چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد 6 لیتری مدل ZTH-5B 

ZenithMed UltraSonic Humidifier 6 Lit

ویزگی های دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد:

  • کمک به افزایش میزان رطوبت در محیط
  • دارای بخور سرد و گرم


۲.۸۱۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد 6 لیتری مدل ZTH-5B

در این محصول از دسته بندی دستگاه بخور سرد و گرم از محصولات کمک تنفسی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد مدل ZTH-5B: دارای کاربرد و ویژگی‌هایی است که می‌تواند در صورت عدم رطوبت کافی در محیط برای افزایش رطوبت در هوا کاربرد داشته باشد که هم توانایی‌ تولید بخار سرد را دارد و در تولید بخار گرم یاری‌رسان است.

بخارسازها یا دستگاه‌های بخور، بخار آب را به هوا اضافه می‌کنند تا هوا را مرطوب نموده و با خشکی محیط مقابله خواهند کرد و آن‌ها را تبدیل به یک درمان خانگی مفید برای بسیاری از بیماری‌هایی می‌کند که می‌توانند باعث خشکی و گرفتگی بینی و خشکی پوست شوند. مردم آن‌ها را برای شرایطی مانند؛ سرماخوردگی، برونشیت و آلرژی و برای استفاده در مکان‌هایی که کودکان هستند، استفاده می‌کنند. که در ادامه‌ی متن به خواهیم پرداخت که تا چه اندازه دستگاهای بخارساز یا بخور می‌توانند برای انسان‌ها مفید و سودمند باشند؟!

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد مدل ZTH-5B  ZenithMed UltraSonic Humidifier 6 Lit Model ZTH-5B، دارای یک ویژگی خاص است که در کمک به هزینه‌ی کمتر کارایی دارد، زیرا دیگر نیازی نیست که دو دستگاه جداگانه برای بخار سرد و بخار گرم تهیه نمود، و این دستگاه بخور می‌تواند هر دو نیاز را فراهم سازد و مناسب فضاهای بسته می‌باشد که می‌تواند رطوبت و دمای ثابت را با هوشمندی و ملایمت حفظ کند.

دستگاه بخور سرد و گرم ۶ لیتری زنیتمد مدل ZTH-5B، دارای یک دستگاه ریموت کنترل است که آسودگی را برای کاربران بهمراه خواهد داشت. این دستگاه قابلیت استریل نمودن را دارد، و این یعنی کمک می‌کند تا هوا از میکروارگانیسم های موجود زدوده و پاک شود که این باعث عدم سنگینی هوای محیط می‌شود و حس سبکی و نشاط را برای افراد خواهد داشت.

دستگاه بخور سرد و گرم ۶ لیتری زنیتمد مدل ZTH-5B، دارای تایمر و دماسنج می‌باشد که می‌توان به گونه‌ای آن را تنظیم نمود که به صورت خودکار خاموش شود و نیز دارای چراغی است که در شب می‌توان از آن بعنوان چراغ خواب نیز استفاده کرد و دستگاه در تاریکی، هر گوشه‌ای که باشد، قابل دیدن خواهد بود.

دستگاه بخور سرد و گرم ۶ لیتری زنیتمد مدل ZTH-5B، دارای یک ویژگی دیگر است که کار با آن را ساده می‌کند، زیرا می‌توان بدون جدا کردن مخزن آب از دستگاه بسادگی و از بالا، آب را به درون تانکر یا مخزن ۶ لیتری آن اضافه کرد و همچنین دارای یک محفظه‌ی دیگر می‌باشد که بتوان خوشبوکننده بدان افزود و نه تنها رطوبت را در هوا پخش می‌کند بلکه می‌تواند به خوشبو نمودن هوا نیز کمک کند تا تمام افرادی که در محیط هستند، از بوی عطر آن لذت ببرند.

دستگاه بخور سرد و گرم ۶ لیتری زنیتمد مدل ZTH-5B، قابل استفاده برای برق شهری است و مصرف‌ آن ۲۵ وات است که کم مصرف خواهد بود و حداکثر تبخیر ۲۸۰/۳۰۰ میلی لیتر در ساعت می‌باشد.

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد

دستگاه بخور سرد و گرم ۶ لیتری زنیتمد مدل ZTH-5B، همچنین بر پایه‌ی تکنولوژی پیشرفته ی فراصوت یا Ultrasonic طراحی شده است تا با وجود قدرتی که دارد و دستگاه در حال کار است، تقریباً بیصدا است و آزار شنوایی برای افراد حتی در شب نخواهد داشت و با آسودگی می‌توان خواب عمیق و باکیفیتی را تجربه نمود.

دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد مدل ZTH-5B، فرآورده‌ای است که دارای طراحی لیسانس سوئیس است و ساخت کشور چین می‌باشد که اندازه‌ی محصول ۲۱۰_۲۱۰_۳۲۳ میلی‌متر یا (۲۱_۲۱_۳۲/۳ سانتی‌متر) و ابعاد پکیج بخور ۲۶۵_۲۶۵_۳۴۲ میلی‌لیتر یا (۲۶/۵_۲۶/۵_۳۴/۲ سانتی‌متر) می‌باشد. که فضای کمی را اشغال می‌کند.

حال به این موضوع برمی‌گردیم که تا چه اندازه استفاده از دستگاه‌های بخور یا بخارساز (Humidifiers) می‌توانند برای انسان‌ها اهمیت داشته باشند؟!

بویژه دستگاه‌های بخوری که از فناوری اولتراسونیک بهره می‌برند، نه تنها صدای بسیار کمی دارند بلکه قدرت آن‌ها بیشتر است و در عین حال کارایی بهتر و اثربخش تری دارند و مولکول‌های آب و اکسیژن بسیار ریزتری را در هوا آزاد می‌کنند‌ و حس سنگینی به هوای محیط نمی‌دهند.

گرفتگی بینی یکی از شایع ترین علائم آلرژی است که بسیاری از مردم در طول سال و بویژه زمانی که رطوبت به اندازه‌ی کافی در هوا وجود ندارد، بدان دچار می‌شوند. تنفس در هوای مرطوب ممکن است گرفتگی بینی را کاهش دهد و سینوس‌های تحریک شده را تسکین دهد. که این نوع حساسیت بیشتر در فصل‌های سرد سال یا زمستان و پاییز رخ می‌دهد که خود به بروز دیگر پیامدهای آن مانند عطسه و سرفه می‌انجامد.

یک پژوهش و بررسی در سال ۲۰۱۶ میلادی به تأثیر سطوح رطوبت کلاس بر علائم آسم در ۱۲۲ معلم پرداخت. پژوهشگران دریافتند، افراد هنگامی که سطح رطوبت هوا بالاتر از ۵۰ درصد یا کمتر از ۳۰ درصد بود، افزایش متوسط ولی چشمگیری در علائم شبه آسم داشتند. طبق آکادمی آلرژی، آسم و و ایمونولوژی (AAAI) آمریکا، سطح رطوبت باید بین ۴۰ تا ۵۰ درصد باشد.

بنابراین آنچه که بدست آمده نشان می‌دهد که دستگاه‌های بخور نمی‌توانند آنچنان که باید برای عزیزانی که آسم دارند، مفید باشد ولی بهتر است که درصد میزان رطوبت را مد نظر داشته باشند و اینکه رطوبت بیش از اندازه یا کمتر از حد مجاز را باید بدان توجه نمود.

برونشیت نوعی بیماری‌ها دستگاه تنفسی است که در آن لوله‌های برونش که به ریه‌ها می‌رسند، دچار التهاب می‌شوند. و نشانه‌های آن شامل؛ سرفه و افزایش مخاط است. افزایش رطوبت هوا می‌تواند به کاهش سرفه مرتبط با برونشیت کمک کند.

همه‌ی ما با نشانه‌های سرماخوردگی و آنفولانزا که بیشتر شامل؛ گلودرد و گرفتگی بینی و سرفه و سردرد می‌باشد، آشنایی داریم. دستگاه‌های بخور یا بخارسازها ممکن است با افزودن رطوبت به هوا به کاهش تحریک و گرفتگی گلو و بینی کمک کنند.

باید گفت که هوای خشک با دمای سرد (مانند فصل‌های سرد) ممکن است باعث انتقال ویروس‌ها شود و احتمال عفونت را افزایش دهد. بنابراین، افزودن رطوبت به هوا ممکن است به محافظت در برابر عفونت‌ها کمک کند.

اضافه کردن رطوبت به هوا ممکن است گرفتگی بینی را کاهش دهد و به ویژه برای نوزادان و کودکان خردسالی که نمی‌توانند بینی خود را تمیز کنند مفید است. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC)، ویروس‌های پاراآنفلوانزای انسانی یکی از علل شایع عفونت‌های تنفسی مانند؛ کروپ و برونشیولیت در کودکان هستند. هر دو بیماری باعث گرفتگی بینی و سرفه می‌شوند که رطوبت کافی ممکن است باعث رفع گرفتگی بینی و بهبود سرفه شود (چه سرفه‌های خشک و چه سرفه‌های تر).

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

 موارد مصرف دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد:

کمک به افزایش میزان رطوبت در محیط.

روش مصرف دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد:

مخزن دستگاه را تا اندازه‌ای که مشخص شده است از آب پر کنید و سپس آن را روشن نموده، تنظیمات دلخواه را انجام دهید و از آن بسادگی استفاده کنید.

شرایط نگهداری دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد:

پس از استفاده نمودن از دستگاه، مخزن آن را از آب خالی کنید و آن را شستشو دهید تا از تکثیر هر میکروب و قارچی پیشگیری شود.

پس از استفاده از بخار آب گرم، به دلیل داغ بودن مخزن و احتمال سوختگی، کمی شکیبا باشید تا خنک شود و سپس آب اضافی آن را خالی کنید و مخزن را شستشو دهید.

همچنین فیلتر دستگاه را نیز از هرگونه آلودگی و جرم پاک کنید تا روند فیلتر آب بخوبی پیش رود و هوا را آلوده نسازد.

ویژگیهای محصول

وزن 4000 گرم
نوع محصول

دستگاه بخور

گروه

سلامت سیستم تنفسی

نوع محفظه

پک مقوایی

حجم

6 لیتر

کشور سازنده

چین

تحت لیسانس

سوئیس

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه بخور سرد و گرم زنیتمد 6 لیتری مدل ZTH-5B ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *