چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث 30 عددی

Carusos Brahimi 9000mg Natural Health 30 Tablets

ویژگی‌های قرص برهمی ۹۰۰۰ کاروسوس نچرال هلث:

  • بهبود حافظه و عملکرد سیستم عصبی و مغز
  • حاوی عصاره‌ی خشک گیاه براهمی (باکوپا منیری Bacopa Monnieri)
  • افزایش تمرکز و توانایی در یادگیری
  • افزایش هوشیاری و وضوح ذهنی
  • بدون گلوتن، شکر، نشاسته رنگ‌دهنده و طعم‌دهنده‌های مصنوعی‌
  • تحت لیسانس شرکت کاروسوس نچرال هلث استرالیا


870.000 تومان

ناموجود

ناموجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

در این محصول از سری محصولات تقویت حافظه و یادگیری از دسته بندی سلامت مغز و اعصاب از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث، حاوی عصاره‌ای خاص به نام گیاه برهمی (باکوپا منیری Bacopa Monnieri) است که در کمک به موارد؛ تقویت حافظه و بهبود عملکرد مغز، بهبود تمرکز و قوه‌ی تشخیص، افزایش توان یادگیری و هوشیاری، بهبود فرایند ادراک در اضطراب‌های خفیف و استرس‌زا، محافظت از سلول‌های عصبی و جلوگیری از مرگ آن‌ها و همچنین بهبود عملکرد مغزی در اختلالات نورودژنراتیو کاربرد دارد.

بتازگی استفاده از منابع گیاهی بویژه، عصاره‌ی روغنی و خشک آن‌ها، که نیاز به دانش ویژه‌ی خود را دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز پژوهش‌ها، آزمایش‌ها و بررسی‌هایی در این زمینه و نوع اختلالات یا بیماری‌ها در رابطه با اثربخشی گیاهان به صورت مقاله منتشر می‌شود.

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

یکی از آن گیاهان، گیاه برهمی یا باکوپا منیری (Bacopa Monnieri) می‌باشد که در پارسی بنام ناز باتلاقی زبان‌زد‌ است و در تالاب‌های جنوب و شرق هند، آسیا، آفریقا، اروپا، استرالیا، آمریکای شمالی و جنوبی یافت می‌شود. برخی از پژوهش‌ها نشان می‌دهد که براهمی، در ارتباط با بهبود سیستم عصبی و مغز، می‌تواند موثر و مفید باشد.  همان‌طور که می‌دانید، سیستم عصبی اصلی‌ترین سیستم در کنترل و تنظیم ارتباط دهنده‌های بدن می‌باشد که این تمام فعالیت‌های ذهنی، یادگیری و حافظه را در برمی‌گیرد و چنانچه دچار ناهماهنگی و ضعف شود، کل سیستم کاری انسان دچار مشکلات جدی خواهد شود.

برهمی سده‌ها است که در دانش باستانی آیورودا (ریشه در هندوستان دارد که از گیاهان دارویی، ماساژ و یوگا برای درمان بیماران استفاده می‌نمایند.) برای کمک به حفظ حافظه و حمایت از سیستم عصبی استفاده شده است. و در بیماری صرع که مربوط به سیستم عصبی می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث 30 عددی Carusos Brahimi 9000mg Natural Health 30 Tablets، حاوی عصاره‌ی پودری گیاه‌ برهمی یا باکوپا منیری  Bacopa Monnieri  به میزان ۹ گرم یا 9000 میلی‌گرم (حاوی ۲۰۲/۵ میلی‌گرم باکوزاید A) در هر قرص روکش‌دار است که می‌تواند در بهبود حافظه و عملکرد سیستم عصبی و مغز و بنابراین افزایش تمرکز و توانایی در یادگیری و همچنین در کمک به افزایش هوشیاری و وضوح ذهنی (تیزبینی ذهنی) یاری رسان باشد.

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث، بدون گلوتن، شکر، نشاسته رنگ‌دهنده و طعم‌دهنده‌های مصنوعی‌ است و تحت لیسانس شرکت کاروسوس نچرال هلث استرالیا می‌باشد. براهمی 9000 کاروسوس، به منظور بهبود نشانه‌های مرتبط با حافظه می‌تواند کمک کننده باشد. برهمی توانایی تقویت فرآیندهای ذهنی را دارد و در عین حال باعث کاهش اثرات استرس و اضطراب خفیف عصبی خواهد شد. این باعث می‌شود که براهمی در شرایط کاری یا تحصیلی بسیار پراسترس که در آن وضوح ذهنی اهمیت دارد، بسیار کاربردی باشد.

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

در حال حاضر، شواهد علمی در مورد اثر برهمی یا ناز باتلاقی Bacopa monnieri بر فعالیت مغز همراه با بهبود حافظه، کمتر در دسترس است. در پژوهشی، شصت فرد سالمند سالم (میانگین سنی ۶۲ سال)، متشکل از ۲۳ مرد و ۳۷ زن، عصاره‌ی استاندارد شده B. monnieri (۳۰۰ و ۶۰۰ میلی‌گرم) یا دارونما، یک بار در روز به مدت ۱۲ هفته دریافت و مصرف کردند. عملکرد سیستم‌های کولینرژیک و مونوآمینرژیک با استفاده از فعالیت‌های AChE و MAO تعیین شد. گروه تحت درمان با B. monnieri بهبود حافظه کاری همراه با کاهش در N100 و P300 تاخیر نشان داد. سرکوب فعالیت AChE پلاسما نیز مشاهده شد. این نتایج نشان می‌دهد که B. monnieri می‌تواند توجه، پردازش شناختی و حافظه کاری را تا حدی از طریق سرکوب فعالیت AChE بهبود بخشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث

موارد مصرف قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث:

موثر بر تقویت حافظه و بهبود عملکرد مغز.

بهبود تمرکز و قوه‌ی تشخیص.

افزایش توان یادگیری و هوشیاری.

بهبود فرایند ادراک در اضطراب‌های خفیف و استرس‌زا.  محافظت از سلول‌های عصبی و جلوگیری از مرگ آن‌ها. بهبود عملکرد مغزی در اختلالات نورودژنراتیو.

روش مصرف قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث:

مصرف در بزرگسالان یک عدد قرص در روز همراه با وعده‌ی غذایی اصلی یا مطابق با نظر پزشک معالج مصرف شود.

هشدار مصرف قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث:

از مصرف بیش از حد توصیه شده، خودداری کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در دوران بارداری و شیردهی استفاده نشود.

شرایط نگهداری:

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث:

عصاره‌ی گیاه معادل پودر گیاه:

باکوپا منیری ۹ گرم (حاوی ۲۰۲/۵ میلی‌گرم باکوزاید A).

میکروکریستالین سلولز، کلسیم هیدروژن فسفات دی هیدرات کراس، پوویدون، کراس کارملوز، سدیم، کلوییدال انهیدروس، سیلیکا، استئارات منیزیم، پلی ساکارید، سویا‌.

                                                           جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در هر قرصدرصد نیاز مصرف روزانه
برهمی (باکوپا منیری Bacopa Monnieri)۹ گرم (۹۰۰۰ میلی‌گرم)**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت کاروسوس نچرال هلث از سال 1982 فعالیت خود را در زمینه تولید داروهای طبیعی آغاز کرده است و در حال حاضر مکمل های مورد نیاز بیش از 3000 داروخانه و فروشگاه های سلامت در ایتالیا را تامین می نماید. بیش از دو میلیون نفر روزانه از محصولات این شرکت بازدید کرده و استقبال می نمایند. محصولات شرکت کاروسوس با بالاترین کیفیت در زمینه سلامت بانوان، آقایان، کودکان و حفظ سلامت روزانه عموم مردم در سراسر جهان دسته بندی شده است. در سال 2016 فرانک کاراسو موسس و مالک شرکت کاروسوس نچرال هلث موفق به دریافت جایزه صنعت مکمل‌های دارویی استرالیا شد. این جایزه به منظور شایستگی شرکت از نظر عملکرد حرفه ای و فعالیت های اخلاقی برای حفظ سلامت افراد است این شرکت با تولید بیش از 150 محصول از قبیل ویتامین ها، مینرال ها و فرآورده های گیاهی و طبیعی موثرترین فرمولاسیون ها را در زمینه‌های مختلف ارائه می دهد. از متد های مورد استفاده در تهیه فرآورده طبیعی شرکت کاروسوس نچرال هلث عصاره گیری استاندارد شده می باشد.شرکت اکسیر طب پرنیان تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت شرکت کاروسوس نچرال هلث در خاورمیانه برای محصولات با مجوز TGA از کشور استرالیا است. زمینه فعالیت شرکت اکسیر پرنیان تولید و توسعه محصولات گیاهی و مکمل های غذایی با نگرش بهبود سلامتی و جلوگیری از ایجاد بیماری است. شرکت اکسیر طب پرنیان قصد دارد یا توسعه راه کارهای تغذیه ای مبتنی بر علم طبیعت و شکل دادن رویکرد جدیدی در زمینه پیشگیری و مدیریت سلامت در بین درمان های سنتی و داروسازی پیش رو باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 57 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

تقویت حافظه و تمرکز

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اکسیر گستر اسپادانا

برند

1 دیدگاه برای قرص برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث 30 عددی

  1. محمد خادمی

    من و دوستام تو دوران کنکور ازش استفاده کردیم چند دوره خوب بود برامون . مخصوصا من ک این همه حواس پرتی دارم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *