محصولات بدن و حمام آقایان

محصولات بدن و حمام آقایان جز محصولاتی هستند که برای نظافت و بهداشت فردی آن ها طراحی شده است و شامال انواع صابون ها ، شامپو ها و … می شود.

بسیاری از افراد فکر می کنند که هر روز باید حمام کنید اما بیشتر اوقات با چند بار حمام کردن در طول هفته، پوست بهتر و سالم تری خواهید داشت،  در طول فصل زمستان و زمان‌هایی که هوا خشک است و بدن زیاد عرق نمی‌کند بهتر است که تعداد دفعات حمام در هفته کمتر شود.  بااین‌حال برخی افراد با هر روز حمام کردن بیشتر احساس پاکیزگی و راحتی خواهند کرد.

نکاتی برای حمام رفتن

1. دمای مناسب آب را تنظیم کنید و  نیازی نیست بخار آب همه‌جا را پر کند. درواقع متخصصان پوست پیشنهاد می‌کنند که با آب ولرم یا کمی گرم حمام کنیم.

2. قبل از استفاده از هر نوع صابون یا شوینده، پوست بدن یا سر را کمی، خیس کنید.

3. با استفاده از لیف حمام، برس بدن یا با دست‌هایتان، صابون یا شامپو بدن را به پوست بزنید و روی پوست آن را ماساژ ندهید . از گردن و شانه‌ها شروع کنید و تا پاها ادامه دهید. شستن پاها و بین انگشت‌ها با آب و صابون را فراموش نشود.

4. باقی‌مانده صابون یا ماده شوینده‌ای را ، به‌خوبی آب‌کشی کنید. این کار از خشک و پوسته‌پوسته‌شدن بد‌نتان جلوگیری خواهد کرد.

5. اگر قصد شستن موها را دارید، به‌اندازه سکه‌ای ۵۰۰تومانی از شامپو را کف دست بریزید. دست‌ها را به هم بمالید تا شامپو کف کند و آن را کف سر و پشت گردن بگذارید . باقی‌مانده شامپو پس از آب‌کشی کنید از کف سر روی ساقه‌های موها می‌ریزد و کل موها تمیز می‌شود.

6. سپس از نرم‌کننده برای نرمی ساقه موها استفاده شود. مقداری نرم‌کننده کف دست بریزید و به‌آرامی به کل ساقه‌های موها بمالید و آن را آبکشی کنید .

7. بهتر است آب‌کشی آخر موها و بدن را با آب ولرم یا خنک انجام دهید. این کار به جذب بهتر نرم‌کننده به فولیکول‌های مو، بهبود گردش خون در بدن و ایجاد حس نشاط و تازگی کمک می‌کند.

8. قبل از استفاده از هر نوع کرم مرطوب‌کننده، بدن را به‌آرامی با حوله خشک کنید. استفاده از کرم مرطوب‌کننده بعد از حمام کردن، به حفظ رطوبت و شادابی پوست کمک بسیاری می‌کند.

نمایش 1–12 از 22 نتیجه