فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر SPF50 مخصوص پوست چرب 50 میلی‌ لیتر

Vitalayer Activit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid 50ml

ویژگی‌های فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر:

  • مناسب پوست‌های چرب، مختلط و مستعد کومدون
  • محافظت از پوست در برابر UVA UVB و IR نور خورشید
  • پیش‌گیری‌ از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست
  • حاوی نیاسین‌آمید، زینک پی سی ای، سولپر‌فرم ۱۰۰
  • آب‌رسان و حفظ رطوبت پوست
  • تنظیم‌کننده‌ی ترشح سبیوم (چربی)
  • پیش‌گیری‌ از بسته شدن منافذ پوست و ضد جوش
  • سبک و جذب سریع
  • بدون چربی
  • مقاوم در برابر آب و تعریق


۲۹۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر SPF50 مخصوص پوست چرب

در این محصول از محصولات ضد آفتاب صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر پوست چرب، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به محافظت از پوست صورت در برابر پرتوهای فرابنفش UVA UVB و مادون قرمز IR نور آفتاب و کمک به متعادل نمودن ترشح چربی پوست کاربرد دارد. این فرآورده به پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست کمک می‌کند و مناسب پوست‌های چرب، مختلط و مستعد كومدون طراحی و تولید شده است.

نور آفتاب با تابشی که بر زمین و موجودات دارد، به حفظ بقا و رشد تمام آن‌ها کمک می‌کند، ولی خود حاوی پرتوهایی است که چنانچه با پوست ما تماس پیدا کنند، برخی از آن‌ها ممکن است باعث آسیب‌های سلولی، بیماری‌های زمینه‌ای و سرطان ملانوم یا پوست شوند. از این جهت است که استفاده از فرآورده‌های ضد آفتاب روی پوست توصیه می‌شوند.

فلوئید ضد آفتاب SPF50 بی رنگ پوست چرب اکتی ویت ویتالیر 50 میلی‌ لیتر Vitalayer Activit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid 50ml؛ حاوی نیاسین‌آمید، زینک پی سی ای و سولپر‌فرم ۱۰۰ می‌باشد که نه تنها به محافظت و پاسداری از پوست در برابر UVA UVB و IR نور خورشید می‌پردازد، بلکه تنظیم‌کننده‌ی ترشح سبیوم (چربی) است و برای پوست‌های چرب، مختلط و مستعد کومدون مناسب خواهد بود.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر، به لطف‌ ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، بدون چربی و سبک بوده و جذب آن از طریق پوست فوری انجام می‌شود و باعث مسدود شدن منافذ پوست نمی‌شود و غیر کومدون‌زا و ضد جوش است و به آب و تعریق مقاوم می‌باشد. این ضد آفتاب، به آب‌رسانی و حفظ رطوبت پوست کمک نموده و در پیش‌گیری‌ از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست مفید و اثربخش خواهد بود.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر

Vitalayer Activit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid

استفاده از سولپرفرم ۱۰۰ در فرمولاسیون فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر:

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک ضد آفتاب با کیفیت، این است که روی پوست به خوبی و یکسان پخش می‌شود و یک محافظت کامل را در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید به همراه دارد که این به پیش‌گیری‌ از بروز لک نیز کمک می‌کند. سولپر‌فرم ۱۰۰، نپعی پلیمر خاصی به حساب می‌آید که از پروتئین طبیعی گندم گرفته شده است. این ماده، باعث می‌شود تا لایه‌ای یکنواخت از ضد آفتاب روی سطح پوست تشکیل شود و بنابراین اثر محافظتی مواد موثره را تقویت نموده و در افزایش SPF بین ۳۰ تا ۷۰ درصد مفید خواهد شد.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر

Vitalayer Activit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid

ساختار فلوئیدی فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر:

فرآورده‌هایی که به نام فلوئید به فروش می‌رسند، در اصل فرمولی بر پایه‌ی آب دارند که بافت سبک و روان آن‌ها، به ایجاد ظاهری یکدست و جذب فوری فرآورده توسط پوست کمک می‌کند و به جز خاصیت آب‌رسانی، در حفظ رطوبت موجود در پوست موثر هستند و میزان انسداد روزنه‌های پوستی را کاهش می‌دهند.

نیاسین‌آمید به کار رفته در فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر، همان ویتامین ب۳ B3 به شمار می‌رود که هم آب‌رسان و هم باعث‌ نگهداری رطوبت پوست می‌شود. نیاسین‌آمید، می‌تواند ترشح چربی پوست را کاهش دهد و از بروز جوش پیش‌گیری‌ نماید و هم‌چنین به روشن‌تر شدن پوست بپردازد. زینک پی سی ای در فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ویتالیر، نیز مانع از ترشح بیش از حد سبوم پوست می‌شود و نوعی مرطوب‌کننده است و می‌تواند به رفع جوش و آکنه کمک نماید.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر مخصوص پوست چرب، تولید شده در شرکت ایرانی پارس صدرا فناور است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به محافظت از پوست صورت در برابر پرتوهای فرابنفش UVA UVB و مادون قرمز IR نور آفتاب. کمک به متعادل‌سازی ترشح چربی پوست.کمک به پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست. مناسب پوست‌های چرب، مختلط و مستعد كومدون.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر

Vitalayer Activit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid

روش مصرف:

قبل از مصرف تیوب را به خوبی تکان دهید. ۱۵ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده شود. هر ۲ ساعت یکبار تمدید نمایید. از تماس با چشم بپرهیزید و در صورت بروز حساسیت از مصرف خودداری کنید.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای ۱۰ تا ۲۸ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود. دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات:

آب یون‌زدا، مخلوط گلیسرین، عصاره‌ی لیکوپودیوم کلاواتوموم و عصاره‌ی ریشه‌ی ایمپراتا سیلیندریا، ستئاریل الکل، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، مخلوط آب یون‌زدا، فسفاتیدیل کولین هیدروژنه، کلسترول و منیزیم آسکوربیل فسفات، مخلوط متیلن بیس بنزوتریازولیل، تتر امتیل بوتیل فنول، آب یون‌زدا، دسیل گلوکوزاید، پروپیلن گلایکل، زانتان گام.

اتیل هگزیل تری آزون، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، گلیسرول مونو استئارات٤٠، اکتوکرایلن، سولپرفرم-۱۰۰، (مخلوط آب یون‌زدا و پروتئین گندم هیدرولیز‌شده، پی وی پی کراس پلیمر)، سدیم هیالورونات، ستیل پی ای جی/ پی پی جی ۱/۱۰ دایمتیکون، مخلوط پلی اکریلامید و ١٤-١٣ ایزو پارافین و ۹۰۱۱ پارت.

زینک پی سی ای، نیاسین‌آمید، آلانتوئین، اتیلن دی آمین تترا اسید استیک، مخلوط فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، توکوفریل استات، دکسپانتنول، پودر برگ آلوئه ورا، اسید آسکوربیک، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی.

ویتالیر یک برند ایرانی زیر مجموعه شرکت سایا تب مانا میباشد که تولید کننده محصولات مراقبتی چشم و صورت با بهترین متریال های اروپایی است. شرکت سایا طب مانا در زمینه تولید و تهیه و توزیع ، خرید وفروش و صادرات و واردات کلیه محصولات و فراورده های دارویی ، ملزومات دارویی و پزشکی و محصولات و فراورده های آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه فعالیت دارد

ویژگیهای محصول

وزن 71 گرم
برند

نوع محصول

فلوئید

گروه

ضد آفتاب پوست چرب

رنگ

بی رنگ

کاربرد

پوست مختلط تا چرب

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس صدرا فناور

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر SPF50 مخصوص پوست چرب 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *