کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

Sanct Bernhard Hyaluronsaure 100 mg Capsules

ویژگی‌های کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

  • بازسازی مفصل با قدرت تاثیر پذیری بیشتر به واسطه وجود ویتامین C
  • کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت، آرتروز و استئوآرتریت
  • حفظ رطوبت چشم‌ها و جلوگیری از خشکی بیش از حد
  • حفظ رطوبت، سلامت، شادابی و زیبایی پوست
  • حاوی هیالورونیک اسید و ویتامین سی C
  • اصلاح انعطاف پذیری و حرکت مفاصل
  • بهبود انعطاف پذیری غضروف‌ها
  • مناسب برای بیماران دیابتی
  • تحریک تولید کلاژن پوست


تاریخ انقضا: 2024/08/02

۱ تومان۵۴۲.۰۰۰ تومان

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

در این محصول از دسته محصولات مکمل تخصصی و مفاصل و استخوان در سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد، در کاهش درد بیماران مبتلا به آرتریت، آرتروز، بازسازی مفصل و انعطاف پذیری حرکات مفاصل، تحریک کلاژن‌سازی و سلامت و زیبایی پوست و بیماران دیابتی موثر است.

آرتریت یک بیماری شایع است که باعث درد و التهاب در مفصل می‌شود. و میلیون‌ها انسان در سرتاسر جهان بدین بیماری دچار هستند که در هر سنی ممکن است رخ دهد حتا کودکان را نیز دچار می‌کند. آرتروز یا التهاب مفاصل نیز شایع ترین نوع آرتریت در جهان است که اغلب در میانسالی یا بالاتر ایجاد می‌شود که زنان بیش از مردان از این بیماری رنج می‌برند. آرتروز در آغاز غضروف صاف مفصل را تحت تأثیر قرار می‌دهد که این امر حرکت را دشوارتر از حد معمول می‌کند و به درد و سفتی مفصل می‌انجامد.

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

این ناراحت کننده است که از دست دادن شدید غضروف می‌تواند به سایش استخوان بیانجامد که شکل مفصل را تغییر داده و استخوان‌ها را از موقعیت طبیعی خود خارج می‌کند. این نوع آرتریت در دست، ستون فقرات، زانو و لکن بیشتر رخ می‌دهد.

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد Sanct Bernhard Hyaluronsaure 100 mg Capsules, دربردارنده ی ترکیباتی ویژه است که یک مکمل غذایی و تخصصی بشمار می‌آید و می‌تواند در کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت، آرتروز و استئوآرتریت موثر باشد.

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد، که حاوی اسید هیالورونیک و ویتامین سی C است در کمک به اصلاح انعطاف پذیری و حرکت مفاصل و همچنین بازسازی مفصل با قدرت تاثیر پذیری بیشتر به واسطه وجود ویتامین C سودمند خواهد بود. کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد، در تحریک تولید کلاژن پوست کارساز است و به حفظ رطوبت، سلامت، شادابی و زیبایی پوست می‌پردازد که همچنین مناسب برای بیماران دیابتی می‌باشد.

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

اسید هیالورونیک و آرتریت:

هر کپسول هیالورونیک اسید حاوی ۴۰ میلی گرم ویتامین C و ۱۰۰ میلی گرم هیالورونیک اسید خالص است که از تخمیر عصاره مخمر به دست می‌آید. بدن انسان به طور طبیعی ۱۵ گرم هیالورونیک اسید دارد که در بیشتر قسمت های بدن یافت شده و کارکردها و عملکردهای گوناگونی دارد.

از جمله خواص هیالورونیک اسید عبارتند از: تحریک تولید کلاژن پوست، تقویت مفاصل و بافت های عصبی و هیدراته کردن پوست، آنتی اکسیدان قوی، جذب کننده رادیکال های آزاد، ضد التهاب و آنتی باکتریال. این ماده بخش مهمی از پوست و بافت همبند، مایع مفصلی (سینوویا، روانکاری مفاصل) و غضروف است. که بخش عمده آن به شکل مایع مفصلی با خاصیت لیزکنندگی و موثری در ترمیم بافت های بدن می باشد.‌

ویتامین سی C و آرتریت و پوست:

ویتامین C نیز در بافت پوست به دلیل تولید کلاژن موجب جوانسازی و شاداب شدن پوست می‌شود. همچنین عملکرد استخوان‌ها و مفاصل را در بافت مفصل بهبود بخشیده و کارکرد آن در واقع، جذب آب بدن برای تولید مایع مفصلی برای غضروف و استحکام بخشیدن به استخوان‌ها است که این جذب آب برای بافت پوست، شادابی پوست را نیز به همراه دارد.

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد

اسید هیالورونیک و ویتامین سی C و دیابت:

بیماران عزیزی که دچار دیابت یا قندخون هستند، به علت‌هایی که ناشی از این بیماری است، بیشتر در معرض عدم بهبود سریع زخم هستند و یا ممکن است در برخی موارد دچار زخم پای دیابتی شوند. اسید هیالورونیک که از آغاز زاده شدن انسان به میزان کافی درون بدن وی قرار دارد، با افزایش سرعت بهبود زخم در درمان پای دیابتی نیز مفید است.

تصور می‌شود که آسیب به سلول‌ها و بافت‌های بدن ناشی از موادی به نام رادیکال‌های آزاد ممکن است منجر به ایجاد دیابت نوع ۲ شود. ویتامین C یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که تصور می‌شود با کاهش آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد، نقش محافظتی در دیابت دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

بازسازی مفصل با قدرت تاثیر پذیری بیشتر به واسطه وجود ویتامین C. کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت، آرتروز و استئوآرتریت. حفظ رطوبت، سلامت، شادابی و زیبایی پوست. اصلاح انعطاف پذیری و حرکت مفاصل. مناسب برای بیماران دیابتی. تحریک تولید کلاژن پوست.

روش مصرف کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

روزانه ۲ (دو) کپسول همراه با وعده‌ی غذایی و مقدار کافی آب میل شود.

هشدار مصرف کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید.

ترکیبات کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:

میکروکریستالین سلولز، اسید هیالورونیک، ژلاتین، ویتامین سی C، استئارات منیزیم.

میزان مصرف روزانه کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
اسید هیالورونیک۱۰۰ میلی‌گرم_
ویتامین سی/ث۴۰ میلی‌گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

سانکت برنهارد (Sanct Bernhard) بیش از ۱۱۰ سال است که در حوزه داروهای گیاهی فعالیت می‌کند. البته تاریخچه این برند از سال‌ها قبل از اینکه به صورت رسمی ثبت شود شروع شده است. یعنی زمانی که گیاهان دارویی از دامنه کوه سانکت برنهارد سوئیس جمع آوری می‌شدند و جهت مصارف درمانی متعددی به کار می‌رفتند. اما فعالیت رسمی برند از نیمه اول قرن بیستم آغاز شد. زمانی که این گیاهان دارویی بسته بندی شده و تحت عنوان برند سانکت برنهارد (Sanct Bernhard) به فروش رسیدند. از آن پس محدوده تنوع محصولات شرکت به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده‌اند و امروزه این شرکت بیش از ۵۰۰ دارو با منشا طبیعی به علاوه محصولات آرایشی و بهداشتی تولید می‌کند.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

کپسول

گروه

مفاصل و استخوان

تعداد

120 عدد, 60 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

آلمان

شرکت سازنده

Krauterhaus Sanct Bernhard

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول هیالورونیک اسید ۱۰۰ میلی گرم سانکت برنهارد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *