سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا Tino Lift حجم 30 میلی لیتر

Tinola Lift Anti Wrinkle Serum 30ml

ویژگی‌های سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا:

  • به هم‌راه اثرات شبه بوتاکس
  • کاهش چین و چروک‌های ناشی از پیری و خشکی پوست و دیابت
  • حاوی Renovage و Kombuchka، ویتامین‌ سی C پایدار، Calmosensine، کلاژن، عصاره‌ای هسته‌ی انگور، دکسپانتنول‌، توکوفریل استات و رتینیل پالمیتات
  • تحریک سنتز کلاژن
  • ذخیره‌سازی سلول‌های اپیدرم و جوان‌سازی پوست
  • جلوگیری از سنتز ملانین ناشی از پیری و مقابله با عوامل موثر بر پیری پوست همچون آلودگی و پرتوهای فرابنفش

قیمت اصلی 479.000 تومان بود.قیمت فعلی 407.150 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا Tino Lift

در این محصول از دسته‌بندی لیفتینگ و ضد چروک محصولات مراقبت پوست صورت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

سرم لیفتینگ و ضد چروک تینولا، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که در کمک به از بین بردن چروک‌های ناشی از پیری و خشکی پوست و کاهش‌دهنده‌ی چروک‌های پوست ناشی از دیابت کاربرد دارد و به مقابله با عوامل موثر بر پیری پوست همچون آلودگی و پرتوهای فرابنفش می‌پردازد تا باعث‌ جوان‌سازی پوست‌ صورت و گردن شود‌.

با گذر عمر و رفته‌رفته پیری بدن و پوست انسان افزایش خواهد یافت که این بیشتر به دلیل کاهش در تولید برخی از عوامل و مواد طبیعی در بدن و تغییرات هورمونی است. که بدین ترتیب بروز چین و چروک‌، افتادگی‌ پوست و همچنین لک‌های پیری نمایان خواهند شد. درست است که انسان تا کنون نتوانسته است اکسیر جوانی را بسازد و یا جلوی روند پیری و نشانه‌های آن را بگیرد، ولی به وسیله‌ی برخی از فرآورده‌های موثر در این زمینه تا اندازه‌‌ی مناسبی می‌توان به پیش‌گیری و کاهش آن‌ها جامه‌ی عمل پوشاند.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

جدای از افزایش سن، برخی از عوامل وجود دارند که می‌توانند بر ایجاد چین و چروک، لک‌های تیره و افتادگی پوست اثر‌گذار باشند و فرآیند پیری را سرعت بیشتری‌ بدهند که شامل؛ پرتوهای فرابنفش UV خورشید، آلاینده‌ها و رادیکال‌های آزاد پیرامون فرد و … می‌باشند.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولیفت تینولا Tinola Lift Anti Wrinkle Serum؛ حاوی Renovage و Kombuchka، ویتامین‌ سی C پایدار، کالموسنسین Calmosensine، کلاژن، عصاره‌ای هسته‌ی انگور، دکسپانتنول‌، توکوفریل استات (ویتامین ای E) و رتینیل پالمیتات (ویتامین آ A) است که اثراتی شبیه بوتاکس دارد و از بین برنده‌ی چروک‌های ناشی از پیری و خشکی پوست را در برنامه‌ی خود دارد.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، باعث تحریک سنتز کلاژن می‌شود که به ذخیره‌سازی سلول‌های اپیدرم و جوان‌سازی پوست کمک نموده و همچنین کاهش‌دهنده‌ی چروک‌های ناشی از دیابت خواهد بود. این فراورده، در جلوگیری از سنتز ملانین ناشی از پیری و مقابله با عوامل موثر بر پیری پوست همچون آلودگی و پرتوهای فرابنفش مفید است.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا، به واسطه‌ی کمپلکس کالموسنسین (Calmosensine)، که بر پایه‌ی پپتید طبیعی است برای آرامش عضلانی و همچنین جلوگیری از بروز چین و چروک و خطوط پوست کاربرد دارد. کمپلکس کامپوچکا (Kombuchka) نیز از تخمیر چای سیاه شیرین با دو میکروارگانیسم تشکیل شده است که در تمام محصولات پوستی برای افزایش‌ درخشندگی و شفافیت، کاهش اثرات پیری، صاف کردن و بهبود بافت پوست استفاده می‌شود.

کمپلکس Renovage موجود در سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا، با تثبیت تلومر و حفظ DNA (تقسیم‌ سلولی) اثرات ضد پیری و محافظتی در برابر استرس ایجاد می‌کند. بهبود کیفیت بافت را با تعاملات سلولی بهینه (ارتباط سلولی) و تعادل مجدد عملکرد سلولی (متابولیسم) فراهم می‌کند و برای استفاده در فرآورده‌های ضد پیری پست توصیه می‌شود.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

ویتامین‌ سی C، کلاژن، عصاره‌‌ی هسته‌ی انگور، دکسپانتنول‌، ویتامین ای E و ویتامین آ A، هر کدام به تغذیه و تقویت پوست به نوعی کمک می‌نمایند و در مرطوب‌‌‌ نگه داشتن پوست، تحریک ساخت کلاژن، مهار سنتز رنگدانه‌های پوست، و کمک به بهبود بافت آن موثر و سودمند خواهد بود‌ و به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی که دارند، از پوست در برابر عوامل محیطی آسیب‌رسان مانند رادیکال‌های آزاد، نور خورشید و آلایند‌ها به محافظت می‌پردازند.

مواد اولیه‌ی سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا، ساخت کشور فرانسه است که برای تهیه‌ی این فرآورده می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به از بین برنده‌ی چروک‌های ناشی از پیری و خشکی پوست. کاهش‌دهنده‌ی چروک‌های پوست ناشی از دیابت. مقابله با عوامل موثر بر پیری پوست همچون آلودگی و پرتوهای فرابنفش. کمک به جوان‌سازی پوست‌ مناسب پوست صورت و گردن.

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا

روش مصرف:

روزی ۲ مرتبه، مقدار کافی از سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا را بر روی پوست صورت و گردن به مقدار کافی ماساژ دهید تا جذب شود.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

استیل دی پپتید -۱، ستیل استر، بوتیلن گلیکول، آب، لورت-٣، هیدروکسی اتیل سلولز، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، تپرنون، روغن دانه‌ی ويتيس وينيفرا (هسته‌ی انگور)، عصاره‌ی تخمیری ساکارومایسس زایلینوم بلک تی، گلیسرین، هیدروکسی اتیل سلولز، نیاسین‌آمید، آب.

کلاژن هیدرولیز شده، گلیسرین ، پی ای جی – ۸ ایزواميل لورات، سدیم آسکوربیل فسفات، دکسپانتنول، توکوفریل استات، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، زانتان گام، پیروکسیدین هیدروکلرید، سدیم هیالورونات، آلانتوئين، رتینول پالمیتات، اسانس، بی اچ تی، آب یون‌زدا.

شرکت دانش بنیان داروسازی ثمین خوارزم در سال 1395 با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی بنیان نهاده شد. شرکت داروسازی ثمین خوارزم محصولات خود را تحت نام تجاری تینولا به بازار عرضه نموده و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر و با برخورداری از دانش روز و ساختار نظام مند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت فرمولاسیون پیشرفته سعی در ارائه محصولات با کیفیت مرتبط با بیماری‌های درماتولوژی کرده است. از جمله محصولات این شرکت شامپو ضدریزش، ضد شوره، تقویت کننده و .. است.

ویژگیهای محصول

وزن

94 گرم

نوع محصول

سرم

گروه

لیفتینگ , مراقبت پوست ضد چروک و جوان کننده

حجم

30 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی ثمین خوارزم

برند

تینولا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرم سفت کننده و ضد چروک تینولا Tino Lift حجم 30 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *