کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا انواع پوست 40 میلی لیتر

Rozalia spf50 Sunscreen Cream Invisible All Skin Types 40 Ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا:

 • محافظت بالا از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش ‏UVA و UVB و IR‏
 • با طیف گسترده
 • دارای خاصیت رطوبت‌رسان و آنتی‌اکسیدانی
 • حفظ سلامت پوست و جلوگیری از پیری زودرس آن
 • بدون چربی‌ و بدون پارابن
 • دارای ساختاری سبک
 • غیرجوش‌زا و ضد حساسیت
 • مناسب انواع پوست

۳۸۲.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

آکوافلوئید ضد آفتاب رزاليا؛ دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمند است که در کمک به محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید کاربرد دارد و برای هر نوع پوستی قابل استفاده می‌باشد. این ضد آفتاب که به صورت آکوافلوئید است، دارای بافتی سبک‌تر از کرم می‌باشد که هم آب‌رسان است، هم بر روی پوست زودتر پخش می‌شود و نیز منافذ باز پوست را مسدود نمی‌کند. این فرآورده، همچنین در پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی و کمک به جلوگیری از پیری زودرس پوست مفید و کارساز خواهد بود.

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

یکی از بخش‌های مراقبتی از پوست، استفاده نمودن از ضد آفتاب است، بویژه زمانی که قرار است، در طول روز، چند ساعتی را بیرون از خانه سپری کنید، حتی اگر آسمان ابری باشد. نور خورشید‌ با همه‌ی فوایدی که برای کل موجودات زمین دارد و بدون آن جهان زنده‌ای وجود نخواهد داشت، دارای طول موج‌های نوری است که بدان پرتوهای فرابنفش UV می‌گویند. برخی از این پرتوها از سد اوزون گذر کرده و به زمین می‌رسند و حتی در بین آن‌ها برخی نیز می‌توانند به درون پوست ما رخنه کنند.

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

شاید برای شما هم پیش آمده باشد و یا افرادی را دیده باشید که پس از قرار گرفتن زیر نور آفتاب، دچار آفتاب‌سوختگی، التهاب و تیرگی پوست شده‌اند. این همان زیانی است که پرتوهای فرابنفش UV خورشید می‌توانند بر پوست ما وارد نمایند. ولی مشکل تنها به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا برخی از پرتوها توان این را دارند که حتی دی ان ای DNA سلولی را تحت تاثیر قرار داده و باعث‌ انواع بیماری‌های پوستی مانند سرطان پوست و نیز بیماری‌های زمینه‌ای شوند.

درست به همین دلیل است که کارشناسان و دانش‌مندان در این زمینه، به کار بردن فرآورده‌های ضد آفتاب به هنگام قرار گرفتن زیر نور خورشید و یا در برابر‌ پرتوهای زیان‌آوری که در پیرامون ما قرار دارند، را لازم و ضروری می‌دانند و پیشنهاد می‌کنند که تا حد ممکن از قرار گرفتن زیر نور خورشید آن‌هم در ساعت‌هایی که تابش آفتاب بر زمین شدیدتر است، خودداری نموده و بیرون از خانه نروند.

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا انواع پوست 40 میلی لیترRosalia Rosa Sun SPF50 Oil Free Invisible All Skin AquaFluid 40ml؛ حاوی مواد و ترکیباتی است که یک فرمول تخصصی با طیف گسترده دارد و به محافظت بالا از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش ‏UVA و UVB و IR‏ نور خورشید و پیرامون افراد کمک می‌نماید و دارای خاصیت رطوبت‌رسان و آنتی‌اکسیدانی است که در حفظ سلامت پوست و جلوگیری از پیری زودرس آن مفید و اثربخش خواهد بود.

آکوافلوئید ضد آفتاب رزاليا، همچنین بدون چربی‌ و بدون پارابن است که دارای ساختاری سبک و بر پایه‌ی آب می‌باشد تا نه تنها کمک نماید که منافذ باز پوست جمع‌تر شوند، بلکه از ایجاد جوش و حساسیت پوستی پیش‌گیری می‌نماید.

آکوافلوئید ضد آفتاب رزاليا، بی‌رنگ و مناسب انواع پوست است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا

موارد مصرف کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا:

کمک به محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید. پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی. کمک به جلوگیری از پیری زودرس پوست. مناسب انواع پوست.

روش مصرف کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا:

یک ربع قبل از مواجهه با نور خورشید، میزان کافی از کرم ضد آفتاب بی رنگ رزا سان را روی پوست تمیز مالیده و به خوبی ماساژ دهید. به جهت محافظت کامل پوست در برابر نور خورشید مصرف ضد آفتاب را هر ۳ ساعت تکرار نمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا:

از تماس مستقیم کرم با چشم و غشاء مخاطی پرهیز نمایید.

فرآورده را بر روی پوست آسیب‌دیده، زخم و بریدگی استفاده نکنید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در دمای اتاق نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا:

آب یونزدا، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، کاپریلیک/کاپریک تری گلیسرید، اکتوکریلن، دی بوتیل آدیپات، آووبنزون، ستیل الکل، اتیل هگزیل تری آزون، اسید استئاریک، پروپیلن گلیکول، پارافین، گلیسیرین، گلیسریل‌ مونو استئارات، دایمتیکون-۱۰۰، کربومر، فنوکسی اتانول، تری اتانول آمین.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

نوع محفظه

تیوپ

حجم

40 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

رز دیبا فارمد

1 دیدگاه برای کرم ضد آفتاب بی‌ رنگ SPF50 رزاليا انواع پوست 40 میلی لیتر

 1. زهرا نادری

  ضد افتاب فپق العاده ای هست واقعا به پوستم میساخت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *