ساشه بایوژن تک ژن فارما ۸ عدد

Biogen Takgene Pharma 5 G 8 Sachets

ویژگی‌های ساشه بایوژن تک ژن فارما :

  • حفظ و تقویت طبیعی دستگاه گوارش
  • بهبود کارکرد دستگاه گوارش و جلوگیری از یبوست
  • کاهش خطر ابتلا به فشار خون بالا
  • کمک به کنترل سطح کلسترول و تری‌گلیسیرید خون
  • کمک به کنترل قند خون
  • کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان
  • حاوی پروبیوتیک و پری‌بیوتیک‌ های؛ لاکتوباسیلوس رامنوسوس، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس پلانتاروم، استرپتوکوکوس ترموفیلوس، بیفیدوباکتریوم لانگوم و اینولین.
  • آزمایش شده از لحاظ بالینی

تاریخ انقضا: 2024/08/30

130.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه بایوژن تک ژن فارما

در این محصول از مکمل‌های پروبیوتیک از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پری‌بیوتیک‌ ها گروهی از مواد مغذی هستند که معمولاً از جنس کربوهیدرات‌ هایی مانند (اینولین) می باشند که در صورت مصرف خوراکی باعث رشد و تغذیه باکتری های مفید در دستگاه گوارش می شوند و در سال های اخیر ارتباط آنها با سلامتی‌ انسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پری‌بیوتیک‌ ها به طور طبیعی در میوه‌ ها، سبزیجات و گیاهان خاصی از جمله کنگر فرنگی Artichoke, مارچوبه Asparagus, موز، کاسنی Chicory، سیر و پیاز یافت می‌ شوند.

پری‌بیوتیک‌ ها در برابر آنزیم های دستگاه گوارش انسان تقریباً یا کاملا غیرقابل هضم می باشند، ولی به طور انتخابی حداقل توسط یک باکتری پروبیوتیک‌ موجود در روده طی پروسه تخمیر، تخریب و تبدیل به اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه شده و می توانند با تحریک رشد و با فعالیت یک یا تعدادی از باکتری های کلون، منجر به بهبود وضعیت سلامتی میزبان گردند.

ساشه بایوژن تک ژن فارما

ساشه بایوژن تک ژن فارما

انجمن بین‌المللی علمی پروبیوتیک‌ ها و پری‌بیوتیک‌ ها ISAAPP, پری‌بیوتیک‌ ها را به عنوان مواد انتخابی تخمیرپذیر که باعث تغییرات خاصی در ترکیب و یا فعالیت میکروفلور دستگاه گوارش می گردد و مزایایی را برای سلامتی میزبان ایجاد می نماید تعریف کرده است. «طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی WHO, پروبیوتیک‌ ها میکروارگانیسم های زنده ای هستند که در صورت مصرف به تعداد کافی، اثرات سلامت بخش دارند.»

امروزه تمایل به مصرف پری‌بیوتیک‌ ها به منظور بهبود سلامت گوارش انسان افزایش یافته است. مصرف باکتری های مفید پروبیوتیک‌ به همراه الیگوساکارید ها باعث ارتقای ترکیب باکتریایی کلون می شود و سلامت عمومی را بهبود می بخشد.

تحقیقات گسترده نشان می دهد که جمعیت میکروبی روده متشکل از گونه هایخ فراوان باکتری‌ است که شامل باکتری های مفید و پاتوژن می باشد که باکتری های مفید مسئول سلامت روده‌ای انسان هستند. در شرایطی که تعداد باکتری های مفید روده کاهش پیدا کند، تعادل میکروبی بهم خورده و باکتری های پاتوژن مشکلاتی برای سلامتی‌ ایجاد می کنند.

سین بیوتیک به محصولاتی گفته می‌ شود که ترکیبی از پروبیوتیک‌ و پری‌بیوتیک‌ می باشد. در محصولات سین بیوتیک، از پری‌بیوتیک‌ ها مانند اینولین، جهت پایداری و تحریک رشد میکروارگانیسم های زنده ی مفید (پروبیوتیک‌) درون محصول استفاده می شود.

ساشه بایوژن تک ژن فارما

ساشه بایوژن تک ژن فارما

در واقع استفاده از پری‌بیوتیک‌ ها برای غلبه بر مشکلات بقای احتمالی که باکتری های پروبیوتیک در هنگام گذر از دستگاه روده ی فوقانی با آن مواجه می شوند، بسیار مفید خواهد بود. و یکی از بهترین راه‌ها برای بازگرداندن تعادل و حفظ شرایط مثبت روده‌ای، استفاده از محصولات سین بیوتیک می باشد.

مکمل بیوژن تک ژن فارما Biogen 5 G Takgene Pharma, حاوی پروبیوتیک ها و پری‌بیوتیک‌ هایی این که در حفظ و تقویت طبیعی دستگاه گوارش اثربخش است. بیوژن تک ژن فارم در بردارنده ی لاکتوباسیلوس رامنوسوس، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس پلانتاروم، استرپتوکوکوس ترموفیلوس، بیفیدوباکتریوم لانگوم و اینولین است. که در بهبود کارکرد دستگاه گوارش و جلوگیری از یبوست و همچنین کاهش خطر ابتلا به فشار خون بالا سودمند خواهد بود.

بیوژن تک ژن فارما Biogen Takgene, که به شکل ساشه عرضه می شود در کمک به کنترل سطح کلسترول و تری‌گلیسیرید خون سودمند است. این مکمل بیوژن Biogen، از لحاظ بالینی آزمایش شده این و بررسی های گوناگونی روی آن صورت گرفته که نه تنها به تقویت طبیعی دستگاه گوارش کمک می کند، بلکه در کنترل قند خون و کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان نیز سودمند و پرفایده خواهد بود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

ساشه بایوژن تک ژن فارما

ساشه بایوژن تک ژن فارما

موارد مصرف ساشه بایوژن تک ژن فارما :

حفظ و تقویت طبیعی دستگاه گوارش

بهبود کارکرد دستگاه گوارش و جلوگیری از یبوست

کاهش خطر ابتلا به فشار خون بالا

کمک به کنترل سطح کلسترول و تری‌گلیسیرید خون

کمک به کنترل قند خون

کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان

روش مصرف ساشه بایوژن تک ژن فارما :

روزانه ۳ ساشه طبق دستور پزشک.

موارد منع مصرف ساشه بایوژن تک ژن فارما :

هیچ مورد منع مصرفی برای این فرآورده وجود ندارد. در مواردی مانند بیماری های قلبی، اندوکاردیت و نقص سیستم ایمنی بهتر است مصرف با تجویز پزشک صورت گیرد. در افرادی که تحت عمل جراحی مانند جراحی های شکمی، جراحی سندروم روده کوتاه، پیوند اعضا و… قرار می گیرند، استفاده از پروبیوتیک باید با تجویز پزشک باشد.

عوارض جانبی مصرف ساشه بایوژن تک ژن فارما :

مصرف این محصولات در موارد نادری می تواند به نفخ و افزایش تولید گاز در دستگاه گوارش منجر شود که در اکثر موارد با ادامه مصرف، عوارض فوق از بین خواهند رفت. در صورت عوارض دیگر، پزشک یا داروساز را مطلع نمایید.

مصرف در بارداری و شیردهی :

ساشه بایوژن تک ژن فارما در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود.

تداخل دارویی ساشه بایوژن تک ژن فارما :

در افرادی که داروهای سرکوب کننده‌ی سیستم ایمنی مصرف می کنند با احتیاط استفاده شود.

شرایط نگهداری ساشه بایوژن تک ژن فارما :

در جای خشک، خنک و دمای ۲۵ درجهی سانتی گراد قابل نگهداری است.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات ساشه بایوژن تک ژن فارما :

پروبیوتیک و پری‌بیوتیک‌ های؛ لاکتوباسیلوس رامنوسوس، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس پلانتاروم، استرپتوکوکوس ترموفیلوس، بیفیدوباکتریوم لانگوم و اینولین.

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
لاکتوباسیلوس رامنوسوس، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس پلانتاروم، استرپتوکوکوس ترموفیلوس، بیفیدوباکتریوم لانگوم1 Billion (1×10) CFU/Sachets_
اینولین__
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

تک ژن فارما برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی و دارویی است. این برند شرکتی دانش بنیان است که کار خود را در سال 1383 آغاز کرد و اکنون به برندی معتبر در سطح ملی و منطقه تبدیل شده است. این شرکت از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده می کند و همین امر اثربخشی این مکملها را به میزان چشم گیری افزایش داده است. شرکت تک ژن زیست مجهز به آزمایشگاههای تخصصی است و از استانداردهای بین المللی در تولید محصولاتش استفاده می کند. این برند در تلاش است تا به زودی به سطح قابل قبول بین المللی برسد و محصولاتش را در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که سلامت خود اهمیت می دهند.

ویژگیهای محصول

وزن 65 گرم
نوع محصول

ساشه

گروه

پروبیوتیک

تعداد

8 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

تک ژن زیست

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه بایوژن تک ژن فارما ۸ عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *