برس تمیز کننده زبان پیرروت مدل Tongue Cleaner

Pierrot Tongue Cleaner Halitosis Brush

ویژگی‌های برس تمیز کننده زبان پیرروت:

  • حذف باکتری‌های موثر در ایجاد جرم زبان
  • زدودن جرم‌ها و رسوبات سرسخت از روی زبان
  • کمک به رفع بوی بد دهان و پیش‌گیری‌ از آن
  • دارای لب لاستیکی نرم برای تمیز کردن ملایم زبان
  • انعطاف پذیری عالی برای محافظت از زبان
  • دارای ماساژ دهنده‌ی زبان
  • ساخت کشور اسپانیا


۱۵۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

برس تمیز کننده زبان پیرروت

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

تمیز کننده زبان پیرروت، یکی از فرآورده‌های مراقبتی و بهداشتی دهان است که به دلیل طراحی ویژه‌ی خود در حذف باکتری‌های زبان که در ایجاد جرم و پلاک موثر هستند، کاربرد دارد و باعث‌ پیش‌گیری و رفع بوی بد دهان می‌شود.

آیا می‌دانستید که سلامت دهان و دندان شما می‌تواند بر سلامت کلی شما تأثیر بگذارد؟ باید گفت که، سلامت ضعیف دهان و دندان می‌تواند به بسیاری از بیماری‌های مزمن مانند؛ دیابت، بیماری قلبی و سکته‌ی مغزی بیانجامد.

برس تمیز کننده زبان پیرروت

برس تمیز کننده زبان پیرروت

جدا از مسواک زدن، نخ دندان و … یک راه عالی دیگر برای کمک به سلامت دهان، می‌تواند استفاده از زبان پاک‌کن باشد که بسیاری از مردم بدان بی‌توجه هستند. اسکراپر زبان یا زبان پاک‌کن، ابزاری کوچک، فلزی یا پلاستیکی است که به حذف باکتری‌ها، باقی‌مانده‌های غذا و سلول‌های مرده از روی زبان شما کمک می‌کند. این کار نه تنها در ایجاد حس تازگی نفس افراد کمک‌کننده خواهد بود، بلکه خطر ایجاد حفره‌ها و سایر بیماری‌های لثه را نیز کاهش می‌دهد.

چند نکته‌ی مهم درباره‌ی علت استفاده از زبان پاک‌کن:

برس کشیدن زبان، نه به عنوان جایگزین، بلکه به منظور استفاده‌ی هم‌زمان با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن است، که این یک راه سریع برای حذف مفید اضافی و غیرمفید از سطح زبان شما است.

یکی از مهم‌ترین فواید برس کشیدن زبان، این است که به حذف باکتری‌ها از سطح زبان کمک می‌کند. مسواک زدن و شستشو به تنهایی، تنها لایه‌ی بیرونی باکتری‌ها را از بین می‌برد، اما سلول‌های زیر آن هنوز وجود دارند و رشد می‌کنند. در واقع، یک پژوهش نشان داد که تمیز نمودن و برس کشیدن زبان، می‌تواند تا 79 درصد باکتری‌های بیشتری را نسبت به مسواک زدن و به تنهایی از بین ببرد. همان باکتری‌هایی که باعث بوی بد دهان و پوسیدگی دندان می‌شوند.

برس تمیز کننده زبان پیرروت

برس تمیز کننده زبان پیرروت

همچنین پژوهش‌های انجام شده در سال 2004 نشان داد که استفاده از برس زبان، آن‌هم دو بار در روز، می‌تواند حس چشایی افراد را بهبود بخشد و این به آن‌ها کمک می‌کند تا مزه‌های تلخ، شور، تند، شیرین و ترش را بهتر حس کنند و بهتر تشخیص دهند. گاهی نیز رسوباتی روی سطح زبان جمع می‌شوند و ظاهری سفید و یکدست همانند؛ کپک به خود می‌گیرند کم تمیز نمودن زبان‌ در طول روز به برداشتن این پوشش سفیدرنگ و نازیبا کمک می‌کند.

فرآیند هضم یا گوارش غذا از دهان شروع می‌شود. آنزیم‌های موجود در بزاق به تجزیه‌ی غذا برای گوارش آسان آن را فراهم می‌سازد. و برس یا اسکراب زبان در افزایش فعالیت آنزیم‌ها برای هضم بهتر غذا کمک‌کننده خواهد بود.

یکی از دلایل اصلی استفاده‌ی مردم از زبان پاک‌کن، کمک به رفع بوی بد دهان است. با از بین بردن باکتری‌هایی که باعث بوی بد دهان می‌شوند، می‌توانید از بوی ناخوشایند اول صبح دهان دور شوید.

زبان ما انسان‌ها، محل زندگی انواع مختلف باکتری است. برخی از این باکتری‌ها برای شما مفید هستند و برخی مضر هستند. با استفاده از اسکرابر زبان، می‌توانید باکتری‌های مضر را از بین ببرید و به تقویت ایمنی خود کمک کنید. همچنین استفاده از زبان‌ پاک‌کن، به جلوگیری از پوسیدگی، بیماری لثه و سایر مسائل کمک خواهد نمود.

برس تمیز کننده زبان پیرروت مدلTongue Cleaner Pierrot Tongue Cleaner Halitosis Brush؛ یک فرآورده‌ی اسپانیایی است که دارای سر کوچکی است و به همین دلیل، حالت تهوع احتمالی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

برس تمیز کننده زبان پیرروت

برس تمیز کننده زبان پیرروت

این وسیله، دارای دو طرف کاربردی است که یکی برای تمیز کردن و طرف دیگر برای ماساژ دادن زبان طراحی شده است. تمیز کننده زبان پیرروت، همچنین برای درمان و پیش‌گیری‌ و رفع بوی بد دهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمیز کننده زبان پیرروت، در حذف باکتری‌های موثر در ایجاد جرم زبان و زدودن جرم‌ها و پلاک‌های سرسخت از روی زبان و برآیند آن کمک به رفع بوی بد دهان و پیش‌گیری‌ از آن موثر و مفید خواهد بود. تمیز کننده زبان پیرروت، دارای لبه‌ی لاستیکی نرم برای تمیز کردن ملایم زبان می‌باشد و انعطاف پذیری عالی برای محافظت از زبان دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه‌ آنلاین دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف برس تمیز کننده زبان پیرروت:

کمک به برطرف‌ کردن جرم و پلاک زبان. کمک به کاهش و برطرف‌ کردن باکتری‌های موثر در ایجاد جرم. کمک به رفع بوی بد دهان و خوشبو شدن آن. کمک به پیش‌گیری از بیماری‌های دهان و دندان.

روش مصرف برس تمیز کننده زبان پیرروت:

دهان خود را جلوی آینه باز کنید و زبان خود را بیرون بیاورید.

انتهای گرد زبان پاک‌کن را به آرامی روی زبان خود قرار دهید.

اگر نگران ایجاد حالت تهوع خود هستید، از وسط زبان شروع کنید. وقتی به آن عادت کردید می‌توانید به عقب‌تر بروید.

به آرامی و با ملایمت برس را به سمت نوک زبان خود به جلو بکشید. هرگز آن را به عقب هل ندهید، بلکه همیشه از عقب شروع کنید و به سمت جلو حرکت کنید.

بعد از هر بار برس کشیدن، از یک دستمال یا آب برای پاک کردن برس استفاده کنید.

آنقدر این کار را تکرار کنید تا تمام سطح زبان را پوشش دهید و تمیز کنید. معمولاً یک یا دو برس در یک بخش از زبان کافی است.

برس زبان را با آب گرم و صابون بشویید، خشک کنید و در محلی تمیز تا استفاده‌ی مجدد نگهداری کنید.

کل فرآیند تمیز نمودن زبان با برس تمیز کننده زبان پیرروت مدل Tongue Cleane، معمولاً کمتر از دو دقیقه طول می‌کشد و اضافه کردن آن به مراقبت روزانه دهان و دندان می‌تواند مناسب باشد.

شرایط نگهداری برس تمیز کننده زبان پیرروت:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

پیرروت یک برند اسپانیایی تولید کننده محصولات اختصاصی دهان و دندان است. این برند که پیشینه بسیار بلند بالایی دارد، از سال 1945 در بازار محصولات دهان و دندان به تولید محصولات با کیفیت و بسیار متنوع برای تمام افراد و تمام سنین می‌پردازد. صاحبان این برند یک خانواده کانتابریایی هستند که یکی از ایالات خود مختار اسپانیا است. در ابتدا موسس کمپانی پیرروت، لادیانا سانتینز، اولین مسواک‌های خود را به صورت کاملا دست ساز تهیه و تولید کرد. سپس فرزند ایشان، خوزه آنتونیو سانتینز، راه پدر را ادامه داد. امروزه فرزندان او مدیریت این کمپانی را بر عهده دارند. اما دیگر این شرکت یک کمپانی کوچک نیست. بلکه پیرروت با بیش از صد کارمند توانسته است خود را در سطح جهانی مطرح کند. این برند یکی از برندهای ادغامی در گروه فوشیما (Fushima) است. در طی سال های فعالیت این برند، پیرروت توانسته است در بین بیش از پنجاه و پنج کشور دنیا نام خود را ثبت کند. در این میان سهم کشورهای اروپایی با چهل در صد از همه بیشتر و سپس کشور های آسیایی با بیست و دو درصد بیشترین میزان تقاضا از محصولات این برند را دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 15 گرم
نوع محصول

برس

گروه

دهان و دندان

نوع محفظه

طلقی

کشور سازنده

اسپانیا

برند

1 دیدگاه برای برس تمیز کننده زبان پیرروت مدل Tongue Cleaner

  1. ملیکا اکبری

    بوی دهن من رو بعد از استفاده از این محصول به شدت کاهش پیدا کرد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *