کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا 60 عددی

Slimed Exir Gostar Espadana 60 Capsules

ویژگی‌های کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا

  • کاهش وزن بدن و ثابت نگهداشتن آن
  • کم کننده‌ی اشتها و ایجاد احساس سیری
  • حاوی ویتامین ب۶ B6، عصاره‌ی پودری سرکه‌ی سیب عصاره‌ی خشک برگ چای سبز
  • افزایش سوخت‌و‌ساز بدن و چربی سوزی
  • افزایش ‌سوخت‌وساز پروتئین‌ها و آزاد سازی گلیکوژن (نوعی قند ذخیره‌ای در عضلات و کبد)
  • افزایش حساسیت به انسولین در بیماران دارای مقاومت به انسولین
  • کاهش سطح کلسترول و تری گلیسیرید خون

تاریخ انقضا: 2024/08/27

180.000 تومان

موجود

موجود

برند اکسیر گستر شناسه محصول: 115197 دسته: , , , برچسب: بارکد محصول : 06262814900103
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا

در این محصول از دسته بندی محصولات کاهش وزن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا، حاوی حاوی ویتامین ب۶ B6، عصاره‌های پودری سرکه‌ی سیب و برگ چای سبز می‌باشد که در کم به کاهش اشتها و ایجاد حس سیری طولانی‌مدت و کمک به کاهش وزن بدن کاربرد دارد. اضافه وزن و بالا بودن توده‌ی چربی در بدن، خطر ابتلا به بیماری‌های مختلفی از جمله؛ دیابت، چربی‌خون، پرفشاری خون و تصلب شراین (گرفتگی رگ‌ها) را افزایش می‌دهد. بعلاوه احتمال وقوع مرگ‌های وابسته و مرتبط با این بیماری‌ها نیز افزایش خواهد یافت. لذا درمان اضافه وزن و کاهش توده‌ی چربی بسیار مهم و مورد توجه می‌باشد. اساسا تنها دو راه منطقی برای درمان این مسئله وجود دارد:

۱. کاهش انرژی دریافتی.

۲. افزایش مصرف انرژی.

کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا

کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا

آثار فارماکولوژیکی و مکانیسم کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا 60 عددی Slimed Exir Gostar Espadana 60 Capsules:

به منظور افزایش مصرف انرژی در بدن تحریک (Sympathetic nervous system (SNS و نوروترانسمیتر مربوط به آن، نوراپی نفرین (NE) یک راه منطقی و عملی می‌باشد چرا که ترموژنزیز (تولید گرما و مصرف انرژی طی پروسه‌های مختلف فیزیولوژیکی در انواع سلول‌های بدن) و نیز متابولیسم و سوخت‌و‌ساز چربی‌ها تا حد بسیار زیادی در کنترل این سیستم می‌باشد. این تحریک و افزایش فعالیت SNS می‌تواند به صورت مستقیم، مثل تحریک رسپتورهای آدرنرژیک (بخصوص انواع ß آن) توسط آگونیست‌هایی همچون؛ پلی فنول‌های کاتچینی چای سبز و یا غیر مستقیم مثل مصرف ترکیبات افزایش دهنده‌ی رهایش NE و مهارکننده‌های برداشت و یا reuptake آن از محل سیناپس‌ها به منظور افزایش مقدار و نیمه عمر NE صورت پذیرد.

با توجه به رشد فزاینده‌ی چاقی و بیماری‌های مرتبط با سندروم مقاومت به انسولین (IRS، Insulin resistance syndrome) در جمعیت‌های گوناگون جهان کیفیت رژیم غذایی نقش مهمی در رویارویی با این اختلالات متابولیکی ایفا می‌کند. یکی از این پارامترها، کیفیت کربوهیدرات‌های مصرفی (glycemic index (GI می‌باشد که برای طبقه‌بندی glycemic response انواع غذاهای حاوی کربوهیدرات‌ها بکار می‌رود. GI یک ملاک برای طبقه‌بندی انواع کربوهیدرات‌هاست با مقیاسی از صفر تا ۱۰۰ که بسته به میزان بالا رفتن سطح قند‌خون بعد از صرف یک کربوهیدرات خاص عدد متفاوتی خواهد داشت. غذاهای با شاخص گلیسمی پایین GI پایین به دلیل هضم و جذب آهسته ترشان افزایش تدریجی و آرام تری در سطح قند‌خون و سطح انسولین موجود در خون ایجاد می‌کنند.

کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا

کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا

مدارک علمی بسیاری نشان داده‌اند که رژیم‌های غذایی با GH پایین منافع بسیاری در پیشگیری و درمان بیماری‌های گوناگون در پیوند با IRS همچون بیماری‌های قلبی عروقی و دیابت نوع II داشته و شیوع IRS و سندروم متابولیک در دارندگان چنین رژیم‌های غذایی پایین‌تر می‌باشد.

سرکه‌ی سیب حاوی نوعی اسید آلی به نام اسید استیک است که می‌تواند glucose response (میزان افزایش سطح گلوکز خون بعد از هر وعده غذایی) بعد از صرف وعده‌های غذایی حاوی کربوهیدرات را کاهش داده و به این ترتیب GI وعده‌ی غذایی کمتر شود. مکانیسم اثر اسید استیک در بروز این آثار کاهش میزان و سرعت تخلیه‌ی غذای صرف شده از معده به روده می‌باشد.

ویتامین ب۶ B6 یا پیریدوکسین در سوخت‌وساز یا متابولیسم پروتئین‌ها کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها اثر گذار بوده به حفظ سطح مناسب هورمون‌های تیروئیدی کمک می‌نماید. ویتامین ب۶ B6 در روند تبدیل ید به هورمون‌های تیروئیدی نقش دارد. به علاوه وجود آن برای داشتن هضم مناسب مواد غذایی لازم می‌باشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا:

کم کننده‌ی اشتها و کمک به کاهش وزن بدن.

روش مصرف کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا:

دو عدد کپسول با هم سه بار در روز همراه با غذا میل نمایید.

هشدار مصرف کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا:

در افراد با اختلالات و بیماری‌های غده تیروئید، بهتر است مصرف زیر نظر پزشک صورت پذیرد.

مصرف بیشتر از ۱۲ هفته از فرآورده زیر نظر پزشک صورت پذیرد.

در مبتلایان به اختلالات کبدی، افراد با علایمی که نشان از وجود یک مشکل کبدی است، همچون؛ دردهای شکمی، تیره شدن ادرار و یا یرقان و نیز افراد مبتلا به کمبود آهن مصرف فرآورده با احتیاط و زیر نظر پزشک معالج صورت پذیرد.

موارد منع مصرف:

مصرف فرآورده در افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.

در صورت داشتن حساسیت به هر یک از ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون کپسول‌های اسلیم مد، از مصرف فرآورده خودداری نمایید.

عوارض جانبی:

کپسول اسلیم مد در دوزهای درمانی توصیه شده، ایمن بوده و عارضه‌ی جانبی خاصی در مصرف آن مشاهده نشده است. البته مانند هر فرآورده‌ی دارویی یا غذایی دیگر در صورت حساسیت افراد به هر یک از اجزای فرآورده، امکان وقوع واکنش‌های آلرژیک و hypersensitivity وجود خواهد داشت. در این صورت از ادامه‌ی مصرف فرآورده خودداری نموده و در صورت لزوم به پزشک معالج مراجعه نمایید.

در افراد با مشکلات گوارشی و یا داشتن مشکلات زمینه‌ای دستگاه گوارش امکان وقوع عوارضی چون؛ افزایش ترشح اسید معده و تحریکات گوارشی وجود خواهد داشت.

مصرف در بارداری و شیردهی:

به دلیل عدم وجود مدارک کافی در اثبات ایمنی فرآورده در دوران بارداری و شیردهی مصرف توصیه نمی‌شود.

تداخل دارویی:

امکان تداخل دارویی فرآورده با داروهای رقیق کننده‌ی خون و آنتاگونیزه کردن اثرات آن‌ها وجود دارد. لذا در صورت مصرف هم‌زمان احتیاط لازم صورت گرفته و در صورت نیاز برای ادامه‌ی مصرف با پزشک مشورت گردد.

امکان تداخل دارویی با داروی لوودوپا وجود دارد. لذا در صورت مصرف همزمان احتیاط لازم صورت گرفته و در صورت لزوم برای ادامه‌ی مصرف با پزشک مشورت گردد.

شرایط نگهداری:

در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از رطوبت نور و دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا:

عصاره‌ی پودری سرکه‌ی سیب حاصل از میوه سیب با نام علمی Malus domestica و عصاره‌ی خشک برگ چای سبز با نام علمی Camellia sinensis استاندارد شده بر اساس وجود ۸۰ میلی‌گرم پلی فنول تام در هر کپسول.

                                                         جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
عصاره‌ی خشک برگ چای سبز

Camellia sinensis

۱۱۴ میلی‌گرم**
عصاره‌ی پودری سرکه‌ی سیب حاصل از میوه سیب

Malus domestica

۳۵۰ میلی‌گرم**
ویتامین ب۶۱۵ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شركت داروسازی اکسیر گستر اسپادانا در سال ۱۳۹۲ به صورت سهامی خاص تأسيس و از سال ۱۳۹۶ با هدف تأمین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره برداری قرار گرفت. مهمترين هدف شركت داروسازی اکسیر گستر اسپادانا توليد و عرضه داروی با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويی و افزايش رضايتمندی مصرف كنندگان و بيماران مي باشد. ضمن آن كه به موازات تلاش در راستای حفظ سهم بازار، با توليد محصولات موردنياز جامعه بتواند حضور خويش در بازار داخلی و خارجی را پررنگ تر نموده و با دستيابی به سودآوری مناسب به اهداف نوآورانه شركت جامه عمل بپوشاند. بالا بردن كيفيت محصولات توليد شده و برخورداری از دانش روز داروسازی در راستای ايجاد زمينه مناسب و مطلوب برای ادامه حيات و بقای طولانی مدت از ديگر اهداف اين شركت داروسازی است.

ویژگیهای محصول

وزن 78 گرم
نوع محصول

کپسول

گروه

کاهش اشتها

,

کاهش وزن

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

60 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اکسیر گستر اسپادانا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول اسلیم مد اکسیر گستر اسپادانا 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *