قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف 60 عددی

Norm Life Vana Prime Chlorella 500mg 60 Tablets

ویژگی‌های قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف:

  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • سرشار از کلروفیل و خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • دارای خاصیت ضد سرطانی
  • کمک به کاهش چربی‌خون
  • کمک به سلامت قلب و عروق
  • کمک به سم‌زدایی بدن
  • حاوی ویتامین‌ها، مواد کانی، پروتئین ها، اسیدهای چرب
  • حاوی پودر خالص کلرلا

تاریخ انقضا: 2025/05/30

۲۲۸.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف

در این محصول از سری مکمل‌های جلبک از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف، که حاوی جلبک سبز دریایی کلرلا است و با خاصیت آنتی‌اکسیدانی خود در تقویت سیستم ایمنی و سم‌زدایی بدن، می‌تواند یک مکمل کمک‌کننده در پیشگیری از سرطان باشد‌.

جلبک کلرلا: Chlorella

برخی از جلبک ها خوراکی هستند و خواص شگفت‌انگیزی بر روی بدن انسان دارند. کلرلا نوعی جلبک سبز تک سلولی است که بیشتر با جلبک سبز اسپیرولینا (Spiruline) اشتباه گرفته می‌شود. جلبک کلرلا، در آب شیرین زندگی می‌کند و به دلیل غلظت شگفت‌آور کلروفیل یا همان سبزینه در گیاهان، از لحاظ خاصیتی، می‌توان آن را از انواع دیگر جلبک‌ها جدا نمود.

در اینجا ذکر این نکته بسیار مهم است که، کلروفیل (chlorophyll) تاثیر زیادی بر روی بدن انسان دارد که این تاثیرات شامل موارد زیر می‌شود:

_ تقویت گلبول‌های قرمز خون.

_ کمک به کاهش وزن.

_ التیام‌بخش پوست آسیب‌دیده.

_ سم‌زدایی.

_ کاهش التهاب.

_ پیشگیری از سرطان.

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

یک زیست شناس هلندی به نام بیرینک (Beyerinck) در سال ۱۸۹۰ زایشی کلرلا را کشف کرد و برای اولین بار کشت آزمایشی این جلبک را انجام داد. در طول جنگ جهانی اول، کلرلا توسط سربازان آزمایش شد و به سرعت محبوبیت یافت. کلرلا به دلیل ارزش غذایی، پس از پایان جنگ عنوان «ابر غذا» را به دست آورد و باید گفت که برای مدتی طولانی، کلرلا یک مکمل غذایی مورد علاقه در بین مردم ژاپن بشمار می‌آمد و ژاپنی‌ها تاکنون مصرف‌ بالایی از جلبک کلرلا را در برنامه‌ی غذایی خود دارند.

ولی ترکیبات کلرلا بسیار جالب تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. جلبک دریایی حاوی پروتئین است که ۵۸٪ از وزن آن را تشکیل می‌دهد و این بدان معناست که پروتئین آن ۴۰ برابر گندم است. علاوه بر این، سرشار از اسیدهای آمینه است که از بین ۲۰ اسیدآمینه، ۱۸ تای آن در جلبک کلرلا یافت شده است.

این جلبک (کلرلا) آب شیرین همچنین حاوی ویتامین های A، C و E ویتامین های گروه ب یا کمپلکس B است. ویتامین A در این جلبک ده برابر بیشتر از گوشت گاو می‌باشد! از سوی دیگر، باید به تنوع زیاد مواد معدنی موجود در جلبک دریایی کلرلا نیز اشاره کرد که حاوی املاح معدنی و عناصر کمیاب به مقدار زیاد است مانند؛ آهن، گوگرد، کلسیم، روی، پتاسیم، منیزیم، منگنز و …

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

جلبک کلرلا همچنین حاوی اسیدهای چرب غیراشباع از جمله؛ اسیدهای چرب امگا۳ است که به ویژه برای سلامت قلب و عروق مفید هستند. از طرفی جلبک‌های آب شیرین حاوی مقداری کاروتنوئید و رنگدانه‌های بسیار خاص هستند.

کاروتنوئیدها آنتی اکسیدان‌های مفیدی هستند که می‌توانند‌ سیستم ایمنی را تقویت کنند و در محافظت از بدن در برابر بیماری‌ها، کمک‌کننده باشند. مثلن، کاروتنوئیدهای پروویتامین A  را می‌توان به ویتامین A تبدیل کرد که برای رشد، عملکرد سیستم ایمنی و سلامت چشم ضروری است. جلبک کلرلا، به دلیل ترکیب فوق‌العاده‌ای که دارد در طول قرن گذشته موضوع ده‌ها پژوهش بر پایه‌ی دانش روز، در سرتاسر جهان بوده است.

فواید کلرلا که بر پایه‌ی علم و دانش ثابت شده است چیست؟ چه چیزی آن را برای سلامتی ما جالب می‌کند؟

اثربخشی جلبک کلرلا در سم‌زدایی بدن:

کلرلا به دلیل داشتن کلروفیل و همچنین ویتامین های (C و E) یک جلبک سم‌زدای بدن است. در واقع طی پژوهش‌های انجام شده، مصرف این جلبک دریایی باعث کاهش سطح سموم موجود در بدن بیماران شده است. مصرف آن به صورت درمان باعث دفع سموم، مواد زائد و رادیکال‌های آزاد انباشته شده در بدن می‌شود. .

اثربخشی کلرلا بر فشار خون بالا:

طی پژوهش‌های بالینی متعدد، جلبک دریایی کلرلا، نیز تأثیر مفیدی بر فشار خون دارد. در واقع، مصرف کلرلا می‌تواند فشار خون و همچنین سطح کلسترول بد خون را کاهش دهد.

بنابراین، کلرلا علاوه بر سم‌زدایی بدن و دفع مواد زائد از بدن، به پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی کمک می‌کند.

مبارزه با علائم فیبرومیالژیا (نوعی رماتیسم و درد عضلانی) fibromyalgie:

سال‌ها به افرادی که از فیبرومیالژیا رنج می‌برند توصیه می‌شود از داروهای کلرلا استفاده کنند. در واقع، پژوهش‌هایی برای تعیین اثربخشی جلبک کلرلا بر علائم مختلف بیماری انجام شده است. و در تعداد زیادی از موارد، کلرلا به تسکین علائم بیماری کمک کرده است.

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

اثربخشی کلرلا در سرطان:

کلرلا مانند بسیاری از «ابر غذاها» موضوع پژوهش‌های علمی با هدف تعیین اثربخشی آن در برابر یک بیماری خاص، همچون؛ سرطان بوده است. تاکنون پژوهش‌هایی بر روی حیوانات آزمایشگاهی و بیماران دچار به سرطان پوست انجام شده است. با توجه به نتایج به دست آمده، جلبک کلرلا به خوبی می‌تواند اثرات واقعی بر سرطان داشته باشد و از تکثیر سلول‌های سرطانی در بدن جلوگیری می‌کند‌.

قرص وانا پرایم کلرلا ۵۰۰ میلی گرم نورم لایف 60 عددی Vana Prime (Chlorella) 500mg Norm Life 60 Tablets، حاوی پودر خالص کلرلا است که سرشار از کلروفیل است و خاصیت آنتی‌اکسیدانی بالایی دارد. ویتامین‌ها، مواد کانی، پروتئین ها و اسیدهای چرب موجود در این فرآورده، به تقویت سیستم ایمنی بدن می‌پردازند که در کمک به کاهش چربی‌خون، سم‌زدایی بدن موثر است و در پیشگیری از سرطان نیز می‌تواند سودمند باشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف:

مصرف این فرآورده در بلندمدت دارای فعالیت شناخته شده‌ی ضد سرطانی، تنظیم ایمنی، کاهش چربی خون، محافظت از مخاط معده و‌ سم‌زدایی است.

روش مصرف قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف:

میزان توصیه شده برای بزرگسالان ۴ تا ۶ قرص (برابر با ۲ تا ۳ گرم) است.‌

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

کرم روشن کننده ترانگزامیک اسید ملاترنس

هشدار مصرف قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف:

اگر تحت درمان پزشکی هستید، یا اگر از هر بیماری رنج می‌برید، پیش از شروع فرآورده‌های حاوی کلرلا با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.

در زنان باردار و شیرده و بیماران دچار به نقص در سیستم ایمنی با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف‌ گردد. 

این فرآورده را با فاصله‌ی زمانی از دیگر داروها، مصرف کنید.

این فرآورده یک مکمل غذایی است و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

شرایط نگهداری قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

بهتر است این است این فرآورده در قوطی دربسته و بیرون از یخچال نگهداری شود.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
پودر خاص کلرلا۵۰۰ میلی‌گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

این شرکت در سال 1369 توسط آقای دکتر نصراله اخوی تأسیس شده و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را با نام تجاری سی‌گل(SEAGULL) آغاز نمود. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات لابراتوار دکتر اخوی فرموله کردند که با نام های تجاری سی‌گل(SEAGULL)، پرایم(PRIME)، فریس(FRICE)، فارمد(PHARMED) و دیپ سنس(Deep Sense) معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

ویژگیهای محصول

وزن 67 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

جلبک ها

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

به سفارش وانا دارو گستر، داروسازی امین

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص وانا پرایم کلرلا 500 میلی گرم نورم لایف 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *