پودر ایزوتونیک کیو ان تی بدون شکر 900 گرمی

QNT Isotonic Zero Sugar Lemon Lime Powder 900gr

ویژگی‌های پودر ایزوتونیک کیو ان تی:

  • کمک به جبران الکترولیت‌ها و ویتامین‌های از دست‌رفته هنگام تمرینات ورزشی
  • هر سروینگ حاوی ۲۵ گرم كربوهيدرات و ۱۰۴ کیلوکالری
  • حاوی‌ کربوهیدرات‌، ویتامین‌ها و مواد معدنی
  • حفظ ذخایر گلیکوژن
  • کمک به افزایش انرژی‌ و کاهش خستگی
  • پیش‌گیری‌ از افت قند خون
  • بدون شکر
  • دارای‌ طعم لیموی کفیر
  • تحت لیسانس بلژیک

۳۳۵.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر ایزوتونیک کیو ان تی

در این محصول از محصولات انرژی زا دسته‌بندی مکمل ورزشی سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

پودر ایزوتونیک کیو ان تی، دربردارنده‌ی ترکیبات مغذی ویژه و هدفمندی است که در کمک به تأمین انرژی به دلیل جایگزین شدن سریع کربوهیدرات‌ها و مواد معدنی از دست‌رفته طی تمرینات شدید ورزشی کاربرد دارد.

الکترولیت‌ها، مواد معدنی هستند که با حل شدن در آب، بار الکتریکی مثبت یا منفی دریافت می‌کنند و برای بسیاری از عملکردهای مهم سلامتی و تندرستی بدن ضروری هستند. آن‌ها بیشتر برای شروع کار تکانه‌های عصبی، کمک به انقباض عضلانی و کمک به تعادل مایعات در بدن شناخته شده‌اند. برخی از الکترولیت‌های مهم شامل؛ کلسیم، کلرید، منیزیم، فسفات، پتاسیم و سدیم هستند. بدن از طریق انقباض عضلانی حرکت می‌کند. الکترولیت‌ها (به ویژه کلسیم و منیزیم) به تحریک فرآیند انقباض عضلانی کمک می‌کنند و بدون آن‌ها، عضلات شما منقبض نمی‌شوند و به شما اجازه‌ی حرکت نمی‌دهند. و این فرآیند شامل انقباض عضله‌ی قلب و توانایی آن برای ضربان است.

بدن شما بیشتر از آب ساخته شده است و در فرآیند نفس کشیدن، هضم غذا، تنظیم دمای بدن و بسیاری از عملکردهای دیگر بدن استفاده می‌شود. اندام‌ها، بافت‌ها و سلول‌های شما برای عملکرد صحیح به تعادل آب مناسب نیاز دارند. تعداد الکترولیت‌های خون شما می‌تواند باعث شود کلیه‌ها آب کمتری دفع کنند (در طول کم‌آبی)، بنابراین آب بیشتری در خون باقی می‌ماند.

عملکردهایی که الکترولیت‌ها و ویتامین‌ها آن‌ها را پشتیبانی می‌کنند نه تنها برای ورزش مهم هستند، بلکه برای زندگی روزمره نیز ضروری می‌باشند. به عنوان نمونه، سدیم برای حفظ سطح مایعات سالم مهم است. منیزیم برای عملکرد عضلات و اعصاب حیاتی است. بی کربنات به تعادل pH خون کمک می کند. کلسیم به تثبیت فشار خون می‌پردازد. پتاسیم از عملکرد قلب، اعصاب و عضلات پشتیبانی می‌کند. کلرید، فشار خون را تنظیم می‌کند. فسفات در کارکرد صحیح عضلات و اعصاب ضروری است.

پودر ایزوتونیک کیو ان تی

QNT Isotonic Powder

به طور معمول، مهم‌ترین عامل در مورد از دست دادن الکترولیت‌های بدن در طول ورزش، میزان تعریق و از دست رفتن آب بدن است. بدن دائماً برای تنظیم خود کار می‌کند. از آنجایی که ورزشکاران حین ورزش عرق می‌کنند، نه تنها مقداری از مایعات بدن خود را از دست می‌دهد. بلکه به همراه تن بسیاری از الکترولیت‌هایی را که برای هیدراته نگه داشتن بدن و متعادل نگه داشتن بدن کار می‌کنند، نیز از دست خواهند داد. ترکیب کربوهیدرات و الکترولیت‌ها برای درمان یا پیش‌گیری از کم آبی یا از دست دادن آب بیش از حد از بدن، یاری‌رسان هستند‌.

پودر ایزوتونیک بدون شکر کیو ان تی QNT Isotonic Zero Sugar Lemon Lime Powder؛ حاوی‌ کربوهیدرات‌، ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌باشد که به جبران الکترولیت‌ها و ویتامین‌های از دست‌رفته‌ی هنگام تمرینات ورزشی کمک می‌نماید و این باعث بازیابی سطح انرژی‌ و افزایش استقامت بدنی می‌شود. پودر ایزوتونیک کیو ان تی، به لطف‌ ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، بدون شکر است و هم‌چنین می‌تواند به حفظ ذخایر گلیکوژن بپردازد و این نه‌ تنها باعث‌ افزایش‌ توان ورزشکار و انرژی وی می‌شود‌، بلکه به پیش‌گیری‌ از افت قند خون هنگام تمرینات کمک خواهد نمود. هر سروینگ پودر ایزوتونیک کیو ان تی، حاوی ۲۵ گرم كربوهيدرات و ۱۰۴ کیلوکالری است و دارای‌ طعم لیموی کفیر است.

پودر ایزوتونیک کیو ان تی، تحت لیسانس شرکت QNT بلژیک و تولید و بسته‌بندی آن در کارخانه‌ی مکمل آراد انجام شده است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف پودر ایزوتونیک کیو ان تی:

کمک به تأمین انرژی به دلیل جایگزین شدن سریع کربوهیدرات‌ها و مواد معدنی از دست‌رفته طی تمرینات شدید ورزشی.

روش مصرف پودر ایزوتونیک کیو ان تی:

روزانه سه سروینگ، هر سروینگ ۳۰ گرم (معادل ۳ پیمانه) از پودر را در ۵۰۰ میلی‌لیتر آب ترکیب و میل شود. قبل، حین یا بعد از تمرین مصرف شود.

هشدار مصرف پودر ایزوتونیک کیو ان تی:

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، پیش‌گیری و یا درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

بیش از حد مجاز مصرف ننمایید.

در صورت دچار بودن به هرگونه بیماری خاص یا استفاده از داروی خاص، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک متخصص یا دکتر داروساز مشورت کنید.

مصرف این فرآورده در نوجوانان و افراد زیر ۱۸ سال بایستی تحت نظر فرد متخصص انجام شود.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

مصرف این فرآورده برای زنان باردار و شیرده ممنوع می‌باشد.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در دمای درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات پودر ایزوتونیک کیو ان تی:

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در هر ۱۰۰ گرم پودردرصد نیاز مصرف روزانه
انرژی۳۴۶ کیلوکالری**
چربی۰/۰۲ گرم**
کربوهیدرات۸۴/۹۰ گرم**
فیبر۰/۲۷ گرم**
پروتئین۰/۰۱ گرم**
نمک۱/۵۳ گرم**
ویتامین ب۱۳/۶۷ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین‌ ب۲۴/۶۷ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین ب۳۵۳/۳۳ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین ب۵۲۰/۰۰ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین ب۶۴/۶۶ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین سی۲۶۶/۶۷ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین ای۴۰/۰۰ میلی‌گرم۱۰۰
کلسیم۴۲۲/۰۲ میلی‌گرم۱۶
کلر۹۱۸/۰۰ میلی‌گرم۳۴
منیزیم۲۲۸/۰۰ میلی‌گرم۱۸
فسفر۸۴۸/۵۸ میلی‌گرم۳۴
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

کیو ان تی برندی است که محصول کشور بلژیک می باشد. این برند حدود 30 سال است فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند دارای نمایندگی در بیشتر از 60 کشور دنیا می باشد. برند کیو ان تی دارای تنوع زیادی در تولید مکمل ورزشی و غذایی می باشد. این مکمل ها در نوع های مثل قرص، پودر، نوشیدنی و کپسول تولید شده است. مکمل ورزشی کیو ان تی کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند به ارتقا سلامتی مصرف کننده کمک کند. امروزه نیز بسیاری از ورزشکاران به دلیل کیفیت مطلوب این محصولات از این برند استفاده می کنند.

ویژگیهای محصول

وزن 1000 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

انرژی زا و رفع خستگی

رده سنی

بالای 18 سال

وزن

900 گرمی

طعم

لیمو

نوع محفظه

کیسه ای

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا مکمل آراد

تحت لیسانس

بلژیک

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر ایزوتونیک کیو ان تی بدون شکر 900 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *