محصولات پوستی آقایان

برخی از آقایان هیچ‌وقت مراقبت از پوست اهمیت نمی دهند. اما باید بدانند که مراقبت از پوست به معنی انجام کار خاص و سختی نیست. برای داشتن یک پوست بدون جوش، لک و چین و چروک فقط لازم است چند نکته‌ی کوچک را رعایت کنند تا در دراز مدت نتایج خوب آن را ببینند. آقایان باید یاد بگیرند که چطور با جوش صورت خود مبارزه کنید، با وجود پوست حساس اصلاح کنند و چین و چروک‌های صورت را کاهش دهند.

لازم است بدانید که رسیدگی به ظاهر و سلامت پوست علاوه بر کمک به جلوگیری از پیری زودرس باعث بهبود روحیه نیز می‌شود. طبق گفته‌ی متخصصان پوست ۳ گام مهم برای شروع مراقبت از پوست آقایان وجود دارد که افراد معمولا آن‌ها را نادیده می‌گیرند.

نکته‌ای که برخی از آقایان به درستی رعایت می‌کنند این است که هر روز صبح صورت خود را شستشو نمی کنند و این را بدانن شستن بیش از حد، چربی طبیعی پوست را از بین می‌برد.

ولی رعایت این نکته زمانی تاثیر گذار خواهد بود که هر شب صورت خود را بشویید. تمیز کردن پوست شب‌ها قبل از خواب بسیار امر مهمی می باشد، چرا که نباید اجازه دهیم آلودگی و کثیفی در طول شب جذب منافذ پوست شود.

پوست صورت به دلیل استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال‌های آزاد در طول زمان در معرض آسیب قرار خواهد گرفت.

توصیه می شود که صبح‌ها در کنار سرم آنتی‌اکسیدان از کرم مرطوب‌کننده‌ای که حداقل SPF 30 داشته باشد نیز استفاده شود.

توجه داشته باشید که کرم ضدآفتاب فقط برای ساحل یا ورزش‌های بیرون از سالن نیست. در معرض قرار گرفتن در نور آفتاب در طول روز هنگامی که در خیابان قدیم می‌زنید یا هنگامی که در تراس خانه استراحت می‌کنید، چین و چرک صورت را افزایش خواهد داد و باعث آسیب به پوست می‌شود. اما برای شب باید از یک مرطوب‌کننده‌ی سبک و بدون ضدآفتاب استفاده شود.

نمایش 1–12 از 25 نتیجه