چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل 200 میل

Nandel Anti Hair Loss And Volume Shampoo 200ml

ویژگی‌های شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل:

  • طولانی کردن فاز آناژن و تاخیر در ورود مو به فاز تلوژن
  • کمک به پیشگیری از ریزش مو
  • حاوی عصاره‌ی آبتَره، کافئین، پانتنول، بیوتین و پروتئین و هیدرولیز شده‌ی سویا
  • تحریک مویرگ‌های پوست کف سر و افزایش جریان خون
  • کمک به مهار هورمون دی هیدروتستوسترون «DHT»
  • آب‌رسان و لطافت دهنده‌ی موها و پوست کف سر
  • تغذیه، تقویت و افزایش استحکام و ضخامت و حجم موها
  • افزایش درخشندگی و شادابی موها
  • بدون پارابن و سولفات


۲۷۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل

در این محصول از محصولات شامپو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل، دارای ترکیباتی  نوآورانه و هدفمند است تا هم به شستشوی ملایم موها و کف سر بپردازد و در کمک به کاهش ریزش مو و برآیند آن افزایش حجم موها، کاربرد داشته باشد.

مو در همه جای پوست انسان به جز در کف دست‌ها و کف پاها رشد میکند، ولی بسیاری از موها آنقدر ظریف هستند که بسادگی دیدن نمی‌شوند و نامرئی هستند. مو از پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است که در فولیکول های مو در لایه بیرونی پوست تولید می‌شود. همزمان که فولیکول ها، سلول‌های موی جدید تولید می‌کنند، سلول‌های قدیمی با سرعت حدود ۱۵/۲۵ سانتی‌متر در طول سال از سطح پوست خارج می‌شوند یا رشد می‌کند. موهایی که می‌بینید در واقع رشته‌ای از سلول‌های کراتین مرده هستند.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل

روی سر یک فرد بالغ به طور متوسط حدود ۱۰۰,۰۰۰ تا ۱۵۰,۰۰۰ تار مو وجود دارد که به صورت روزانه و طبیعی نزدیک به ۸۰ تا ۱۰۰ تار مو، دچار ریزش می‌شوند، یعنی یافتن چند تار مو بر روی برس یا شانه‌ی مو دلیلی برای هشدار و جای نگرانی نیست. در هر لحظه، حدود ۹۰ درصد از موهای پوست سر یک فرد در حال رشد است. هر فولیکول چرخه‌ی زندگی خاص خود را دارد که می‌تواند تحت تاثیر سن، بیماری و طیف گسترده‌ای از عوامل بیماری‌زا قرار داشته باشد. این چرخه‌ی زندگی یا رشد تار مو به سه مرحله تقسیم میشود که شامل:

فاز آناژن: رشد موی فعال که بین دو تا شش سال طول می‌کشد.

فاز کاتاژن: رشد موی انتقالی که دو تا سه هفته طول می‌کشد.

فاز تلوژن: مرحله‌ی استراحت که حدود دو تا سه ماه طول می‌کشد، و در پایان مرحله‌ی استراحت، موها می‌ریزند و یک موی نو و جدید جایگزین آن می‌شود و این چرخه‌ی رشد دوباره شروع می‌شود.

ذکر این نکته مهم است که با بالا رفتن سن افراد، سرعت رشد مو کاهش می‌یابد. و انواع مختلفی از ریزش مو وجود دارد که به آن آلوپسی نیز گفته می‌شود. آلوپسی چرخشی یک وضعیت طبیعی است که در آن مو با افزایش سن به تدریج نازک می‌شود. و فولیکول های مو بیشتر وارد فاز استراحت می‌شوند و موهای باقی‌مانده کوتاه تر و تعدادشان کمتر خواهد شد.

آلوپسی آندروژنیک یک بیماری ژنتیکی است که می‌تواند هم مردان و هم زنان را درگیر خود نماید که مردان دچار به این عارضه به نام طاسی با الگوی نامناسب، می‌توانند از اوایل نوجوانی یا اوایل دهه ۲۰ سالگی دچار ریزش مو شوند. و مشخصه آن، کاهش خط رویش مو و ناپدید شدن تدریجی مو از تاج سر و جلوی سر است. زنان دچار به این عارضه نیز که به آن طاسی الگوی زنانه می‌گویند، نازک شدن کلی در کل پوست سر را تجربه نمی‌کنند و بیشترین ریزش مو در تاج سر وجود دارد.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل

ریزش موی تلوژن افلوویوم، نازک شدن زودگذر مو در پوست سر است که به دلیل تغییر در چرخه‌ی رشد مو رخ می‌دهد. و تعداد زیادی مو به طور همزمان وارد فاز استراحت یا تلوژن می‌شوند که این باعث ریزش مو و برآیند آن به نازک شدن مو می‌انجامد.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل 200 میلی لیتر Nandel Anti Hair Loss And Volume Shampoo 200ml، حاوی عصاره‌ی آبتَره، کافئین، پانتنول، بیوتین و پروتئین هیدرولیز شدهی سویا است تا به طولانی کردن فاز آناژن (رشد مو) و تاخیر در ورود به فاز تلوژن (استراحت مو) بپردازد. و در تحریک مویرگ‌های پوست کف سر و افزایش جریان خون که برآیند آن کمک به پیشگیری از ریزش مو است، یاریرسان باشد.

شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل، به لطف ترکیباتی که دارد آبرسان و لطافت دهنده‌ی موها و پوست کف سر است تا در تغذیه و تقویت و افزایش استحکام و ضخامت و حجم موها و افزایش درخشندگی و شادابی موها اثربخش باشد. این شامپو بدون پارابن و سولفات است تا از بروز احتمالی حساسیت‌های پوستی بکاهد. همچنین یک شوینده ی ملایم کف سر و موها از چربی و آلودگی است و کف کمتری نسبت به شامپوهای معمولی دارد.

عصاره‌ی آبتَره Nasturtium officinale:

عصاره‌ی آبتَره با تقویت کراتین مو و جلوگیری از شکستگی آنها، می‌تواند در پیشگیری از نازک شدن موها کمک کند. و همچنین رشد نوی موها را تقویت می‌نماید. در کاهش التهاب و خارش پوست کف سر نیز موثر است.

کافئین:

مزیت اصلی کافئین این است که میتواند در مراحل اولیه‌ی رشد مو به صورت یکراست و مستقیم و از ریشه و پوست کف سر با افزایش جریان خون مویرگی و تغذیه‌ی فولیکول مو کمک کند. و این کار را از راه هدف قرار دادن هورمونی به نام دی هیدروتستوسترون «DHT» انجام می‌دهد که باعث ریزش مو می‌شود. زیرا هورمون DHT می‌تواند از رشد ویتامین‌ها، پروتئین‌ها و مواد معدنی جلوگیری کند.

پانتنول:

یا اسید پانتوتنیک (ویتامین B-5) که به تقویت مو، حفظ رطوبت و بهبود بافت موهای آسیب دیده و تسکین و کاهش التهاب کمک می‌کند.

بیوتین:

بیوتین به عنوان ویتامین ب۷ B7 نیز شناخته می‌شود، و تولید پروتئین کراتین مو را تحریک می‌کند و می‌تواند سرعت رشد فولیکول ها را افزایش دهد و در استحکام موها موثر است.

پروتئین هیدرولیز شده‌ی سویا:

در محصولات مراقبت از مو برای بهبود بافت و تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده استفاده میشود. همچنین برای آبرسانی و دادن ظاهری درخشان و براق به موها عالی است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل:

شوینده ی ملایم پوست کف سر و موها. کمک به تغذیه و کاهش ریزش موها. کمک به افزایش حجم و پرپشتی موها.

روش مصرف شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل:

مقداری از شامپو را روی موهای خیس و مرطوب ریخته و ماساژ دهید و پس از ۲ تا ۳ دقیقه آنها را آب‌کشی نمایید.

هشدار مصرف شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل:

در صورت بروز هرگونه حساسیت، از ادامه‌ی مصرف خودداری کنید و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

از بکاربردن فرآورده بر روی زخم‌های باز و سطوح مخاطی خودداری کنید و در صورت تماس با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط نگهداری شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل:

این فرآورده را در جای خشک و خنک و دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل:

آب، دی اتانول آمین، کوکامیدو پروپیل بتایین، دی سدیم کوکویل گلوتامات، کلرید سدیم، پروتئین هیدرولیز شده‌ی سویا، گلیسرین، پلی کواترنیوم۷، اسانس، کافئین، توکوفریل استات، پروپیلن گلیکول، کره‌ی شی، پیریدوکسین هیدروکلرید، پانتنول، بیوتین، تترا سدیم ادتا، نیاسین آمید، اسید سیتریک، عصاره‌ی آبتره، لینالول، اسید آسکوربیک، اسید سالیسیلیک، آمینو پروپانول، کوپلیمر آکریلات.

ناندل یک برند فرانسوی و از برندهای کارخانه Cosimalab است. این لابراتوار که یکی از برترین و سرشناس ترین لابراتوارهای جهان است، دارای جوایز بسیار متعدد و مهمی در سال های 2004، 2008 و… چه در بخش تولیدات و چه در بخش مدیریت است. دلیل استفاده از نام ناندل برای این برند، استفاده از تکنولوژی نانو در تولید محصولات آن است. نام ناندل تشکیل شده از دو کلمه Nano و Delivery است که بر وجود نانو تکنولوژی به عنوان اصلی ترین رکن ساخت این محصولات تاکید دارد.

ویژگیهای محصول

وزن 297 گرم
نوع محصول

شامپو

گروه

ضد ریزش و تقویتی

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

برند

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شامپو ضد ریزش و حجم دهنده مو ناندل 200 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *