پودر پروتئین کازئین نوتریمد 1818 گرمی

Nutrimed Protein Casein Powder 1818gr

ویژگی‌های پودر پروتئین کازئین نوتریمد

  • جلوگیری از تحلیل عضلات
  • حاوی ۳۸ گرم پروتئین در هر سروینک
  • حاوی ۱ گرم چربی و ۱۸ گرم کربوهیدرات
  • حاوی اسیدهای آمینه‌ی ضروری اما با جذب متفاوت
  • بهبود عملکرد ورزشی
  • بدون شکر

۲.۴۳۹.۰۰۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

برند نوتریمد شناسه محصول: 115439 دسته: , , برچسب:
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد

در این محصول از دسته مکمل پروتئین از سری محصولات مکمل ورزشی سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر پروتئین کازئین نوتریمد، همانطور که از عنوانش پیداست دربردارنده‌ی پودر پروتئین کازئین است که در کمک به حفظ توده‌ی عضلانی و پیش‌گیری از تجزیه‌ی عضلات کاربرد دارد.

اکثر افرادی که به باشگاه‌های ورزشی‌ و بویژه بدن‌سازی پا می‌گذارند، یکی از اهداف مهمی که دارند، این است که توده‌ی عضلانی بسازند و یا حداقل از حجم توده‌ی ماهیچه‌ای‌شان کم و کاست نشود و این می‌تواند در ظاهر و زیبایی‌ اندام و خودباوری آن‌ها اثرگذار باشد.

خرید پودرهای پروتئین

شیر حاوی دو نوع پروتئین شامل؛ کازئین و آب پنیر می‌باشد. کازئین 80 درصد پروتئین شیر و آب پنیر 20 درصد پروتئین شیر است. پروتئین کازئین پروتئینی است که در شیر یافت می‌شود و به شیر رنگ سفید می‌دهد.

شیر گاو از حدود 80 درصد پروتئین کازئین تشکیل شده است. علاوه بر شیر، پروتئین کازئین در ماست، پنیر و شیر خشک نوزادان و همچنین در انواع مکمل‌های غذایی یافت می‌شود. پروتئین کازئین از طریق خوراکی برای بهبود عملکرد ورزشی و در برخی دیگر از موارد مربوط به سلامتی مصرف می‌شود که گاهی جنبه‌ی کمک‌درمانی دارد.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد

پودر پروتئین کازئین نوتریمد

کارایی پروتئین کازئین به چه صورت است؟

مانند سایر پروتئین‌های حیوانی، کازئین یک منبع پروتئین کامل است. این بدان معناست که تمام آمینو اسیدهای ضروری بدن شما برای رشد و ترمیم را فراهم می‌کند. پروتئین کازئین تمام آمینو‌اسیدهای لازم برای کمک به عضله‌سازی را در اختیار بدن قرار می‌دهد.

همچنین حاوی پروتئین‌های منحصر به فرد و ترکیبات زیست فعال است که برخی از آن‌ها دارای مزایای سلامتی برای انسان هستند‌. پروتئین کازئین کندتر از سایر پروتئین‌ها هضم می‌شود، بنابراین ممکن است در کاهش اشتها و افزایش احساس سیری نیز بهتر عمل نماید.

برخی از پژوهش‌های اولیه نشان می‌دهد که مصرف پروتئین کازئین قبل یا بعد از ورزش، قدرت و عملکرد ورزشی را بهبود می‌بخشد و پروتئین کازئین به اندازه‌ی همان پروتئین آب پنیر یا کراتین برای بهبود عملکرد ورزشی کارایی دارد و مصرف پروتئین کازئین هم‌راه با ورزش باعث عضله‌سازی می‌شود.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد 1818 گرمیNutrimed Protein Casein Powder 1818gr؛ حاوی 38 گرم پروتئین در هر سروینک و دارای 1 گرم چربی و 18 گرم کربوهیدرات است که سرشار از اسیدهای آمینه‌ی ضروری اما با جذب متفاوت می‌باشد. پودر پروتئین کازئین نوتریمد، در جلوگیری از تحلیل عضلات و کمک به بهبود عملکرد ورزشی مفید و موثر خواهد بود و بدون شکر است.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد، نه تنها در پیش‌گیری از تجزیه‌ی پروتئین موثر است بلکه به سنتز پروتئین کمک می‌نماید. به عنوان مثال، کازئین میسلار از شیر تازه‌ی بدون چربی برای کاهش لاکتوز و چربی بدست می‌آید، اما مشخصات کاملی از پروتئین‌های آهسته رهش را در خود حفظ می‌کند.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد، منجر به افزایش مدت طولانی‌تر اسیدهای آمینه‌ در خون می‌شود که از آن جمله می‌توان به آمینو‌اسیدهای شاخه‌دار لوسین، ایزولوسین و والین، که به جلوگیری از تجزیه‌ی پروتئین کمک می‌‌کند را برشمرد. این بدان معنی است که سلول‌های شما را با اسیدهای آمینه در سطح پایین در مدت زمان طولانی تغذیه می‌کند و می‌تواند به سلول‌های شما کمک کند تا پروتئین را سنتز کنند، حتی در مواقعی که بدن شما به طور معمول در حال شکستن ماهیچه‌های خود برای تغذیه است، مثل زمانی که برای مدتی غذا نخورده‌اید.

همچنین پودر پروتئین کازئین نوتریمد، ممکن است حاوی ریزمغذی‌های مختلف (مانند کلسیم) باشد. از آن جایی که پروتئین آب پنیر به سرعت اسیدهای آمینه‌ی خون را افزایش می‌دهد، بنابراین به سرعت در سنتز پروتئین نقش دارد، کازئین این کار را به آرامی و برای مدت طولانی‌تری انجام می‌دهد که برای رشد و حفظ عضلات مفید است.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد، ضد کاتابولیک است. به دلیل سرعت هضم آهسته و تامین مداوم اسیدهای آمینه به سلول‌های ماهیچه‌ای، تجزیه‌ و آب‌رفت پروتئین را در بدن کاهش می‌دهد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه‌ آنلاین دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

پودر پروتئین کازئین نوتریمد

پودر پروتئین کازئین نوتریمد

موارد مصرف پودر پروتئین کازئین نوتریمد:

کمک به حفظ توده‌ی عضلانی.

روش مصرف پودر پروتئین کازئین نوتریمد:

دو تا سه پیمانه از پودر پروتئین کازئین را با ۵۰۰ میلی‌لیتر آب سرد یا شیر مخلوط کرده و میل نمایید.

هشدار مصرف پودر پروتئین کازئین نوتریمد:

در صورت بروز حساسیت مصرف مکل قطع شود.

توصیه می‌شود خانم‌های باردار و شیرده و افراد دارای بیماری‌های خاص قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنند.

این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیش‌گیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

مصرف این مکمل برای افراد مبتلا به فنیل کتونوری و نارسایی کلیه توصیه نمی‌شود.

شرایط نگهداری:

فرآورده در محیط خشک و ختک دور از نور رطوبت و گرما و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

پس از مصرف درب آن را به خوبی ببندید.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

جدول ترکیبات پودر پروتئین کازئین نوتریمد:

                                                            جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه (میلی‌گرم)درصد نیاز مصرف روزانه
کالری۲۱۵*
کالری از چربی۹*
پروتئین۳۸ گرم*
چربی کل۱ گرم*
شکر۰*
کربوهیدرات۱۸ گرم*
اسید آسپارتیک۷۱۰۰*
هیستیدین۲۸۰۰*
متیونین۱۳۰۰*
ترئونین۳۸۰۰*
آلانین۳۲۰۰*
اسید گلوتامیک۲۰۲۰*
لوسین۸۸۰۰*
پرولین۹۴۰۰*
تریوزین۵۲۰۰*
سیستئین۷۰۰*
ایزولوسین۵۰۰۰*
فنیل آلانین۵۲۰۰*
تریپتوفان۱۴۰۰*
آرژینین۳۹۰۰*
گلیسین۱۸۰۰*
لیزین۶۳۰۰*
سرین۵۶۰۰*
والین۶۰۰۰*
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

نوتریمد (Nutrimed) یک برند ایرانی است که تولید کننده انواع مکمل‌های ورزشی و دارویی با مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی کشور و دارای پروانه سیب سلامت است. محصولات تولید شده توسط این شرکت تحت برند Nutrimed١٩۵٨ عرضه می‌شود که در تولید آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. تمامی محصولات تولید شده این شرکت بصورت مجزا، دارای پروانه بهداشتی تولید (IRC) و بارکد اختصاصی هستند.در فرآیند تولید از بهترین متخصصان و کارشناسان تولید جهت بررسی و کنترل کیفیت تمامی محصولات بهره گرفته می‌شود تا برند نوتریمد (Nutrimed) در زمره بهترین برندهای مکمل‌های ورزشی و دارویی قراربگیرد. حساسیت کادر تولید و مدیریت در اندازه گیری و کنترل کیفیت مواد تولیدی، فرآیند تولید، بسته بندی و عرضه، این محصول را قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی نموده است.

ویژگیهای محصول

وزن 2000 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

پروتئین

حجم

1818 گرم

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

عرشیا دارو

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

برند

1 دیدگاه برای پودر پروتئین کازئین نوتریمد 1818 گرمی

  1. شهرام موسوی

    طعمشم خوب بود و اثردهی نسبتا خوبی داره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *