتا (Cerita (T2, طوری سانیز و یا فرموله شده که نه تنها به تقویت مو و ساقه آن کمک می‌کند. بلکه دربردارنده ترکیب‌هایی مانند کافئین، ساوپالمیتو، رزماری، ویتامین‌های ب۶ و ب۷ است که می‌تواند روند ریزش موی سر را مهار کرده و باعث محکم شدن ریشه مو و میزان کردن چربی پوست سر شود.

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 تقویت کنند موی سر، حاوی عصاره های گلایکولی هدفمند مانند رزماری، بابونه، نعنا فلفلی و… است که همه در جهت تقویت پوست سر و مو اثربخش هستند و به جذب سریع ویتامین‌ها و ماده های معدنی نیز کمک می‌کنند.

کافئین:

مزیت اصلی کافئین این است که می‌تواند به رشد مستقیم موها از ریشه، در مرحله‌های نخست رشد مو کمک کند. این کار را از راه هدف قرار دادن هورمونی به نام دی هیدروتستوسترون “DHT” انجام می دهد که باعث ریزش مو می‌شود. هورمون دی هیدروتستوسترون می‌تواند از کمک ویتامین ها، پروتئین ها و ماده‌های معدنی به فولیکول های مو پیشگیری کند و موها را دچار آسیب‌دیدگی و حتا ریزش کند.

کافئین دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است که از پوست و مو در برابر رادیکال‌های آزادهیرتونیک سریتا t2 آسیب‌رسان پاسداری کرده و از روند پیری زودرس مو پیشگیری می‌کند. کافئین می تواند از چندین جهت برای سلامت مو سودمند باشد، از محدود کردن آسیب به تارها گرفته تا حمایت از همه ماده‌های مغذی و ویتامین های لازم برای رشد و محکمی موها.

پژوهش‌های دکتر توبیاس فیشر Dr. Tobias Fischer حتا نشان داده است که کافئین چرخه رشد مو را سرعت می‌بخشد و بلندی مو را ۳۳ تا ۴۰ درصد افزایش می دهد. کافئین به افزایش گردش خون در پوست سر کمک کرده و فولیکول های مو را سالم می‌کند. هنگامی که مو روی پوست سر ماساژ داده می‌شود، به گردش خون در پوست سر و برانگیختن ریشه ها کمک می‌کند.

فولیکول های برانگیخته شده ی مو به لطف دریافت تمام ماده های ارزشمند غذایی و معدنی مناسب از بدن از راه خون رسانی بهتر به پوست سر، سریع تر، سالم تر و قوی تر رشد می‌کنند. بنابراین هدف قرار دادن فولیکول مو با فرآورده های موی حاوی کافئین می‌توانند در درمان و کاهش ریزش مو بسیار اثربخش‌ باشند.

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل t2

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل t2

عصاره نخل اره ای یا ساوپالمیتو:

نخل اره ای بیشتر برای میزان کردن سطح هورمون ها و مبارزه با ریزش مو کاربرد دارد. طبق یک پژوهش، نخل اره ای مهار آنزیم ۵ آلفا ردوکتاز، آنزیمی که تستوسترون را به هورمون جنسی دیگری به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) بدل می کند که با ریزش مو پیوند دارد، کمک می‌کند.

عصاره رزماری:

برخی از پژوهش‌ها، از جمله یک بررسی در سال ۲۰۱۷ زایشی، نشان داده که عصاره رزماری با خاصیت ضدالتهابی خود برخی از قارچ ها و باکتری ها را از بین می‌برد. بنابراین، زمانی که ریزش مو به دلیل عفونت یا پوست سر ناسالم روی دهد، رزماری در کاهش روند ریزش مو کمک‌کننده است. پژوهشی دیگر در سال ۲۰۱۳ روی موش‌های دچارشده به ریزش مو در پیوند با تستوسترون نشان داد که روغن رزماری می‌تواند موهای آن‌ها را دوباره رشد دهد.

ویتامین‌های ب۶ (پیریدوکسین)، ب۷ (بیوتین) و ب۵ (پانتنول) :

در کل ویتامین‌های گروه ب برای سلامتی مو، پوست و ناخن ضروری هستند. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که ویتامین ب۶ B6 با افزایش ساخت ملانین – در بدن به بازسازی رنگ طبیعی مو کمک می‌کند. همچنین در مجله لهستانی Wiadomosci Lekarskie در سال ۲۰۱۱ به این نتیجه رسید که تزریق ویتامین ب۶ B6 از ریزش مو و نازک شدن مو در زنان پیشگیری و به بازسازی موهای آسیب‌دیده دیده کمک می‌کند.

کمبود بیوتین یا ویتامین ب۷ B7 بی‌شک می‌تواند به ریزش مو و مشکل‌های پوستی یا ناخن بیانجامد.  بیوتین انرژی رسان بوده و به رشد و تقویت ریشه و ساقه مو کمک می‌کند. پانتنول فرآورده جانبی اسید پانتوتنیک (ویتامین B-5) است. به تقویت مو، حفظ رطوبت و بهبود بافت موهای آسیب دیده کمک می‌کند. پانتنول بیشتر جزء اصلی بسیاری از ماسک ها و نرم کننده های مو است.

عصاره نعنا فلفلی:

نعنا در کاهش ریزش مو اثربخش‌ بوده و از این رو باعث رشد مو می شود. به کاهش شکستگی و آسیب‌دیدگی موها کمک کرده و درخشندگی آنها را بازمی‌یابد. نعنا فلفلی با خاصیت ضدالتهابی و ضدباکتریایی که دارد در ترازمندی چربی پوست سر اثربخش بوده و کثیفی‌ها را از بین می‌برد.

موارد مصرف هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 :

جذب سریع ویتامین‌ها در جهت تقویت‌ مو و ضدریزش مو

کمک به تغذیه فولیکول های مو و رویش دوباره موهای ریخته شده

افزایش خون رسانی پوست سر

ترازمندکننده چربی پوست سر

بازسازی ساقه مو

محکم کننده ریشه مو

مناسب هرگونه ریزش مو

مناسب ریزش مو ناشی از کم‌کاری تیروئید و ریزش مو پس از زایمان

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل t2

هیرتونیک گیاهی سریتا مدل t2

روش مصرف هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 :

روزی یک بار، به اندازه ۲_۱ سی سی (هر سی سی ۷ پاف اسپری) از محلول سریتا را در بخش‌های دچارشده به ریزش مو، روی پوست سر اسپری کنید. پس از آن با نوک انگشتان با حرکت آرام و به صورت دورانی، کف سر را به خوبی ماساژ دهید.

برای دستیابی به نتیجه‌ بهتر از شامپوهای ضدریزش سریتا (شامپو کافئین) سفارش می‌شود.

موارد منع مصرف :

بکاربردن از این فرآورده در ۳ ماهه نخست بارداری ممنوع است.

عوارض جانبی :

مصرف در بارداری و شیردهی

در دوران شیردهی زیر نظر پزشک من مشکلی ندارد.

شرایط نگهداری :

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2:

اتیل الکل ٪۹۶, گلیسرین ٪۹۹/۵، بوتیلن گلایکول، سرنوا سرولاتا فروت اکسترکت، پانتنول، لسیتین، توکوفریل استات، کافئین، بیوتین، عصاره گلایکولی نعنا فلفلی، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم‌گلی، فنوکسی اتانول، کاپریلیل گلایکول، پیریدوکسین هیدروکلراید، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی گزنه، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، دی سدیم ا.د.ت.ا، رنگ کد ۷۷۴۹۹, رنگ کد ۱۵۹۸۵, آب یونزدا

برند ایرانی سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت خود را حوزه تولید محصولات زیبایی و مراقبت از مو، ابرو و مژه آغاز کرد. این برند ایرانی با رویکردی کاملا علمی و دانش محور به عرصه رقابتی بزرگ با رقبای بین المللی خود گام نهاد.اصول اولیه این برند ایرانی بهره گیری از علم روز دنیا، استفاده از افراد متخصص و وظیفه شناس و رعایت اصل مشتری مداری برای رقابت در عرصه های علمی است. یکی از رویکرد های موثر سریتا حفظ ارتباط نزدیک و صمیمانه با مشتریان است تا از این طریق این برند بتواند با آگاهی کامل از میزان رضایتمندی و نیاز مشتریان، در جهت رشد بیشتر برند و افزایش کیفیت محصولات خود قدم بردارد.سریتا با تولید محصولات زیبایی و تخصصی مناسب آقایان و خانم ها از دل ترکیبات گیاهی و در عین حال با حفظ ارتباط علمی با پزشکان متخصص پوست و مو توانسته است جایگاه خود را در میان سایر برندهای محبوب و معتبر به خوبی تثبیت سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 90 گرم
نوع محصول

تونیک

برند

گروه

تقویت کننده مو

حجم

60 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

1 دیدگاه برای هیرتونیک گیاهی سریتا مدل T2 ضد ریزش و تقویت‌کننده موی سر 60 میلی‌لیتر

 1. سامان رضایی

  موهام رویش نداشت و ریزش هم داشت از زمانی این محلول رو استفاده میکنم هم رویش داشته هم ریزشم قطع شده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *