تونیک ضد ریزش مو کاتوس 50 میل

Cattos Fortifying Anti-Hair loss Losion, 50ml

ویژگی های تونیک ضد ریزش مو کاتوس :

 • تقویت کننده رشد مو
 • جلوگیری از ریزش مو
 • بازسازی موهای آسیب دیده
 • حاوی عصاره میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا)، عصاره ملکه شب (نوعی کاکتوس)، عصاره ریشه بیدمشک (بابا آدم), عصاره جینسنگ، پروتئین هیدرولیز شده سویا، نیاسین آمید، بیوتین، آرژینین، روی
 • بدون سولفات و سیلیکون
 • مناسب همه نوع مو
 • بدون نیاز به آبکشی


404.000 تومان

ناموجود

ناموجود

برند کاتوس شناسه محصول: 209883 دسته: , , , , برچسب: بارکد محصول : 6269717102061
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ذکر این موضوع کرامند و مهم است که در طول شبانه روز به طور میانگین ۵۰ تا ۱۰۰ تار از موهای انسان به طور طبیعی می‌ریزند. موهای ریخته شده جای خود را به موهای نو و جوانه زده می‌دهند که بدین گونه شمار موها ثابت می‌ماند. چنانچه شمار موهای ریزش یافته بیشتر از حد میانگین باشد، فرد دچار ریزش مو شده است. موهای پر، سالم و درخشان یکی از عنصرهای زیبایی شناسی انسان به شمار می رفته و می‌روند و در جوان یا پیر نشان دادن چهره فرد نیز اثر بسزایی دارد.

ریزش موی ارثی که زنان و بیشتر مردان به این نوع ریزش مو دچار می شوند، شایع ترین علت ریزش مو در سراسر جهان است. دیگر علت‌های ریزش مو عبارتند از افزایش سن، شیمی درمانی، کمبود ویتامین و ماده های معدنی و بیماریهای زمینهای، زایمان، استرس، مراقبت نادرست از مو، زیاد چرب یا خشک بودن پوست سر، نوع مدل دادن مو، ناهماهنگی های هورمونی، شرایط آب و هوایی و… . ریزش مو (آلوپسی) می تواند تنها پوست سر یا کل بدن را تحت اثربخشی قرار دهد و می تواند گذرا یا دائمی باشد.

پروتئین موجود در موها در برابر صدمه های ناشی از پاک‌ کننده های ناملایم، فرآیندهای شیمیایی و حالت دادن به مو با وسیله های گرمایشی آسیب میبیند. این صدمه ها میتواند باعث خشکی، کاهش خاصیت کشسانی و همچنین ریزش بیش از حد موها شوند. ریزش مو ناشی از هر چیز که باشد بهتر است بدان توجه کرد و کم کمش نگذاشت بیشتر از این گسترش یابد و پیشرفت کند. اگر فولیکول های مو، یعنی جایی که موها تغذیه شده و رشد می یابند، بسته شوند و دیگر پیاز مویی وجود نداشته باشد یا خشک شود، برگردان آنها کار بسیار سخت و یا غیرممکن خواهد بود.

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

تونیک ضد ریزش مو کاتوس Cattos, فرآورده ای حرفه ای و مراقبتی است که دربردارنده ی ترکیبها و عصاره های گیاهی هدفمند مانند؛ عصاره میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا)، عصاره ملکه شب (نوعی کاکتوس)، عصاره ریشه بیدمشک (بابا آدم), عصاره جینسنگ، پروتئین هیدرولیز شده سویا، نیاسین آمید، بیوتین، آرژینین، روی است. که نه تنها موها را تقویت و آبرسانی می‌کند بلکه باعث مهار ریزش مو می‌شوند و به افزایش رشد و کاهش آسیب‌ دیدگی موها کمک می‌ کند.

عصاره جنسینگ:

سلول های پوستی روی پوست سر را افزایش می دهد که به نوبه خود فولیکول ها و ریشه مو را تقویت می کند. این نه تنها رشد تارهای نو را برمی‌انگیزاند، بلکه از نازک شدن و شکستن مو نیز جلوگیری می کند.

عصاره ریشه بیدمشک یا بابا آدم:

دارای خاصیت درمانی برای پوست و مو است، به این معنی که می تواند به فولیکول موها نفوذ کند. روغن باباآدم با رخنگی به درون فولیکول‌ها، اکسیژن و گردش خون لازم را در پوست سر فراهم می‌کند. این نه تنها باعث سلامت پوست سر می شود، بلکه به رشد شگفت انگیز مو نیز کمک می کند. و حتا به فولیکول‌های غیرژیرا یا غیرفعال مو نیز رخنه می‌کند و باعث برانگیختگی آنها می‌شود.

ماده‌های ارزشمند غذایی لازم برای فرآوری دوباره مو را برای آنها فراهم می‌کند. تارهای مو را قوی می کند‌ و به حفظ رشد آنها کمک کند. عصاره ریشه بیدمشک یا بابا آدم دارای آمینو اسیدهای لازم است که به ساخت پروتئینی کمک می کند که تارهای مو بسیار به آن نیاز دارند تا قوی شوند. و همچنین دربردارنده ی ویتامین آ A است که تارهای مو را تقویت می کند.

پروتئین هیدرولیز شده سویا:

خاصیت کشسانی و درخشندگی موها را افزایش می دهد. پروتئین سویا هیدرولیز شده یک پروتئین محلول در آب است که از سویا به دست می آید و باعث تقویت و بلزسلزی تارها و ساقه مو می شود. توانایی مو در حفظ رطوبت و همچنین درخشندگی و نرمی مو را افزایش می دهد.

عصاره ایزوکرایسیس گالبانا:

یک عصاره ریز جلبک است که از نازک شدن و ریزش مو جلوگیری می کند و در عین حال باعث ضخامت و تقویت مو می شود. از نظر بالینی نشان داده شد است که رشد موهای ریخته شده ناشی از نوعی ریزش به نام آناژن را تا ۱۰/۵ درصد و موهای تلوژن را تا ۱۱/۵ درصد افزایش می دهد.

عصاره میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا):

از توت های گیاه، آنزیم 5-آلفا ردوکتاز، آنزیمی ریزش مو را مهار و رشد مو را تحریک می کند.

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

عصاره گل ملکه شب Cereus Grandiflorus (کاکتوس):

از آنجایی که حاوی مقدار زیادی فلاونوئید است، با کاهش و مهار آنزیمی بنام 5-α ردوکتاز که باعث ریزش مو می‌شود، به جلوگیری از ریزش موها کمک می کند. علاوه بر این پتانسیل آنتی اکسیدانی به سبوم سالم پوست سر یاری می رساند و با دارا بودن ویژگی ضد التهابی و ضدمیکروبی خود به کاهش سرخی، التهاب و خارش کمک میکند. دارای خاصیت قابض و نرم کنندگی است و می تواند به نوسازی سلولی و برآیند آن به حفظ شادابی پوست و مو کمک می کند.

نیاسینامید (ویتامین ب۳ B3):

نیاسینامید رنگ و بافت پوست را بهبود می بخشد و از سد پوست برای کمک به حفظ رطوبت محافظت می کند. همچنین دارای خاصیت ضد التهابی است و بنابراین برای شرایط التهابی پوست سر مانند پوسته پوسته شدن یا شوره سر مفید است. بررسیهای بالینی نشان داده است که نیاسینامید می تواند فرآوری سبوم اضافی (پوست بیش از حد چرب)، نمای منفذها، خطهای ریز را بهبود بخشد و سد پوست را دست نخورده نگه دارد. این به نوبه خود از از دست دادن آب از پوست جلوگیری می کند و خشکی و تحریک مانند خارش را پایین میآورد و از ریزس مو میکاهد.

بیوتین:

که به عنوان ویتامین ب۷ B7 نیز شناخته می شود، فرآوری کراتین در مو را تحریک می کند و می تواند سرعت رشد فولیکول های مو را افزایش دهد. این ماده برای مدت طولانی در بدن ذخیره نمی شود.

آرژنین:

در درمان ریزش مو اثربخش است زیرا گردش خون را تقویت می کند و پوست سر را برمی‌انگیزاند که برآیند آن باعث رشد مو می شود. آرژنین هنگامی که با دیگر ماده‌ های زیرا یا فعال گرفته شده از پروتئین ترکیب می شود، برای درمان انتهای شکاف موها یا موخوره نیز سودمند است.

روی:

این عنصر نقش مهمی در رشد و بازسازی بافت مو دارد. همچنین به کارکرد صحیح غده‌های چربی طبیعی پوست یا سبوم که پیرامون فولیکول های مو هستند کمک می کند. ریزش مو یکی از نشانه‌ های رایج کمبود روی است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

تونیک ضد ریزش مو کاتوس

موارد مصرف تونیک ضد ریزش مو کاتوس :

تقویت کننده رشد مو
جلوگیری از ریزش مو
بازسازی موهای آسیب دیده
مناسب همه نوع مو
بدون نیاز به آبکشی

روش مصرف تونیک ضد ریزش مو کاتوس :

دو بار در روز به فاصله ۱۲ ساعت فرآورده را بکار ببرید و به اندازه کافی روی پوست سر اسپری کنید و به آرامی ماساژ دهید.

هشدار مصرف تونیک ضد ریزش مو کاتوس :

در صورت تماس با چشم ها، درجا آنها را شستشو دهید.

شرایط نگهداری تونیک ضد ریزش مو کاتوس :

دور از نور مستقیم خورشید و در دمای ۱۸ تا ۲۸ درجه سانتیگراد نگهداری شود.
پس از بکاربردن، درب فرآورده را محکم ببندید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات تونیک ضد ریزش مو کاتوس :

آب، پلی سوربات۲۰، پی ای جی۴۰ هیدروژنیتد کاستر اویل، تری دست۹, عصاره ریشه جینسنگ، آرژینین، استیل تیروزین، عصاره ریشه بیدمشک یا بابا آدم، پروتئین هیدرولیز شده سویا، پلی کوآنتریوم۱۱, پی ای جی۱۲ دایمتیکون، کلسیم پانتوتنات، گلوکونات روی، نیاسین آمید، اورنیتین HCI, سیترولین، گلوگوزامین HCI، بیوتین، فنوکسی اتانول کاپریلیل گلیکول، پنتیلن گلایکول، عصاره ایزوکرایسیس گالبانا، عصاره گل ملکه شب یا سرئوس گراندیفلوروس (نوعی کاکتوس), اسید سیتریک، رایحه، عصاره میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا)، دی پانتنول، عطر، ادتا

کاتوس نام یک برند ایرانی است که در زمینه تولید محصولات مراقبتی پوست و مو فعالیت دارد. این برند ساخت شرکت آریا شیک تجارت قشم است که این شرکت پیشرو در تولید و توزیع کالاهای آرایشی، بهداشتی و عطریات می باشد که فعالیت تولید خود را از سال 1394 در قشم در پایه ریزی نموده است. محصولات کاتوس با کیفیتی بالا و مبتنی بر تکنولوژی سوئیس ارائه شده است، که لیستی از این محصولات را می توانید از سایت داروخانه دکتر دانیالی با اطمینان تهیه و خریداری نمایید.

ویژگیهای محصول

نوع محصول

تونیک

برند

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

بطری اسپری دار

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا شیک منطقه آزاد قشم

2 دیدگاه برای تونیک ضد ریزش مو کاتوس 50 میل

 1. مارال

  سلام من ار این محصول برای مادرم گرفتم بسیار عالی بود و قیمت خوب نسبت به حجم ان

 2. لیلی دبیری

  از این برند برای تقویت و ریزش مو استفاده کردم و حرف نداشت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *