چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین 20 گرم

Synskin Acnes 4 Repair Cream 50 g

ویژگی‌های کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین:

  • سرعت بخشیدن به ترمیم جای جوش
  • پیشگیری از ایجاد جای جوش (اسکار)
  • حاوی روغن‌ها و عصاره‌ی گیاهی، نرم‌کننده، ویتامین آ A و نیاسین‌آمید، پیشاز ویتامین ب۵ B5 و آلانتوئین
  • تنظیم ترشح چربی و رطوبت پوست
  • مناسب پوست‌های چرب و مستعد جوش
  • دارای بافت سبک و جذب سریع


۶۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین

در این محصول از سری محصولات ترمیم کننده و التیام بخش پوست صورت و بدن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کرم ژل ترمیم کننده اکنس ۴ ساین اسکین، با بافت سبک و جذب سریع، روند ترمیم زخم ناشی از جوش را تسریع کرده و از ایجاد جای زخم (اسکار) پیشگیری می‌کند. این فرآورده با داشتن حداقل چربی و برخورداری از ویتامین آ A و نیاسین‌آمید از تشدید آکنه در پوست‌های چرب و مستعد آکنه پیشگیری می‌کند.

ویتامین A و نیاسین آمید موجود در این فورمولاسیون در التیام زخم، بازسازی و کاهش التهاب پوست نیز نقش ایفا می‌کنند. همچنین این فرآورده، حاوی روغن نسترن وحشی، روغن گل مغربی، عصاره‌ی بابونه و آلانتوئین می‌باشد که به ترمیم زخم کمک شایانی می‌کنند. و همچنین روغن جوجوبا و پیشاز ویتامین ب۵ B5 با تنظیم رطوبت و چربی پوست در تامین رطوبت و مراقبت از پوست از اهمیت بسزایی برخوردار می‌باشند.

آکنه ولگاریس که بدان جوش غرور جوانی می‌گویند، یکی از شایع‌ترین اختلالات پوستی در سنین نوجوانی است که از شایع‌ترین مشکلات پوستی بشمار می‌آید. ضایعات این جوش‌ها، بیشتر در قسمت بالایی پشت شانه‌ها و سینه که دارای واحدهای پیلوسیاسه (عدد (چربی) بیشتری هستند، ایجاد می‌شود. دامنه‌ی شدت آکنه می‌تواند از خفیف و مزمن تا شدید و به شکل بیماری مقاوم شامل؛ ضایعاتی به شکل یک کیست سفت و متورم (نُدولُکیستیک) باشد.

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین

جوش (آکنه) همچنین می‌تواند پس از درمان سبب آثار چشمگیری حتی شبیه جای زخم (اسکار) و تغییرات غیر معمول در رنگدانه‌های پوست و ایجاد لک شود. آکنه‌ی خفیف نیز می‌تواند بر روی پوست اثر جای جوش (اسکار) را ایجاد کند. هرچند که آکنه‌های شدیدتر (جوش کیستی) با خطر بسیار بیشتری همراه می‌باشند  اثر جای جوش (اسکار) نتیجه‌ی ایجاد جراحت بر روی پوست است و اثری که شما بر روی پوست می‌بینید، نتیجه‌ی از دست دادن بافت پوست یا تشکیل بافت اضافی در سطح پوست به علت زخم ایجاد شده توسط جوش می‌باشد.

روش‌های گوناگونی برای درمان جای‌جوش وجود دارد. با این حال پیشگیری از ایجاد جای‌جوش بهتر از درمان می‌باشد و پیشنهاد می‌شود پس از درمان و بهبود نسبی جوش با استفاده از فرآورده‌های ترمیم کننده‌ی مخصوص پوست چرب و مستعد جوش از ایجاد جای جوش پیشگیری کنید.

ترکیبات کلیدی و مکانیزم اثر کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین SynSkin Acnes 4 Repair Cream 50g:

«ترکیبات ترمیم کننده التیام بخش و ضد التهاب»:

ویتامین آ A با فرم رتینیل پالمیتات در این فرآورده استفاده شده است که با تحریک تقسیم سلولی و لایه‌برداری در تسریع روند ترمیم زخم نقش مهمی ایفا می‌کند. همچنین با مانع شدن از بسته شدن منافذ پوست و تمیز نگهداشتن مجرای آن‌ها از ایجاد جوش در پوست‌های چرب و مستعد جوش، پیشگیری می‌کند. علاوه بر این ویتامین آ A با افزایش سنتز کلاژن به بازسازی پوست کمک می‌کند.

نیاسین آمید، ویتامین ب۳ B3 یا نیکوتین آمید, فرم آمیدی اسید نیکوتینیک (نیاسین) است.‌ نیاسین‌آمید با تثبیت غشاء گلبول‌های سفید خون و اثرات آنتی هیستامینی دارای خاصیت ضد التهابی است. کاهش التهاب در روند ترمیم زخم اهمیت بسزایی دارد. علاوه بر این، نیاسین‌آمید میزان ترشح چربی را کنترل می‌کند و از تشدید آکنه در پوست‌های چرب پیشگیری می‌کنند و همچنین فعالیت باکتری پروپیونی باکتریوم اکنش را کاهش می‌دهد. نیاسین امید با افزایش سرآمیدهای موجود در پوست سبب تنظیم رطوبت پوست نیز می‌شود.

روغن میوه‌ی نسترن وحشی:

این روغن گیاهی سرشار از ویتامین‌های آ A، سی C و غنی از اسیدهای چربی مانند؛ اسید لینولئیک است که موثر در روشن شدن، شفاف سازی و تولید کلاژن می‌باشند. و در بازسازی و ترمیم جای جوش اهمیت زیادی دارند. همچنین روغن میوه‌ی نسترن وحشی، حاوی ویتامین‌های ب۱‌ B1، ب۲ B2، ب۳ B3، ای E، پتاسیم، کلسیم، آهن، پکتین، کاراتینوئید و بیوفلاونوئید است.

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین

کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین

روغن گل مغربی:

از دانه‌ی گل این گیاه که بومی آمریکای شمالی می‌باشد، تهیه می‌شود. خواص ترمیم‌کننده‌ی این روغن گیاهی مربوط به اسید گامالینولئیک (GLA) یا امگا۶ می‌باشد که سبب کاهش التهاب زخم‌های ناشی از جوش و التیام آن می‌شود. روغن گل مغربی، همچنین در تامین رطوبت پوست نقش ایفا می‌کند.

آلانتوئین:

یک ترکیب گیاهی التیام بخش و ضد التهاب است که دارای خواص مرطوب‌کنندگی نیز می‌باشد و با تحریک بازسازی سلول‌های اپیدرم، در ترمیم زخم‌ها و التیام تحریکات پوستی ناشی از جوش مؤثر است.

«ترکیبات مرطوب کننده و نرم کنند»:

عصاره‌ی بابونه:

دارای اثرات ضدالتهاب (Anti-irritant) و ضد میکروبی است و تسکین دهنده و التیام بخش پوست‌های حساس و مستعد جوش می‌باشد.  روغن جوجوبا:

یک روغن گیاهی با بافت بسیار سبک و قدرت نفوذ بالا به عمق پوست است و از نظر ترکیب، شباهت زیادی به چربی طبیعی پوست دارد و علاوه بر آب‌رسانی، سبب درخشندگی و حفظ سلامت و شادابی پوست می‌شود.

پیش‌ساز ویتامین ب۵ B5:

ضد التهاب و آب‌رسان بوده و سبب التیام تحریکات پوست می‌شود. براحتی از پوست جذب می‌شود و با تحریک فرآیندهای متابولیک به روند ترمیم و بازسازی پوست کمک می‌کند. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین:

تسریع روند ترمیم جای جوش و پیشگیری از ایجاد اسکار. مناسب پوست‌های چرب و مستعد جوش.

روش مصرف کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین:

دو بار در روز (صبح و عصر)، مقدار کافی از کرم ژل ترمیم کننده‌ی اکنس ۴ را روی پوست قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه از این محصول به مدت دو هفته و تا ترمیم کامل زخم و جراحت‌های ناشی از جوش استفاده کنید.

پیشنهاد می‌شود در صورت بروز لک‌های پوستی ناشی از جای جوش پس از ترمیم کامل زخم‌ها، از کرم روشن کننده‌ی ساین دیکالر ساین اسکین استفاده کنید.

هشدار مصرف کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین:

از تماس کرم ژل با سطوح مخاطی پرهیز کنید. و در صورت تماس با آب کافی شستشو دهید.

در صورت بروز علائم حساسیت پوستی، ضمن قطع مصرف با پزشک و دکتر داروساز مورد اعتماد خود مشورت کنید.

در صورت تغییر رنگ، شکل و یا با بوی محصول از ادامه‌ی مصرف آن خودداری نمایید.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان و در دمای اتاق نگهداری شود.

ترکیبات کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین:

آب یونزدا، روغن میوه‌ی نسترن وحشی، روغن جوجوبا، سوربیتان منو استئارات، ستيل پالمیتات، عصاره‌ی بابونه، روغن گل مغربی، پلی سوربات۸۰، د-پانتنول، کربومر۹۴۰، آلانتوئین، تری اتانول آمین، متیل پارابن، نیاسین آمید، پروپیل پارابن، ویتامین آ A، دی بوتیل هیدروکسی تولوئن.

شرکت ایران آوندفر از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی با هدف ایفای نقش در بهبود روند مراقبت و درمان پوست و با بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا، اقدام به تولید محصولاتی همگام با جدیدترین دستاوردها در سطح بین المللی با نام برند ساین اسکین کرده است. محصولات ساین اسکین در دو بخش آرایشی و مراقبتی محصولات باکیفیت و بی‌نظیری را به مشتریان خود ارائه کرده است. این برند هدف اصلی خود را بهبود روند مراقبت و درمان پوست در کشور عزیزمان ایران معرفی کرده است. ساین اسکین Syn Skin ساخت کشور ایران و یکی از برندهای شرکت ایران آوندفر است. محصولات ساین اسکین با فرمولاسیون و بافت متفاوت، شامل ژل کرم‌های ضد آفتاب، محصولات مراقبت از پوست چرب و مستعد آکنه و … در دسترس همه افراد در سراسر کشور قرار گرفته است. به طور کلی می‌توان گفت محصولات این برند شامل دو بخش آرایشی و مراقبتی است.

ویژگیهای محصول

وزن 52 گرم
نوع محصول

ژل کرم

گروه

ترمیم کننده زخم، سوختگی و اسکار

نوع محفظه

تیوپ

حجم

20 g

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ایران آوندفر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ژل ترمیم کننده اکنس 4 ساین اسکین 20 گرم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *