چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر 60 عددی

Us Nature KZP Vitamin E 400 IU 60 Softgels

ویژگی‌های سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر:

  • کمک به تأمین ویتامین ای E مورد نیاز بدن
  • تقویت سیستم ایمنی
  • بهبود و حفظ سلامت کلی بدن
  • حاوی ۴۰۰ واحد بین ویتامین‌ ای E
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • کمک به بهبود سلامت قلب، کبد، ماهیچه‌ها و …


۹۸.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر

در این محصول از محصولات مکمل غذایی دسته ویتامین E از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر، همان‌گونه که از عنوانش پیداست دربردارنده‌ی ترکیبی ویژه و هدفمند به نام ویتامین ای است که به صورت خاص در کمک به جبران در کمبود ویتامین ای E مورد نیاز بدن افراد و کمک به بهبود کارکرد سیستم دفاعی کاربرد دارد.

سیستم ایمنی بدن، به مانند؛ ابزاری این که برای جلوگیری یا محدود کردن عفونت کارآیی دارد و شبکه‌ی پیچیده‌ای از سلول‌ها، اندام‌ها، پروتئین‌ها و بافت‌های آن را تشکیل می‌دهد که سیستم ایمنی را قادر می‌سازد تا از بدن در برابر عوامل بیماری‌زا دفاع کند. حال چنانچه بنا به دلایلی همچون؛ رادیکال‌های آزاد، آلودگی‌ها، نور خورشید، مصرف برخی از داروها، شماری از بیماری‌ها، تنش‌های روانی و … سیستم ایمنی بدن دچار ضعف شود.

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر

Us Nature Vitamin E 400 IU Softgels

ضعیف شدن و عدم کارکرد صحیح سیستم دفاعی می‌تواند بر سلول‌های بدن و حتی دی اِن اِی DNA آن‌ها اثر منفی بگذارد. و این باعث می‌شود که احتمال بروز بیماری‌های زمینه‌ای و هم‌چنین سرطان نیز بیشتر شود و سلامت عمومی بدن را تحت تاثیر خود قرار دهد. ولی آنتی‌اکسیدانت‌ها توان مبارزه با رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌ها دارند و به همین علت می‌توانند به بهبود سیستم ایمنی کمک نمایند.

هر سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر Us Nature KZP Vitamin E 400 IU Softgels؛ حاوی ۴۰۰ واحد بین ویتامین‌ ای E در فرم (آلفا توکوفرویل استات) می‌باشد که برای بدن افرادی که بدان نیاز دارند، مناسب بوده و باعث‌ تقویت سیستم ایمنی می‌شود و این می‌تواند بر بهبود و حفظ سلامت کلی بدن موثر باشد. این فرآورده دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی است که به مبارزه با رادیکال‌های آزاد می‌پردازد و می‌تواند در مهار اثرات آسیب‌رسان آن‌ها مفید و سودمند باشد.

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر

Us Nature Vitamin E 400 IU Softgels

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، به شکل کپسول‌های نرم ژلاتینی است که بلعیدن آن‌ها راحت‌تر و عوارض گوارشی احتمالی کمتری را به هم‌راه دارد. این فرآورده هم‌چنین می‌تواند به بهبود کنترل حرکات بدن و کاهش ضعف عضلات بدن و بویژه پاها و بازوها کمک نماید. ویتامین‌ ای E به کار رفته در سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر، در جلوگیری از تشکیل لخته در شریان‌های قلب موثر است که این به بهبود کارکرد قلب و نیز کبد کمک می‌کند و برای سلامت عمومی ما مفید خواهد بود.

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر، دارنده‌ی پروانه‌ و ساخت، شرکت کیمیا زیست پارسیان است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به جبران در کمبود ویتامین ای E مورد نیاز بدن افراد. کمک به بهبود کارکرد سیستم دفاعی بدن.

روش مصرف:

مقدار و شیوه‌ی مصرف این فرآورده توسط پزشک معالج و بر اساس سطح خونی و سن شخص تعیین می‌گردد. ولی مقدار معمول مصرف روزانه به قرار زیر است:

در بزرگسالان روزانه یک عدد کپسول میل شود. 

هشدار مصرف:

بهتر است که این فرآورده هم‌راه با یک وعده‌ی غذایی اصلی مصرف شود. بویژه کسانی که مشکلات گوارشی دارند.

کپسول به طور کامل هم‌راه آب بلعیده شود و از فشردن یا جویدن آن خودداری نمایید.

بدون مشورت با پزشک از تغییر مقدار مصرف، نحوه‌ی مصرف و زمان مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، پیش‌گیری و درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این دارو برای وضعیت کنونی شما تجویز گردیده است. لذا از مصرف آن در موارد مشابه و یا توصیه‌ی آن به دیگران خودداری نمایید.

سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر

Us Nature Vitamin E 400 IU Softgels

موارد منع مصرف:

برای کسانی‌ که حساسیت شناخته‌شده به ویتامین ای E و مشتقات آن یا هر یک از اجزای فرمولاسیون این فرآورده را دارند.

برای کسانی‌ که مستعد لخته شدن خون با احتیاط مصرف شود.

برای کسانی‌ که پیشینه‌ی کمبود ویتامین کا K دارند، با احتیاط مصرف شود.

برای کسانی‌ که با اختلالات کبدی و کلیوی روبرو هستند،‌ با احتیاط مصرف شود.

عوارض جانبی:

هر دارو و یا مکمل به موازات اثر مطلوب درمانی، ممکن است باعث بروز برخی عوارض ناخواسته نیز شود. گرچه تمام این عوارض در یک فرد دیده نمی‌شود، ولی در صورت بروز عوارض زیر به پزشک مراجعه گردد.

اسهال، سردرد، درد در ناحیه‌ی شکم، ضعف، خستگی، گیجی و تاری دید.

در صورت مصرف اتفاقی بیش از مقدار توصیه‌شده یا مشاهده‌ی عوارض شدید، از ادامه‌ی مصرف خودداری نموده و درجا به پزشک و مراکز درمانی مراجعه نمایید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

مصرف ویتامین ای E یا هر دارو و مکمل دیگری در شرایط بارداری و شیردهی باید زیر نظر پزشک معالج انجام شود.‌

تداخل دارویی:

در صورت استفاده از دیگر داروها یا مکمل‌ها، حتماً پزشک خود را پیش از مصرف این فرآورده باخبر سازید؛ به ویژه داروهای اورلیستات، کلستیرامین، آهن و داروهای ضد انعقاد خون مانند؛ وارفارین.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش گرما، نور مستقیم آفتاب و در بسته‌بندی اصلی خود نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

از مصرف فرآورده‌ی تاریخ‌گذشته خودداری کنید.

ترکیبات جانبی:

روغن سویا، گلیسیرین، ژلاتین.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین‌ ای (به عنوان آلفا توکوفریل)۴۰۰ واحد بین المللی**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت داروسازی کیمیا زیست پارسیان (KZP) در سال 1386 توسط تعدادی از متخصصین در علوم داروسازی به ثبت رسید. پس از انجام مطالعات فنی و اخذ مجوزهای لازم از وزارتخانه های صنایع و بهداشت، کارخانه داروسازی خود را در سال 1395در زمینی به مساحت 14000مترمربع در شهرک صنعتی نوآوران زنجان با هدف تولید داروهای جدید احداث کرده است. این کارخانه با اتکا به سرمایه انسانی مجرب در حوزه های مختلف و با دارا بودن آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت، انبارهای استاندارد مواد اولیه و خطوط تولید مطابق با استانداردهای GMP، علاوه بر تولید محصولات متنوع، در راستای تامین داروهای حیاتی و مورد نیاز جامعه فعالیت می نماید.شرکت داروسازی کیمیا زیست پارسیان از معدود شرکت های خصوص در صنایع داروسازی است که با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه همواره در راستای بهبود کیفیت و افزایش رضایتمندی مصرف کننده گام برداشته است. در این راستا با عنایت خداوند متعال در سال 1399 موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری خود از وزارت صنعت، معدن و تجارت و در سال 1400 اخذ مجوز Preapproval GMP خط تولید جامدات و کپسول نرم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است. از اینرو این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری در قالب تولید قراردادی برای سایر شرکت های دارویی، اعلام می دارد. از دیگر افتخارات این شرکت ثبت US PATENT جهت 5 محصول متفاوت (گواهی ثبت اختراع از ایالات متحده آمریکا) در سال 1395 می باشد. مجموعه این عوامل شرکت کیمیا زیست پارسیان را بعنوان عضوی پیشرو در کیفیت صنعت دارویی کشور تبدیل کرده است که منجر به تولید محصولات با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه‌­های خارجی خواهد شد.هم اکنون این شرکت با برنامه ریزی جهت تولید بیش از 50 نوع محصولات دارویی در اشکال مختلف شامل قرص، کپسول سخت، کپسول نرم، شربت، ساشه و به طور متمرکز روی داروهای قلبی- عروقی، اعصاب و روان، دیابت، داروهای OTC، فرآورده های گیاهی و مکمل­های دارویی تلاش می نماید التیام بخش بیماران بوده و بخشی از نیاز دارویی داخل و خارج از کشور را تامین نماید. برنامه های آتی شرکت کیمیا زیست پارسیان برای توسعه سهم بازارهای داخلی و خارجی شامل معرفی شرکت، افزایش سبد دارویی و توسعه خطوط دارویی می باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 68 گرم
نوع محصول

سافت ژل

گروه

ویتامین ای

تعداد

60 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا زیست پارسیان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سافت ژل ویتامین‌ ای ۴۰۰ واحد یو اس نیچر 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *