ساشه فمی بست پلاس نوتری بست 30 عددی

ویژگی‌های ساشه فمی بست پلاس نوتری بست:

  • کمک به بهبود علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک
  • کمک به بهبود عملکرد تخمدان و فرآیند تخمک گذاری
  • تقویت باروری، متعادل سازی هورمون ها
  • پشتیبانی از سلامت پیش از بارداری
  • حاوی مایو-اینوزیتول، دی چیرو اینوزیتول، متیل فولات، ملاتونین، N-استیل سیستئین و کو آنزیم Q۱۰

۷۸۰.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست

در این محصول از دسته بندی مکمل های افزایش باروری بانوان از محصولات مکمل‌ بانوان سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)، که به آن تنبلی تخمدان نیز می‌گویند، یک ناهماهنگی هورمونی زنانه در بانوان در سنین باروری و شایع‌ترین اختلالات غدد درون‌ریز در زنان و شایع‌ترین علت نازایی ناشی از عدم تخمک‌گذاری می‌باشد. در این بیماری، تخمدان‌ها مقدار غیرطبیعی آندروژن‌ها، هورمون‌های جنسی مردانه تولید می‌کنند. هورمون آندروژن در مردان بیشتر از زنان است. زمانی که تخمدان‌ها بیش از حد نرمال آندروژن آزاد کنند، کیست‌های کوچک متعددی در تخمدان‌ها ایجاد شده که پر از مایع هستند.

کسانی که دچار این سندرم هستند، تخمدان هایشان به طور طبیعی کار نکرده و تخمک نارس مانده و رسیده ساخته نمی شود که هماهنگی هورمون ها را نیز بر هم می‌زند. همچنین هورمون تستوسترون بیش از حد آزاد شده که در روند تخمک گذاری ماهانه ناهماهنگی ایجاد می شود.

نشانه‌های تنبلی تخمدان شامل، ریزش موی سر با الگوی مردانه، رویش موهای اضافی و ضخیم بالای لب، چانه، دو طرف صورت نزدیک به گوش ها، قفسه سینه و شکم، کمتر از ۸ بار عادت ماهانه در سال، چرخه های عادت ماهیانه طولانی همراه با درد، چاقی و افزایش وزن، جوش های چرکی صورت، سطح بالای هورمون مردانه اندروژن، و … است.

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست

Nutri Best Femi Best Plus Sachets

علت اصلی تنبلی تخمدان هنوز به درستی مشخص نشده است ولی انسولین زیاد، ورم خفیف، ارثی بودن و آندوژن زیاد در برخی مستعد این سندرم است. پیامدهایی همچون نازایی، قندخون و فشارخون بارداری، سقط جنین یا زایمان زودرس، خونریزی غیر طبیعی رحم، سرطان آستر رحم، بیماری های قلبی، وقفه تنفسی در خواب، دلهره و افسردگی، خوردن بیش از اندازه غذا و برآیند آن چاقی و… را باعث می‌شود.

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست چه کمکی می کند؟

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست، کمک به بهبود علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک و همچنین تقویت باروری می کند. این مکمل به بهبود کارکرد تخمدان و فرآیند تخمک گذاری، متعادل سازی هورمون ها و افزایش باروری کمک نموده و از سلامت پیش از بارداری حمایت می کند. این محصول حاوی ترکیبات موثری در این زمینه چون مایو-اینوزیتول، دی چیرو اینوزیتول، متیل فولات، ملاتونین، N-استیل سیستئین و کو آنزیم Q۱۰ است که بررسی هر کدام از آنها خواهیم پرداخت:

مایو-اینوزیتول Myo-Inositol چه نقشی دارد؟

مایو-اینوزیتول یک ترکیب ویتامین مانند و شبیه ویتامین‌های B است که در بهبود توانایی باروری و عملکرد انسولین در سندروم تخمدان پلی کیستیک موثر است. این ماده همچنین برخی از مواد شیمایی بدن را تنظیم نموده و به شرایط روحی، ترس و دلهره، افسردگی و وسواس کمک می کند و همچنین کارکرد بهتر انسولین را بهبود می‌بخشد که برای درمان بانوان دچار به دیابت در زمان بارداری اثربخش است. از دیگر فایده‌های مایو_اینوزیتول کمک به گردش خون و اکسیژن‌رسانی به کل بافت‌های بدن و رفع بیحالی و‌ خستگی و حفظ سلامت قلب و پیشگیری از گرفتگی رگ هاست.

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست

Nutri Best Femi Best Plus Sachets

D-chiro-اینوزیتول (DCI) چیست؟

اینوزیتول یک مولکول طبیعی است که در فسفولیپیدهای غشای سلولی، در لیپوپروتئین های پلاسما و به شکل فسفات در هسته سلول یافت می شود. نه فرم دارد. اینوزیتول و D-chiro-اینوزیتول بیشتر در مکمل ها یافت می شوند. در تخمدان های یک زن سالم، 99 درصد از مخزن داخل سلولی اینوزیتول از میو اینوزیتول تشکیل شده است، در حالی که قسمت باقی مانده از D-chiro-اینوزیتول تشکیل شده است. D-chiro-اینوزیتول (DCI) برای سندرم متابولیک و سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) استفاده می شود.

مکانیسم اثر D-Chiro Inositol چیست؟

  • واسطه عمل انسولین
  • موثر در سنتز آندروژن های وابسته به انسولین
  • تقویت ذخیره گلوکز
  • به عنوان تعدیل کننده آروماتاز

متیل فولات چیست؟

متیل فولات فعالترین فرم اسید فولیک است که جذب بسیار بالایی دارد. فولات نیز همانند اسید فولیک شکل دیگر ویتامین ب۹ است که در بدن بسیار ضروری است که نقش مهمی در رشد سلول و ساخت DNA دارد. ولی جذب فولات در بدن بسیار بالاتر از اسید فولیک است. کمبود ویتامین ب۹ باعث نارسایی جنین زمان تولد و در زنان باردار باعث نقص لوله عصبی، خطر سرطان، و دچار شدن به بیماری های قلبی و سکته مغزی و… می‌شود. مصرف میو اینوزیتول به همراه فولیک اسید، موجب بهبود تخمک گذاری و فاکتور های متابولیکی، افزایش میزان باروری، کاهش میزان گنادوتروپین ها در گامه باروری و نیز بهبود فاکتورهای هورمونی در زنان PCOS و زنان در سنین باروری خواهد شد.

آیا ملاتونین بر باروری تأثیر می گذارد؟

ملاتونین می تواند بر باروری تأثیر بگذارد. ملاتونین، یک آنتی اکسیدان است که می‌تواند به معکوس کردن آسیب اکسیداتیو به تخمک‌ها کمک کند، در نتیجه کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و در نتیجه میزان بارداری را افزایش می‌دهد. ملاتونین می تواند انسولین را نیز کاهش دهد و به ویژه برای زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS مفید است. به طور خلاصه، ملاتونین ممکن است ابزار مفیدی در مدیریت باروری باشد.

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست

Nutri Best Femi Best Plus Sachets

تاثیر مکمل N-استیل سیستئین بر سندرم تخمدان پلی کیستیک در زنان نابارور چیست؟

برای درمان اختلال PCO داروهای مختلفی استفاده می‌شود که از جمله آنها ترکیب N-استیل سیستئین (NAC) است که توانایی تحریک ترشح انسولین از سلول‌های پانکراسی و همچنین تنظیم گیرنده­های انسولین در سطح اریتروسیت­ها را داراست. NAC می‌تواند با تأثیر روی فاکتورهای مختلفی که در ناباروری نقش دارند در روند بهبودی PCOS نقش مهمی را ایفا کند.

مصرف “COQ۱۰” باعث افزایش باروری در زنان می‌شود

تحقیقات نشان داده است که مصرف روزانه کو آنزیم Q۱۰، از DNA تخمک در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد به خوبی مراقبت کرده و بنابراین باعث ارتقا کیفیت تخمک و افزایش میزان باروری در زنان خواهد شد. مصرف این ماده در  شرایطی مانند آندومتریوز، تخمدان پلی کیستیک، نارسایی زودرس تخمدان، بی‌نظمی‌های قاعدگی، ناباروری با دلیل نامشخص، سقط‌های مکرر و عدم باروری در انتقال جنین‌های مکرر توصیه می‌گردد. کو آنزیم ۱۰ همچنین در افزایش احتمال باروری مردان نیز موثر است.

موارد مصرف ساشه فمی بست پلاس نوتری بست:

مکمل نوشیدنی فمی بِست (FemiBest)؛ کمک به بهبود سندروم تخمدان پلی کیستیک، کمک به بهبود عملکرد تخمدان و فرآیند تخمک‌گذاری، حمایت از کارکرد و کیفیت تخمدان، تقویت باروری و پشتیبانی از سلامت پیش از بارداری می‌کند.

روش مصرف ساشه فمی بست پلاس نوتری بست:

بزرگسالان، روزانه یک عدد ساشه فمی بست نوتری بست را در یک لیوان آب و یا نوشیدنی فاقد گاز به خوبی حل و مصرف کنند و یا مطابق دستور پزشک مصرف نمایید.

هشدار مصرف ساشه فمی بست پلاس نوتری بست:

در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف گردد.
از مصرف این فرآورده بیش از دوز توصیه شده بپرهیزید.
در صورت مصرف همزمان باسایر فرآورده ها یا داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
در صورت داشتن حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده از مصرف آن خودداری نمایید.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در دمای زیر ۳۰ درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص مصرف ساشه فمی بست نوتری بست به بروشور راهنمای داخل جعبه مراجعه نمایید.
این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

ترکیبات: (به ازای يک ساشه)

عنوانمقدارنیاز روزانه
Myo-Inositol2000 mg*
D-Chiro Inositol50 mg*
Methylfolate (as Methyltetrahydro folic acid)400 mcg100 %
Melatonin5 mg*
N-Acetyl Cysteine50 mg*
Co Q1050 mg*

*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است.

نوتری بست محصول شرکت ایرانی آریا فارمد پیشگامان سلامت است که ارائه دهنده مکمل های غذایی با کیفیت بالا می باشد که انواع این مکمل ها را می توانید از سایت آنلاین داروخانه دکتر دانیالی با قیمتی مناسب و با اطمینان خریداری نمایید.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

ساشه

گروه

بهبود باروری بانوان, تقویت تخمدان

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

طعم

توت فرنگی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا فارمد پیشگامان سلامت

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه فمی بست پلاس نوتری بست 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *