براش بین دندانی تریزا

Trisa Interdental Brush Flexible 3 Pcs

ویژگی‌های براش بین دندانی تریزا :

  • دسترسی به شکاف های باریک بین دندان ها جهت پاک کردن کامل پلاک ها
  • پاکسازی فاصله های بین دندانی
  • پیشگیری از پلاک دندان
  • پاکسازی پیرامون دندان ایمپلنت شده
  • پاکسازی‌ زیر بریج ها و پیرامون براکت ها در دندان های ارتودنسی
  • مناسب لثه های حساس و عفونت‌ های دهانی و لثه
  • انعطاف پذیر از قسمت بین دسته و برس
  • سه برس نرم بهمراه با نوک ظریف و یک دانه درپوش


۱۰۷.۰۰۰ تومان۱۲۶.۰۰۰ تومان

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

براش بین دندانی تریزا

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

همه عاشق لبخند های زیبا می شوند بویژه زمانیکه دندان ها تمیز و سالم هستند. باید گفت که در برخی شرایط، دیگر مسواک های سنتی و ساده برای پاک کردن جرم و پلاک‌های دندان کارایی آنچنانی ندارند و همچنان بیشتر پلاک ها جاخوش کرده اند.

بعضی از این پلاک ها در بخش هایی از دندان هستند که نمی توان به آنها دسترسی داشت، یکی بدلیل بلند بودن مسواک های سنتی و یکی هم به دلیل اینکه انعطاف پذیری آنها در حدی است که با چرخش دست انجام شود.

در شرایط خاص پزشکی نیز نمی توان از مسواک های ساده بهره برد، مانند کسانی که ارتودنسی دندان انجام دادند و زیر براکت یا پل ها و بریج ها ماده های غذایی مانده و چون این عزیزان نمی‌ توانند بسادگی آنها را از روی دندان و یا کناره های دندان پاک کنند، و یا باز در شرایطی که جرم های دندان دور ایمپلنت ها را گرفته است، در این دو شرایط پزشکی، دندان ها و لثه ها حساس هستند. نیاز بر آن شد تا وسیله ای کاربردی و حرفه ای جایگزین شود.

بنابراین وقت آن رسیده و کسانیکه به تمیزی بین دندان های خود اهمیت زیادی می دهند از فرآورده ای بهره بگیرند که این نیازهای ذکر شده در بالا را برطرف کند.

براش بین دندانی تریزا سایز 4

براش بین دندانی تریزا

براش بین دندانی تریزا، TRISA Interdental Professional Brush, نوعی مسواک کوچک با الیافی نرم است که می تواند به شکاف های باریک بین دندان ها دسترسی پیدا کرده و‌ آنها را تمیز کند یا به طور کامل پلاک ها را از بین ببرد. برس بین دندانی Trisa که ویژه ی کسانی است که بهداشت دهان و دندان را جدی می گیرند، با بهره مندی از آخرین یافته ها بر پایه ی دانش مهندسی و پزشکی ساخته شده است.

این برس بین دندانی به پاکسازی پیرامون دندان ایمپلنت شده، پاکسازی‌ زیر بریج ها و پیرامون براکت ها در دندان های ارتودنسی کمک می کند و مناسب لثه های حساس و عفونت‌ های دهانی و لثه است و به همین جهت وسیله ای حرفه ای شناخته میشود. این فرآورده از قسمت بین دسته و برس توانایی انعطاف پذیری دارد که کار را برای کاربر آسان می‌ کند و چون دسته ای کوتاه و جمع و جور دارد، براحتی میتوان به هر قسمت دهان و دندان دسترسی پیدا کرد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

براش بین دندانی تریزا سایز 4

براش بین دندانی تریزا

موارد مصرف براش بین دندانی تریزا  :

دسترسی به شکاف های باریک بین دندان ها جهت پاک کردن کامل پلاک ها

پاکسازی فاصله های بین دندانی

پیشگیری از پلاک دندان

پاکسازی پیرامون دندان ایمپلنت شده

پاکسازی‌ زیر بریج ها و پیرامون براکت ها در دندان های ارتودنسی

مناسب لثه های حساس و عفونت‌ های دهانی و لثه

انعطاف پذیر از قسمت بین دسته و برس

سه برس نرم بهمراه با نوک ظریف و یک دانه درپوش

گروه کارخانجات تریزا (Trisa) در سال 1887 در شهر Triengen در ایالت Lucerne در قلب کشور سوئیس و اروپا احداث شد. تریزا با بیش از 127 سال قدمت، یکی از پیشگامان دنیا در صنعت و تولید محصولات بهداشت دهان و دندان، مراقبت مو و بدن است. بهره‎ گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد اولیه در ساخت انواع محصولات با کیفیت بالا بخصوص محصولات بهداشت دهان و دندان برند تریزا (Trisa) ، این شرکت را به یکی از مراجع استاندارد در جهان در این صنعت بدل نموده و سطح کیفی این صنعت را به شکل قابل توجهی ارتقا بخشیده است.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

برس بین دندانی

برند

نوع محفظه

وکیوم

سایز

0iso 0/6mm, 1iso 0/8m, 3 iso 1/1, 4iso 1/3mm, 5 iso 1/6m

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

سوئیس