قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

Vitalize GlucoMotion Original Tablets

ویژگی های قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز:

  • برای غضروف و استخوان مفید است
  •  به شکل گیری طبیعی بافت های پیوندی کمک می کند
  •  به حفظ سلول ها و بافت های سالم کمک می کند


175.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

در این محصول از دسته بندی مفاصل و استخوان سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که در کمک به ساخت کلاژن طبیعی و برآیند آن کمک به کارکرد طبیعی‌‌ غضروف، استخوان‌ها و مفاصل کاربرد دارد.

غضروف یک بافت همبند قوی و انعطاف‌پذیر است که از مفاصل و استخوان‌های شما محافظت می‌کند و به عنوان یک ضربه‌گیر در سراسر بدن شما کارآیی دارد. غضروف در کاهش ساییدگی انتهای استخوان‌های شما موثر است و از آسیب‌دیدگی آن‌ها به یکدیگر هنگام استفاده از مفاصل جلوگیری می‌کند.

گلوکوموشن کاملترین مکمل مناسب برای استفاده روزانه می باشد. این مکمل حاوی گلوکوزامین و منگنز است که به حفظ استخوان های طبیعی کمک میکند. همچنین ویتامین D موجود در آن به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک کرده و گلوکوزامین یکی از ترکیبات دیگر این مکمل بوده که جذب کلسیم را افزایش می دهد. این فرآورده حاوی گلوکزآمین، کندرویتین، MSM، منگنز، روی، سلنیوم، مس، روی و ویتامین های C، D و E می باشد.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز Vitalize GlucoMotion Original Tablets؛ حاوی گلوکزامین، کندرویتین، MSM‏، ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌باشد که در افزایش کلاژن‌سازی موثر است و این باعث‌ بهبود کارکرد غضروف و استخوان‌ها می‌شود و برای کمک به سلامت مفاصل کارساز خواهد بود. قرص گلوکوموشن اورجینال ویتالایز، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، هم‌چنین جذب کلسیم در استخوان‌ها را افزایش می‌دهد و نیز به بهبود بافت پیوندی طبیعی و سیستم عصبی کمک می‌کند. این فرآورده بدون گلوتن، مخمر، لاکتوز، قند، طعم‌دهنده‌ها و رنگ‌های مصنوعی و مواد نگهدارنده است تا در پیش‌گیری‌ از واکنش‌ها و حساسیت‌های احتمالی سودمند باشد.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز، به شکلی طراحی و‌ فرموله شده است تا بر طبق جدیدترین یافته‌های علمی باشد. گلوکزامین موجود در این فرآورده، از پوسته‌ی نوعی صدف از سخت‌پوستان به دست آمده است. ماده‌ی کندروییتین نیز بخشی از ماتریکس سلولی است و MSM نیز یک سولفات آلی می‌باشد که به طور طبیعی در موجودات زنده یافت می‌شود.

قرص گلوکوموشن اورجینال ویتالایز، ترکیبی مناسب از مواد ذکرشده است که به شکل یک قرص روکش‌دار تهیه و تولید شده است. ویتامین سی C یه کار رفته در این فرآورده، یکی از آنتی‌اکسیدانت‌های بسیار پرکاربرد و شناخته‌شده است که از بدن در برابر برای برابر رادیکال‌های آزاد محافظت و پاسداری می‌کند و با مهار آن‌ها از آسیب‌دیدگی به سلول‌های بدن پیش‌گیری می‌کند و در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر خواهد بود.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

ویتامین سی C موجود در قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز، هم‌چنین به تشکیل طبیعی کلاژن برای عملکرد طبیعی غضروف و استخوان کمک می‌کند. ویتامین د۳ D3 فرم فعال ویتامین دی D است و باعث‌ افزایش جذب کلسیم از رژیم غذایی می‌شود که برآیند آن محافظت از استخوان‌ها خواهد بود. هم‌چنین در حفظ عملکرد طبیعی عضله یاری‌رسان است.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز، به لطف ویتامین ای E (توکوفرول طبیعی) که  یک آنتی‌اکسیدان محلول در چربی است، به حفاظت سلول‌ها در برابر استرس اکسیداتیو کمک می‌کند و از سلامت سیستم ایمنی بدن حمایت می‌کند. ماده‌ی معدنی مس، محافظت از بافت پیوندی و عملکرد نرمال سیستم عصبی را در برنامه‌ی خود دارد و سلنیوم نیز به عملکرد نرمال سیستم ایمنی کمک می‌کند. ماده‌ی مغذی روی در قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز، به حفظ و نگهداری استخوان‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. منگنز باعث نگهداری‌ استخوان‌ها و تشکیل طبیعی بافت پیوندی خواهد شد.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز، محصول شرکت نوریا درمان پاسارگاد، تولید‌شده در شرکت داروسازی امین و تحت لیسانس شرکت V. p. Vitalize. Services. B. V هلند است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

ویژگی گلوکوزامین:

گلوکوزامین یک ترکیب طبیعی است که در غضروف وجود دارد و به صورت مکمل ، از پوسته صدف های دریایی برداشت می شود یا در آزمایشگاه ساخته می شود.

ویژگی کندرویتین:

کندرویتین یک قسمت حیاتی غضروف است. مطالعات نشان داده است که مصرف کندرویتین می تواند از تجزیه غضروف جلوگیری کند. همچنین می تواند مکانیسم های ترمیم آن را تحریک کند. کندرویتین قندی پیچیده است که از غضروف گاو و کوسه تولید می شود.

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز

ویژگی MSM:

متیل سولفونیل متان یا MSM ، یک ترکیب طبیعی است که در غذاهایی مانند سبزیجات تازه ، گوشت و محصولات لبنی وجود دارد. MSM منبع گوگرد طبیعی را فراهم می کند ، که در بسیاری از فرآیندهای بدن نقش دارد. افراد ممکن است MSM را از طریق مکمل مصرف کنند. به طور معمول ، مکمل های MSM حاوی فرم مصنوعی MSM هستند.

موارد اصلی استفاده از مکمل های MSM عبارتند از:

  • آرتروز
  • درد مفصل
  • ریکاوری عضلات بعد از ورزشتسکین آلرژی

بسیاری از مزایای MSM با عملکرد ضد التهابی آن ارتباط دارد. التهاب عاملی در بسیاری از بیماری ها از جمله آرتروز ، آلرژی و بیماری های پوستی است. با کاهش التهاب ، MSM قادر به کاهش یا از بین بردن برخی علائم است.

موارد مصرف قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز:

مناسب برای غضروف ها و استخوان ها؛ کمک به ساخت کلاژن طبیعی. کمک به کارکرد طبیعی غضروف، استخوان‌ها و مفاصل.

نحوه مصرف قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز:

روزی دو بار، هر بار دو قرص همراه با آب مصرف شود.

قرص ها را ترجیحا همراه با غذا میل نمایید.

بیشتر از دوز روزانه توصیه شده، مصرف نکنید.

هشدار مصرف قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز:

گلوکزامین ممکن است در افرادی که مشکلات گوارشی دارند، باعث  سوزش در معده شود. در این صورت مکمل  را حتماهمراه با وعده غذایی مصرف کنید.

در صورت فراموش کردن یک یا چند نوبت مصرف قرص گلوکوموشن اوریجینال مصرف دوز معمول خود را ادامه دهید و از دو برابر کردن دوز مصرفی خودداری نمایید.

در صورت بارداری و شیردهی حتما با پزشک مشورت کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

در محل خشک و خنک (دمای 25-15 درجه سانتی گراد) و در بسته بندی اصلی برای محافظت از نور و رطوبت نگهداری کنید.

ترکیبات قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز:

گلوکزامین سولفات 2 KCI (برگرفته از صدف‌ها)، mc‏ سلولز، کندرویتین سولفات، متیل سولفونیل متان (MSM)،‏ ویتامین‌ها، دی اکسید سیلیکون، استئارات منیزیم، هیپروملوز، مواد معدنی، کربنات کلسیم، گلیسرین، تالک، موم زنبور عسل.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
گلوکوزامین المنتال (۱۵۰۰ میلی‌گرم سولفات گلوکوزامین)۱۲۰۰ میلی‌گرم**
سولفات کوندرویتین۴۰۰ میلی‌گرم**
MSM۴۰۰ میلی‌گرم**
ویتامین‌ سی۱۵۰ میلی‌گرم۱۸۸
ویتامین‌ د۳۵ میکروگرم۵۰
ویتامین‌ ای۲۰ میلی‌گرم۱۶۸
مس۰/۸ میلی‌گرم۸۰
منگنز۸ میلی‌گرم۴۰۰
سلنیوم۰/۰۸ میلی‌گرم۱۴۶
روی۸ میلی‌گرم۸۰
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

Vitalize در Gorinchem مستقر است و در سال 2003 تأسیس شده است. اساس فعالیت شامل توسعه و بازاریابی محصولات مکمل غذایی است.طیف وسیع مکمل های غذایی ارتمولکولی با کیفیت که با سلامت افراد مرتبط اند. مکمل های تغذیه ای Vitalize با بیشترین دقت تهیه شده است: مطابق با آخرین بینش های علمی. انتخاب مواد اولیه خاص. تولید مطابق با استانداردهای دقیق HACCP و GMP و دستورالعمل های اروپایی.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

قرص

برند

کاربرد

تقویت مفاصل و استخوان

,

تقویت مو

,

تقویت ناخن

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

30 عدد

,

80 عدد

گروه

مفاصل و استخوان

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

هلند

شرکت سازنده

ویتالایز

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص گلوکوموشن اوریجینال ویتالایز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Similar products