ژل آلوئه ورا سی گل 94 درصد مناسب انواع پوست

Seagull Aloe Vera After Burn 94% Gel

ویژگی‌های ژل آلوئه ورا سی گل:

 • کاهش سوزش آفتاب سوختگی، بریدگی های سطحی، خراشیدگی، نیش حشره ها و خارش
 • حاوی ٪۹۴ ژل آلوئه ورا، بیزابولول، آلانتوئین، ویتامین آ A و ای E
 • خنک کننده و آرامبخش فوری سوختگی
 • کاهش دهنده ی سوزش، خارش، قرمزی
 • سرعت بخشیدن به بازسازی ترک و اگزمای پوست
 • حاوی آنتی اکسیدان و ضد التهاب
 • بازیابی رطوبت پوست
 • مناسب هر نوع پوستی


65.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ژل آلوئه ورا سی گل 94 درصد مناسب انواع پوست

در این محصول از محصولات التیام بخش پوست از  سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

پیش از اینکه خاصیت‌ آلوئه ورا به همه جهان شناسانده شود، انسان برای سوختگی ناشی از آفتاب بدنبال ماده ای می گشت تا بتواند از آن برای کاهش سوزش و قرمزی یا آفتاب سوختگی پوست خود بهره ببرد و در کنار برآورده شدن این نیاز ها بتوان پوست آسیب دیده و خشک را بهبود داده و بازسازی کند. گذشته از آفتاب سوختگی، بریدگی ها، گزند و نیش حشره ها و خراشیدگی های سطحی پوست که حس خارش، سوزش، سرخی و گاهی درد را به پوست می دهند نیز جدا از آن نیاز نبوده و نیستند.

ژل آلوئه‌ورا سی گل Seagull Aloe Vera After Burn 94% Gel, برای کاهش سوزش، خارش و درد ناشی از آفتاب سوختگی و سوختگی های درجه یک، نیش حشره ها، بریدگی های سطحی و مشکل های ناشی از بکارگیری ماده های شیمیایی مناسب است. ژل آلوئه ورای سی گل با دارا بودن ٪۹۴ درصد ژل آلوئه ورا و دیگر ترکیب ها، خاصیت هایی همچون خنک کنندگی فوری و رطوبت رسانی اثربخش دارد. و ضمن کاهش التهاب، به بازسازی ترک های پوستی و پوسته شدن ناشی از خشکی یا اگزما کمک می کند.

آلوئه ورا:

بدون دادن حس چربی به پوست آن را مرطوب می کند، همچنین به آرامبخشی پوست شما کمک کرده و آن را صاف و کامل نشان می دهد. آلوئه ورا از راه کنشگری های درمانی قدرتمند خود در سطوح اپیتلیال پوست، لایه ای که بدن را می پوشاند، به آفتاب سوختگی کمک می کند و صد پیری است.

آلوئه ورا حاوی آنتی اکسیدان های گوناگونی است که شامل بتاکاروتن، ویتامین سی C و ای E است که می تواند به بهبود استحکام طبیعی پوست و حفظ رطوبت بیشتر آن کمک کند. آلوئه ورا دارای خاصیت ضد التهابی است که به مبارزه با باکتری های زاینده ی جوش کمک می کند و در کاهش سوزش، خارش، قرمزی و درد پوست اثربخش‌ است. این ژل همچنین فرآوری کلاژن را برانگیخته که به روند بهبودی و بازسازی آن کمک می کند.

بیزابولول:

دارای میزان بالایی از پانتنول (ویتامین‌ ب۵) است، بنابراین می تواند به طور اثربخشی روند بهبودی پوست را برانگیزد و بهبود بخشد. مردم برای قرن ها از آن برای درمان های دارویی بکار می بردند، زیرا خاصیت ضد تحریک، ضد التهاب و ضد میکروبی دارد.

آلانتوئین:

پوست را مرطوب می کند تا از خشکی و تحریک جلوگیری کند و یک لایه بردار است که می تواند به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند و آن را شفاف و روشن تر کند. خاصیت تسکین دهنده آلانتوئین اثر آرام بخشی روی پوست داشته و همچنین به بازسازی زخم کمک می‌کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف ژل آلوئه ورا سی گل:

 • کاهش سوزش آفتاب سوختگی، بریدگی های سطحی، خراشیدگی، نیش حشره ها و خارش
 • حاوی ٪۹۴ ژل آلوئه ورا، بیزابولول، آلانتوئین، ویتامین آ A و ای E
 • خنک کننده و آرامبخش فوری سوختگی
 • کاهش دهنده ی سوزش، خارش، قرمزی
 • سرعت بخشیدن به بازسازی ترک و اگزمای پوست
 • حاوی آنتی اکسیدان و ضد التهاب
 • بازیابی رطوبت پوست
 • مناسب هر نوع پوستی

روش مصرف ژل آلوئه ورا سی گل:

پس از آزمایش حساسیت، مقدار مناسبی از ژل را بر روی بخش مورد نظر قرار داده و اجازه دهید به طور کامل جذب پوست شود و نیازی به ماساژ یا مالیدن ندارد.

بسته به نیاز پوست هر نیم ساعت یا بیشتر تکرار شود.

هشدار مصرف ژل آلوئه ورا سی گل:

نخست مقداری از ژل را روی پوست بخش درونی بازو و یا پشت گوش بزنید و در صورت عدم بروز حساسیت پس از ۲۴ ساعت، طبق روش دستور از آن بهره ببرید.

بکارگیری در کودکان زیر ۲ سال و زنان باردار تنها با مشورت پزشک  با داروساز صورت گیرد.

شرایط نگهداری ژل آلوئه ورا سی گل:

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات ژل آلوئه ورا سی گل:

آب مقطر، بوتیلن گلایکول، گلیسرین، هیدروکسید سدیم، عصاره آلوئه ورا، کربومر، دکسپانتنول، بیزابولول، آلانتوئین، توکوفریل استات (ویتامین ای), پروپیلن گلیکول، پلی سوربات ۲۰, رتینیل پالمیتات (ویتامین آ), عصاره شاه بلوط هندی، پانتنول، لینولنیک اسید، اولئیک اسید، لینولئیک اسید، پی ای ۲ متیل اتر، حل کننده, سدیم پی سی ای، نگهدارنده، رنگ و اسانس.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

ژل

گروه

التیام بخش

حجم

100 میلی لیتر, 250 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی, تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی

برند