مسواک اکسترا پروویتال تریزا سوپر پرومو با برس متوسط 2 عددی

TRISA Extra Pro Vital Super Promo Medium‌ Toothbrush, 1+1

ویژگی‌های مسواک اکسترا پروویتال تریزا :

 • دارای الیاف متوسط و ته گرد و بافت اسفنجی
 • دارای برس های نرم کناره جهت ماساژ لثه و‌ خون‌رسانی
 • چینش الیاف به صورت ضربدری جهت پاکسازی بهینه


111.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

مسواک اکسترا پروویتال تریزا سوپر پرومو با برس متوسط

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

یکی از عنصر های زیبایی در انسان، داشتن دندان های سالم و درخشان او هستند که می بایست برای نگهداری این زیبایی بطور روزانه به پاکیزگی آن پرداخت. میکروارگانیسم هایی همانند ویروس ها، باکتری ها و میکروب‌ ها که درون دهان قرار دارند، از باقیمانده های غذا روی زبان و دندان ها بهره می برند.

که در صورت عدم شستشو و پاکسازی دهان آنهم به صورت هر روز، کنشگری یا فعالیت های آنها بیشتر خواهد شد و در تمام دهان گسترش پیدا می کند که در بوجود آمدن ماده ای اسیدی کمک کرده و باعث پلاک و زردی و در پایان پوسیدگی دندان‌ ها می شود.

مسواک اکسترا پروویتال

مسواک اکسترا پروویتال

درست است که خمیردندان یا دهانشویه ی با کیفیت و همچنین روش صحیح مسواک زدن، می تواند به پیشگیری از پوسیدگی و رسوب روی دندان ها کمک کند. ولی وجود یک ابزار، برس یا مسواک نیز در کنار این ها کامل کننده ی مراقبت بهداشت دهان و دندان خواهد بود. مسواکی که مناسب دهان فرد باشد، به دندان ها و لثه ها ضربه وارد نکند و یا از الیافی ساخته شده باشد که گزندی به بدن نرساند. همه ی این موردها، در پاکیزگی و خوشبو شدن دندان و دهان اثرگذار خواهند بود و می شود گفت، یک مراقبت تقریبا کامل را بهمراه خواهد داشت.

مسواک اکسترا پروویتال

مسواک اکسترا پروویتال

بسته بندی دو تایی مسواک با برس متوسط تریزا مدل اکسترا پروویتال سوپر پرومو TRISA Extra Pro Vital Super Promo Medium‌ Toothbrush, 1+1, دارای الیاف متوسط و ته گرد و بافت اسفنجی است. که چینشی به صورت ضربدری دارد و به پاکسازی بهینه ی دندان ها و دهان کمک می کند. در کناره های سری مسواک، برس های نرمی کارگذاشته شده است که جهت ماساژ و خون‌رسانی لثه ها بوده و در سلامت دندان ها می تواند کمک رسان باشد.

این مسواک دارای گردنی انعطاف پذیر است و جهت راحتی و دسترسی ساده تر به کل دهان و دندان ساخته شده است. بالشتک پشت برس مسواک برای تمیز کردن دندان خواهد بود که در رفع بوی ناخوشایند دهان می تواند اثربخش‌ باشد. روی دسته ی مسواک تریزا که یک بسته بندی دو تایی است و ساخته ی کشور سوییس است، جای انگشت قرار داده اند تا مسواک راحت در دست قرار گرفته، سر نخورد و کار برس کشیدن را بهینه تر کند.

مسواک اکسترا پروویتال

مسواک اکسترا پروویتال

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف مسواک اکسترا پروویتال :

 • دارای الیاف متوسط و ته گرد و بافت اسفنجی
 • دارای برس های نرم کناره جهت ماساژ لثه و‌ خون‌رسانی
 • چینش الیاف به صورت ضربدری جهت پاکسازی بهینه
 • گردن برس انعطاف پذیری جهت راحتی و دسترسی بهتر
 • دارای بالشتک زبان جهت تمیز کردن
 • کمک به رفع بوی ناخوشایند دهان
 • دارای جای انگشت در عدم لیز خوردن
 • ساخت کشور سوییس

روش مصرف مسواک اکسترا پروویتال :

مسواک را در زاویه ۴۵ درجه با خط لثه نگه دارید و با ضربه های کوتاه، آرام و ادامه دار، شروع به مسواک زدن کنید. سپس مسواک را به آرامی و با حرکت های دورانی و عمودی روی دندان های بالا و پایین ببرید.

شرایط نگهداری مسواک اکسترا پروویتال :

در جای خشک و دور از گرما نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

گروه کارخانجات تریزا (Trisa) در سال 1887 در شهر Triengen در ایالت Lucerne در قلب کشور سوئیس و اروپا احداث شد. تریزا با بیش از 127 سال قدمت، یکی از پیشگامان دنیا در صنعت و تولید محصولات بهداشت دهان و دندان، مراقبت مو و بدن است. بهره‎ گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد اولیه در ساخت انواع محصولات با کیفیت بالا بخصوص محصولات بهداشت دهان و دندان برند تریزا (Trisa) ، این شرکت را به یکی از مراجع استاندارد در جهان در این صنعت بدل نموده و سطح کیفی این صنعت را به شکل قابل توجهی ارتقا بخشیده است.

ویژگیهای محصول

وزن

50 گرم

نوع محصول

مسواک

برند

تریزا

نوع محفظه

طلقی

نوع برس

متوسط

تعداد

2 عدد

کشور سازنده

سوئیس