گن لاغری یکی از روش های موقت برای زیبا دیده شدن فرم بدن و کاهش سایز است. انواع گن ها برای قسمت های مختلف مثل باسن و ران، گن شکم و پهلو و… تولید شده است که بسته به فرم بدنی نوع مناسب را می توان انتخاب کرد.

گن های لاغری باعث می شوند لباس کمی خوش فرم تر در بدن نشان داده شود . برخی از افراد نگران فشار وارد شده توسط گن به اندام های داخلی می باشند و برخی دیگر نگرانی هایی در رابطه با استفاده طولانی مدت از گن ها را دارند.

همان طور که گفته شد گن لاغری یک راه حل ارزان و مناسب به حساب می آید. از آنجایی که هزینه بسیاری از روش های لاغری موضعی مثل عمل جراحی و دستگاه لاغری زیاد می باشد و روش های مثل رژیم و ورزش هم برای بسیاری از افراد مقدور نیست، استفاده از گن میتواند یک راه حل ارزان و ساده اما موقت برای لاغر دیده شدن، باشد.

انواع گن می توانند یک الی دو سایز و  گاهی تا 3 سایز، کمتر از آنچه که وجود دارد را برای فرم بدن نشان دهد.

معمولا بعد از بهضی از جراحی ها، پزشکان برای نگهداری از اندام های داخلی در جای مناسب یا تکان نخوردن بیش از حد و جمع شدن پوست، گن ها را به بیماران تجویز می کنند. اما در رابطه با گن لاغری باید بدانید که بهتر است دقیقتر ساختار و کاربردهای آنرا بررسی کنید.

معمولا گن های لاغری از پارچه هایی از جنس لاتکس، لیکرا و اسپاندکس تشکیل شده اند. این جنس از پارچه ها امکان عبور هوا و مایعات را از خود ندارند. به طور معمول گن ها معمولا حالت کشی و الاستیک دارند که باعث میشود پوست و عضلات ناحیه مورد استفاده جمع شوند.

گن های لاغری اکثرا برای بسته شدن از قزن استفاده می کنند که به طور معمول هم در سه ردیف می باشند.

در حال نمایش 3 نتیجه