ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز 15 عددی

VivaKids KidyBiome + D3 dietary supplement 15 sachets

ویژگی های ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز :

 • حمایت از سیستم گوارشی سالم برای جذب بهتر مواد مغذی
 • حمایت از سیستم ایمنی بدن کودک
 • مکمل باکتری های خوب موجود در شیر مادر
 • کمک به رشد و استحکام استخوان ها
 • جهت کمک به رشد و بالندگی
 • حاوی ویتامین دی۳ و پروبیوتیک
 • ویژه کودکان ۱۲ تا ۲۴ ماهگی
 • بدون فرآورده‌های تراریخته، سویا، گلوتن، مخمر، شیرین کننده و مواد نگهدارنده


۷۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

در این محصول از محصولات تقویتی و رشد کودکان و سلامت گوارش کودکان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

مادر بودن با چالش‌ها و نگرانی‌های بسیار زیادی همراه است و یکی از بزرگترین چالش‌هایی که همه مادران دارند، این است که فرزندانشان در سلامت کامل به سر ببرند. از طرفی گوارش کودکان و نوزادان بیشترین مسئله و دغدغه مادران به حساب می‌آید، زیرا به رشد و بالندگی آنها وابسته است.

اگر سلول های بدن انسان می توانستند غذا را به همان شکلی که خورده می شود، مصرف کنند دیگر نیازی به دستگاه گوارش غذا نبود. دستگاه گوارش، غذا را به شکلی درمی آورد که مورد استفاده سلول ها قرار گیرد و همین باعث وارد شدن ماده‌های ارزشمند غذایی به جریان خون و فرستادن آن در سرتاسر بدن می شود.

بدن با دریافت ماده‌های ارزشمند غذایی که شامل پروتئین‌ها، اسیدآمینه ها، ماده‌های معدنی، باکتری‌های سودمند و… است نه تنها از سیستم ایمنی دفاع می‌کند بلکه در رشد استخوان‌ها و حفظ سلامتی غضروف و مفصل‌ها همه و همه نقش دارند.

کودک تا پیش از تولد به سیستم گوارش خود نیازی ندارد، زیرا همه ماده‌های ارزشمند غذایی مورد نیاز برای رشد و نمو در رحم، از راه جفت یکراست به جریان خون او فرستاده می‌شوند. ولی به محض اولین تغذیه‌ٔ پس از تولدش، سیستم گوارش او شروع به پردازش ماده‌های غذایی و دفع مواد اضافی جامد می‌کند.

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

گاهی پیش می‌آید، از اولین سالگرد تولد کودک روند کند شدن رشد و کمتر شدن اشتها در او دیده می‌شود. کودک نوپا به طور فزاینده‌ای مستقل شده و تغذیه او ممکن است به یک چالش بدل شود. شیر مادر ترکیبی از پروتئین، چربی، کربوهیدرات و مایعاتی است که تمام اینها برای رشد مغز و بدن لازم است و خطر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد را کم می کند. باید گفت که شیر مادر حاوی بیش از ۷۰۰ نوع باکتری سودمند است. نقش باکتری‌ها به کودک در هضم شیر کمک کرده و دستگاه ایمنی بدن آنها را نیرومندتر یا تقویت می‌کند.

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز، حاوی ویتامین دی۳ و پروبیوتیک است که می‌تواند به جذب کلسیم و فسفر از راه دستگاه گوارش برای حمایت از رشد و استحکام استخوان‌های کودک، به صورت هدفمند ساخته شده است. مکمل غذایی کیدی بیوم ویواکیدز KidyBiome VivaKids شامل ۱۵ عدد ساشه یا پاکت های کوچک است که ترکیب‌های آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن کودک شده و از سلامت کودک در برابر ویروس‌ها، میکروب‌ها و عفونت‌ها و… پاسداری می‌کند.

ویتامین دی۳:

ویتامینD موجود در ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز، در بسیاری از کنش‌گری های بدن از جمله رشد و کلسیم رسانی به استخوان ها نقش مهمی دارد. کمبود ویتامین دی هنوز هم یک مشکل شایع در بسیاری از جمعیت ها، به ویژه در کودکان کم سن، زنان و کسانی‌که به مشکل جسمی به مدت کافی در معرض نور خورشید قرار نمی‌گیرند  میباشند. کوله کلیسروفل با همان ویتامین دی۳  گونه ای از ویتامین دی بوده که جذب کلسیم و فسفر را در بدن بالاتر می‌برد و :

استخوان ها و ماهیچه ها را تقویت می کند, ایمنی را تقویت می کند، خلق و خو را بهبود می بخشد، التهاب را کاهش می دهد، کارکرد قلب را بهبود می بخشد.

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

پروبیوتیک و باکتری‌ها:

پروبیوتیک، موجودات ریز، زنده و کنش‌گر میکروسکوپی هستند که خوردن آن‌ها، باعث تغییر میکروبیوم دستگاه گوارشی در جهت سلامتیِ بیشتر می‌شود. بیشتر وقت‌ها به آن‌ها باکتری‌های خوب و مفید روده هم میگویند. وجود این باکتری‌های خوب، از رشد و پراکندگی و گسترش باکتری‌های بیماری‌زا یا باکتری‌های بد جلوگیری کرده و باعث گوارش بهتر غذا و کمک به کارکرد سیستم ایمنی بدن می‌شود.

برخی بیماری‌ها، مصرف حتا یک دوره آنتی‌بیوتیک، برنامه غذایی نامناسب و با ارزش غذایی کم، رشد بیش از حد باکتری‌هایی که برای بدن ما مفید نیستند، همه اینها می‌توانند ترازمندی یا تعادل دستگاه گوارش را برهم بزنند. ولی پروبیوتیک‌ها به حفظ ترازمندی در کارکرد دستگاه گوارش و نیروبخشی به سیستم ایمنی بدن کمک می‌کنند.

پروبیوتیک ها به پیشگیری و درمان اسهال ناشی از عفونت‌ها یا آنتی‌بیوتیک‌ها کمک کننده هستند. پروبیوتیک‌ها می‌توانند در بهبود و کاهش نشانه‌های بیماری روده تحریک‌پذیر مانند اسهال یا یبوست اثربخش باشند. پروبیوتیک‌ها در کاهش التهاب و آلرژی‌ها و بهبود خلق و خو، و کاهش اضطراب سودمند هستند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز :

حمایت از سیستم گوارشی سالم برای جذب بهتر مواد مغذی

حمایت از سیستم ایمنی بدن کودک

مکمل باکتری های خوب موجود در شیر مادر

کمک به رشد و استحکام استخوان ها

حاوی ویتامین دی۳ و پروبیوتیک

ویژه کودکان ۱۲ تا ۲۴ ماهگی

روش مصرف ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز :

روزانه محتویات یک ساشه را به غذا و یا نوشیدنی سرد اضافه و میل کنید.

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز

هشدار مصرف ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز :

پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری‌ نمی‌باشد.

تداخل دارویی :

در صورت مصرف همزمان داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی، پیس از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری :

در جای خشک و خنک و دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز :

ارزش غذایی هر وعده:

باکتری های لاکتوباسیلوس رامنوسوس و بیفیدوباکتریوم لاکتیس در کل به میزان ۳/۵ میلیارد واحد CFUs

ویتامین D۳ به میزان ۱۰ میکروگرم برابر با ۴۰۰ واحد IU

سایر ترکیب‌ها:

مالتودکسترین، مانیتول، سیلیکون دی اکسید و سدیم اسکوربات

برند ویواکیدز (VivaKids) از تولیدات کمپانی فارمد سوئیس است که در لوگانو مستقر است. این کمپانی بیش از 15 سال است که در زمینه تولید مکمل‌های غذایی و ورزشی با کیفیت بالا فعالیت می‌کند. مکمل‌های غذایی کمپانی ویتا فارمد با نام تجاری ویتافیز، ویتافیز پلاس، ویتالی تون، ویواتیون، ویواکیدز و ناتسور تولید و عرضه می‌شوند.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

ساشه

برند

گروه

دستگاه گوارش کودکان

تعداد

15 عدد

نوع محفظه

ساشه

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

فاریاب دارو

2 دیدگاه برای ساشه کیدی بیوم پلاس دی 3 ویواکیدز 15 عددی

 1. الناز

  برای پسرم گرفتم خوب بود

 2. مهدیه موحد

  از تمامی پروبیوتیک ها بهتر بود و من با نظر پزشک به فرزندم دادم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *