تیغ (32)

محصولات بعد از اصلاح (13)

محصولات قبل از اصلاح (16)

نمایش 1–12 از 71 نتیجه

سرعت رشد موهای بدن پس از سن بلوغ افزایش پیدا می‌کند و پس از آن از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها و آقایان راه هایی که برای مقابله با رشد و رفع موهای دست و پا، صورت، گوش و بینی، زیر بغل و غیره را پیدا کنند. یکی از بهترین روش ها این است که از لوازم اصلاح صورت و بدن استفاده شود. در ادامه به معرفی این محصولا تخواهیم پرداخت..

انواع محصولات اصلاح صورت و بدن آقایان و بانوان

ماشین اصلاح :برخی از آقایان هستند که موهایشان را با ماشین اصلاح می‌کنند. این وسیله برای زمان‌ی مناسب است که وقت رفتن به آرایشگاه را ندارید. از طرف دیگر، استفاده از آن خطر بریدگی و آسیب رسیدن به پوست با این وسیله کاهش می‌ یابد و هیچ گونه حساسیت پوستی نیز ایجاد نمی شود ..

موزن گوش و بینی: اگر از نمایان شدن موهای بینی یا گوشتان احساس خوبی ندارید، می‌توانید به سراغ موزن‌های گوش و بینی بروید. این محصول بسیار راحت و با دقت، موهای اضافی گوش و بینی شما را اصلاح می کند..

بندانداز برقی: بنداندازهای برقی با از بین بردن موهای پشت لب، صورت، پاها و دست‌ها، کار بند انداختن را راحت کرده‌اند. این وسیله بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به پوست برساند، موهای زائد ضخیم و موهای زیرپوستی نازک و کوتاه را از بین خواهد برد..

تیغ و ژیلت : سال‌هاست که بسیاری از افراد در دنیا با ژیلت آشنا هستند و از خودتراش‌های آن برای اصلاح موهای زائد صورت و بدن خود استفاده خواهند کرد . ژیلت‌ و تیغ ها در انواع مختلفی طراحی و تولید شده‌اند و هرکدام کاربرد به خصوصی دارند؛ بنابراین لازم است ژیلت را با توجه به نوع مصرف‌تان خریداری کنید. استفاده از انواع ژیلت در دسترس‌ترین و سریع‌ترین روش برای حذف موقت موهای بدن است، این محصولات در عرض چند دقیقه موها را از ریشه می‌تراشد و پوستی صاف به شما تحویل می‌دهد. همچنین این ابزار برخلاف سایر روش‌های اصلاح، درد کمتری دارد ولی اگر پوست جوش‌ دار و یا حساسی دارید، ممکن است تجربه خوشایندی از اصلاح با ژیلت را نداشته باشید.