شامپو ضد ریزش مو کاتوس مناسب انواع مو 200 میل

Cattos Anti-Hair loss Shampoo All Types, 200ml

ویژگی های شامپو ضد ریزش مو کاتوس :

  • تقویت کننده مو
  • جلوگیری از ریزش مو
  • افزایش رشد مو
  • بازسازی موهای آسیب دیده
  • حاوی عصاره های میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا)، ملکه شب (نوعی کاکتوس)، پروتئین هیدرولیز شده مخمر، نیاسین آمید، آلانتوئین، بیوتین
  • بدون سولفات و سیلیکون
  • مناسب همه نوع مو

394.000 تومان

موجود

موجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ضد ریزش مو کاتوس مناسب انواع مو

در این محصول از محصولات شامپو و ضد ریزش از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

انسان‌ها در طول شبانه روز به طور میانگین ۵۰ تا ۱۰۰ تار از موهای سر خود را از دست می‌دهند. موهای ریخته شده جای خود را به موهای تازه جوانه زده می‌دهند که بدین گونه شمار موها ثابت می‌ماند. ولی چنانچه بیشتر اینها موها ریزش داشته باشند، به طور کلی گفته می‌شود که فرد دچار ریزش مو شده است. پس موی همه می‌ریزد ولی ریزش مو به شرایطی گفته می‌شود که تراکم موها کاهش یابد.

موهای پر، سالم و درخشان یکی از عنصرهای زیبایی انسان به شمار می رفته و می‌روند و در جوان یا پیر نشان دادن چهره فرد نیز اثر بسزایی دارد. برخی از مردم برآنند که اجازه دهند ریزش مویشان بدون درمان و پنهان ادامه یابد. برخی دیگر ممکن است آن را با مدل مو، آرایش، کلاه یا روسری بپوشانند. و برخی دیگر یکی از درمان های موجود را برای جلوگیری از ریزش بیشتر مو یا بازگرداندن رشد آنها برمی‌گزینند.

ریزش موی ارثی که زنان و بیشتر مردان به این نوع ریزش مو دچار می شوند، شایع ترین علت ریزش مو در سراسر جهان است. دیگر علت‌های ریزش مو عبارتند از افزایش سن، شیمی درمانی، کمبود ویتامین و ماده های معدنی و بیماریهای زمینه ای، زایمان، استرس، مراقبت نادرست از مو، زیاد چرب یا خشک بودن پوست سر، نوع مدل دادن مو، ناهماهنگی های هورمونی، شرایط آب و هوایی و… .

شامپو ضد ریزش مو کاتوس

شامپو ضد ریزش مو کاتوس

ریزش مو (آلوپسی) می تواند تنها پوست سر یا کل بدن را تحت اثربخشی قرار دهد و می تواند گذرا یا دائمی باشد. پروتئین موجود در موها در برابر صدمه های ناشی از پاککنندههای ناملایم، فرآیندهای شیمیایی و حالت دادن به مو با وسیله های گرمایشی آسیب میبیند. این صدمه ها میتواند باعث خشکی، کاهش خاصیت کشسانی و همچنین ریزش بیش از حد موها شوند.

ریزش مو ناشی از هر چیز که باشد بهتر است بدان توجه کرد و کم کمش نگذاشت بیشتر از این گسترش یابد و پیشرفت کند. اگر فولیکول های مو، یعنی جایی که موها تغذیه شده و رشد مییابند، بسته شوند و دیگر پیاز مویی وجود نداشته باشد یا خشک شود، برگردان آنها کار بسیار سخت و یا غیرممکن خواهد بود.

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده مو کاتوس Cattos, فرآورده ای حرفه ای و مراقبتی است که دربردارنده ی ترکیبها و عصاره های گیاهی هدفمند مانند میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا)، ملکه شب (نوعی کاکتوس)، پروتئین هیدرولیز شده مخمر، نیاسین آمید، بیوتین و آلانتوئین که می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند و به رشد مو کمک کرده و بازسازی سلول های موهای آسیبدیده را در برنامه خود جای دهد.

پروتئین مخمر هیدرولیز شده:

با هدف برانگیختگی رشد مو یا جلوگیری از ریزش مو ساخته میشوند که علاوه بر این، یک روش درمانی برای مبارزه با ریزش مو و رویایی با حمله های بیرونی که بر روی موها اثر می گذارد، طرح ریزی شده است. در فرآورده های ضد بار الکتریکی (آنتی استاتیک) و حالت دهنده مو بکاربرده می شود.

به عنوان یک آنتی استاتیک، موها قابل کنترل تر می شوند، شانه کردن و حالت دادن به آنها آسان است و همچنین کمتر در معرض آسیب ناشی از حالت دهی و درمان های مداوم قرار میگیرند. هیدرولیز یک واکنش شیمیایی است که مولکول‌های پروتئین را به تکه‌هایی با وزن مولکولی پایینتر تجزیه میکند که میتوانند بوسیله موها جذب شوند. این تکه‌های پروتئین کوچکتر میتوانند به ساقه مو نفوذ کرده، پروتئین از دسترفته را جایگزین و موها را از درون تقویت کنند.

اوره:

که گاهی به آن کاربامید نیز گفته می شود و در ابزار و ماده‌ های آرایشی و فرآورده‌ های مراقبت شخصی کاربرد دارد. بجز این اوره به عنوان کمک تخمیر در فرآورده های نانوایی و شراب و دیگر کاربردهای شناخته شده آن برای درمان پوست خشک و به عنوان مرطوب کننده است.

اوره یک عنصر مورد علاقه کلیدی در زیبایی شناسی است و به طور طبیعی در پوست یافت می شود. اوره در لایه های سطحی پوست، نقش کلیدی در ترازمندی سطح هیدراتاسیون آن دارد که به کاهش سرعت جریان آب از راه آن کمک می کند تا سطح هیدراتاسیون رضایت بخشی را حفظ کند.

اوره دارای خاصیت کراتولیتیک است: یعنی این توانایی را دارد که لایه شاخی اپیدرم پوست را نرم کند. لازم به یادآوری است که کراتین آخرین ماده ای است که در فرآیند رشد اپیدرم نقش دارد و یک پروتئین فیبری بسیار مقاوم است. و هنگامی که بیش از حد خشک است، به ساخت شرایط ناخوشایند پوست، مانند احساس خشکی پوست کمک می کنند که اوره بر روی آن اثرگذار است.

شامپو ضد ریزش مو کاتوس

شامپو ضد ریزش مو کاتوس

عصاره میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا):

از توت های گیاه، آنزیم 5-آلفا ردوکتاز، آنزیمی ریزش مو را مهار و رشد مو را تحریک می کند.

عصاره گل ملکه شب Cereus Grandiflorus (کاکتوس):

از آنجایی که حاوی مقدار زیادی فلاونوئید است، با کاهش 5-α ردوکتاز به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند. علاوه بر این پتانسیل آنتی اکسیدانی به سبوم سالم پوست سر یاری می رساند و با دارا بودن ویژگی ضد التهابی و ضدمیکروبی خود به کاهش سرخی، التهاب و خارش کمک میکند. دارای خاصیت قابض و نرم کنندگی است و می تواند به نوسازی سلولی و برآیند آن به حفظ شادابی پوست و مو کمک می کند.

آلانتوئین:

با خاصیت ضد التهابی و همراه با توانایی های حفظ رطوبت، آلانتوئین پوست سر تحریک شده و پوسته پوسته شده را مرطوب و نرم می کند. همچنین در ترازمندی چربی پوست سر اثربخش است که باعث کاهش ریزش مو و شوره سر میشود.

نیاسینامید (ویتامین  ب۳ B3):

رنگ و بافت پوست را بهبود می بخشد و از سد پوست برای کمک به حفظ رطوبت محافظت می کند. همچنین دارای خاصیت ضد التهابی است و بنابراین برای شرایط التهابی پوست سر مانند پوسته پوسته شدن یا شوره سر مفید است.

بررسیهای بالینی نشان داده است که نیاسینامید می تواند فرآوری سبوم اضافی (پوست بیش از حد چرب)، نمای منفذها، خطهای ریز را بهبود بخشد و سد پوست را دست نخورده نگه دارد. این به نوبه خود از از دست دادن آب از پوست جلوگیری می کند و خشکی و تحریک مانند خارش را پایین میآورد و آب ریزس مو میکاهد.

بیوتین:

که به عنوان ویتامین ب۷ B7 نیز شناخته می شود، فرآوری کراتین در مو را تحریک می کند و می تواند سرعت رشد فولیکول های مو را افزایش دهد. این ماده برای مدت طولانی در بدن ذخیره نمی شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

شامپو ضد ریزش مو کاتوس

شامپو ضد ریزش مو کاتوس

موارد مصرف شامپو ضد ریزش مو کاتوس :

تقویت کننده مو

جلوگیری از ریزش مو

افزایش رشد مو

بازسازی موهای آسیب دیده

مناسب همه نوع مو

روش مصرف شامپو ضد ریزش مو کاتوس :

مقدار مناسب بر روی موهای خیس بمالید، یک دقیقه به آرامی ماساژ دهید و سپس کاملا آبکشی کنید.

دو یا سه بار در هفته بکار ببرید.

هشدار مصرف شامپو ضد ریزش مو کاتوس :

در صورت تماس با چشم ها، درجا آنها را شستشو دهید.

شرایط نگهداری شامپو ضد ریزش مو کاتوس :

دور از نور مستقیم خورشید و در دمای ۱۸ تا ۲۸ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

پس از بکاربردن، درب فرآورده را محکم ببندید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات شامپو ضد ریزش مو کاتوس :

آب، سدیم لوروئیل سارکوزینات، کوکامیدوپروپیل بتائین، سدیم کوکویل گلوتامات، کوکو گلوکوزید، گلیسیرین، سدیم پی سی ای، هیدروکسی پروپیل ، نشاسته اکسید شده هیدروکسی، سدیم کلرید، اوره، اسید لاکتیک، لوولینیک اسید، پی اسید آنیسیک، پی ای جی۱۵۰ دستئارات، عصاره گل ملکه شب یا سرئوس گراندیفلوروس (کاکتوس), اسید سیتریک، رایحه، عصاره میوه نخل اره ای (سرنوآ سرولاتا)، گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلرید, دی پانتنول، پلی کوآنترنیوم۱۰، ادتا، پیریدوکسین هیدرو کلراید، نیاسین آمید، پروتئین هیدرولیز شده مخمر، ترئونین، آلانتوئین، بیوتین، متیل ایزوتیازولینون, متیل کلرو ایزوتیازولینون

کاتوس نام یک برند ایرانی است که در زمینه تولید محصولات مراقبتی پوست و مو فعالیت دارد. این برند ساخت شرکت آریا شیک تجارت قشم است که این شرکت پیشرو در تولید و توزیع کالاهای آرایشی، بهداشتی و عطریات می باشد که فعالیت تولید خود را از سال 1394 در قشم در پایه ریزی نموده است. محصولات کاتوس با کیفیتی بالا و مبتنی بر تکنولوژی سوئیس ارائه شده است، که لیستی از این محصولات را می توانید از سایت داروخانه دکتر دانیالی با اطمینان تهیه و خریداری نمایید.

ویژگیهای محصول

وزن 240 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

ضد ریزش و تقویتی

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

تیوپ

حجم

200 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا شیک منطقه آزاد قشم

1 دیدگاه برای شامپو ضد ریزش مو کاتوس مناسب انواع مو 200 میل

  1. سحر

    نسبت به شامپو های فری سولفات کف خیلی خوبی داره و بوی خوبی داره ضد ریزش خوبی هم هست 👏🏼

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Similar products