چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما 50 میلی لیتر

My Pharma MelaPharma Sunscreen SPF50 Spot Tinted Cream 50ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما

  • کاهش تولید ملاتونین (رنگدانه‌های پوست)
  • کاهش لکه‌های تیره پوست (هایپرپیگمنتیشن)
  • محافظت از پوست پس از لیزر، لایه‌برداری و …
  • دارای اثر ضدالتهابی قوی و تسکین پوست آسیب‌دیده
  • حاوی ویتامین‌های سی C و ای E، عصاره‌ی شیرین بیان، نیاسین آمید و نئوترازن
  • دارای رنگ طبیعی و پوشاننده‌ی لک‌های پوستی
  • مناسب انواع پوست


۱۸۳.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما، دارای ترکیباتی است که به صورت هدفمند در محافظت بالا از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UVA و UVB آفتاب، محافظت از پوست بعد از جراحی‌ زیبایی (لیزر، لایه‌برداری و…) و کمک به کاهش لک‌های تیره پوست کاربرد دارد که مناسب انواع پوست می‌باشد.

بروز لک‌های تیره بر روی پوست صورت و بدن (هایپرپیگمانتاسیون) یک بیماری شایع و معمولا بی ضرر است که در آن رنگ پوست، تیره تر از دیگر بخش‌های طبیعی پوست بدن خواهد بود. یکی از علل شایع تیرگی پوست، تولید بیش از حد ملانین است.

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای

ملانین رنگدانه‌ای است که به پوست رنگ می‌دهد و توسط سلول‌های پوست به نام ملانوسیت تولید می‌شود، شرایط یا عوامل مختلفی می‌توانند پس از تولید ملانین در بدن ایجاد شوند که ممکن است ناشی از عوامل درونی بدن یا عوامل محیطی باشند. عوامل درونی، شامل؛ برخی بیماری‌ها یا تغییرات هورمونی (بارداری، قرص‌های ضد بارداری) یا داروهایی هستند که حساسیت را به نور خورشید افزایش می‌دهند. و این در حالی که مهمترین لک‌های تیره، ناشی از عوامل محیطی هستند که بدان‌ها لکه‌های خورشیدی می‌گویند.

با گذر زمان، و قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، باعث می‌شود تا این لکه‌های تیره بر نواحی که بیشتر در معرض نور خورشید هستند مانند؛ صورت، دست‌ها، پیشانی و … ظاهر شوند. ملانین انرژی پرتوهای مضر فرابنفش خورشید را جذب می‌کند تا از پوست محافظت کند. و این همان واکنش طبیعی است که به برنزه شدن پوست می‌انجامد، ولی عدم گسترش و وسعت نامنظم رنگدانه‌ها روی پوست و انباشتگی آن‌ها در یک یا چند بخش از پوست، باعث ایجاد لکه‌های تیره‌ای می‌شود که ما آن‌ها را بعنوان عدسی‌های خورشیدی یا لکه‌های خورشیدی می‌شناسیم.

کرم‌های ضد آفتاب یکی از انواع پراستفاده و بسیار رایج جهت پیشگیری از لک‌های پوستی تیره هستند.

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما 50 میلی لیتر My Pharma MelaPharma Sunscreen SPF50 Spot Tinted Cream 50ml، حاوی ترکیبات و مواد موثری مانند؛ ویتامین‌های سی C و ای E، عصاره‌ی شیرین بیان و نیاسین آمید است که در حفاظت بالا از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UVA و UVB خورشید و کاهش تولید ملاتونین (رنگدانه‌های پوست) کارایی دارد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما، به کاهش لکه‌های تیره پوست (هایپرپیگمنتیشن) می‌پردازد و یا از بروز آن‌ها پیشگیری می‌کند. این کرم دارای اثر ضدالتهابی قوی و تسکین پوست آسیب‌دیده است که می‌توان آن را در محافظت از پوست پس از جراحی های زیبایی همچون؛ لیزر، لایه‌برداری و … نیز استفاده نمود. و دارای رنگ طبیعی و پوشاننده‌ی لک‌های پوستی است که مناسب انواع پوست می‌باشد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما چگونه کار می‌کند؟

ضد آفتاب و ضد لک ملافارما ویژه‌ی پوست‌هایی است که مستعد هیپرپیگمانتاسیون، ملاسما یا فوتو درماتوز هستند، فرموله شده است. این کرم به تنظیم تولید ملانین کمک می‌کند، بنابراین اختلالات رنگدانه را می‌تواند به حداقل برساند. این ضد آفتاب پوست را هیدراته، تسکین و بازسازی می‌کند و در عین حال از آن در برابر آسیب‌های خورشید محافظت خواهد نمود.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما، یک ضد آفتاب غنی شده با «ویتامین C، ای E و عصاره شیرین» بیان است کمپلکس روشن کننده قوی و ملایم پوست را تشکیل می‌دهند و‌ خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی دارند. و ویتامین سی، در تولید کلاژن موثر است که به جوانسازی پوست و برطرف‌ شدن لک‌های تیره پوست کمک می‌کند و در یکنواخت شدن رنگ پوست اثرگذار هستند.

کرم ضد آفتاب و ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما، شامل مواد اثربخش قوی مانند؛ «نئوترازن Neotrazen و نیاسین آمید» است که قرمزی و التهاب پوست ناشی از لیزر درمانی را کاهش داده و تسکین می‌دهد. همچنین، این کرم دارای رنگ طبیعی پوست است که عیوب پوست را می‌پوشاند و به برطرف‌ شدن برجستگی‌های ناشی از التهاب و جوش کمک می‌کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای

کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای

موارد مصرف کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای:

محافظت بالا از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UVA و UVB آفتاب. محافظت از پوست بعد از جراحی‌ زیبایی (لیزر، لایه‌برداری و…). کمک به کاهش لک‌های تیره پوست. مناسب انواع پوست.

روش مصرف کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای:

حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به مقدار کافی و زیاد، از کرم را بر روی ناحیه‌ی پوست‌ صورت، گردن و پشت دست‌ها استفاده کنید.

پس از شنا، تعریق و خشک نمودن پوست و یا در صورت نیاز، هر ۲ ساعت یکبار برای حفظ کیفیت مواد اولیه در محصول، تمدید نمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای:

تنها جهت استعمال خارجی.

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود و در صورت تماس، با آب شستشو دهید.

در صورت بروز هرگونه آلرژی، مصرف این فرآورده را قطع کنید و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای:

آب، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، سیکلوپنتاسیلوکسان، دی اکسید تیتانیوم، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان، ۴-متیل بنزیلیدن کافور، استئارات گلیسریل‌، پی ای جی۱۰۰ استئارات، ستیل الکل، ستئاریل الکل، گلیسرین، ستئارات۲۰، پلی اکریل آمید، لورث۷، هیدروکسی آلومینیوم، سی۱۳_۱۵ ایزوپارافین، بوتیلن گلیکول، توکوفرول، نیاسینامید آمید،‌ دکستران، سدیم آسکوربیل فسفات، پالمیتویل تری پپتید۸، دی پتاسیم گلیسیریزاسیون، سی آی۷۷۴۹۱، فنوکسی اتانول، متیل پارابن، بوتیل پارابن، پروپیل پارابن، دیازولیدینیل اوره، سی آی۷۷۴۹۹، سی آی۷۷۴۹۲.

شرکت آریان کیمیا تک در سال ۲۰۰۳ میلادی با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تأسیس شد. عمده فعالیت شرکت آریان کیمیا تک تولید، فروش و توزیع محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات آرایشی، عطر و همچنین دارو است. محصولات مای (My) با استفاده از مواد اولیه توصیه شده شرکت کال اند کو آلمان در مدرنترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه (آریان کیمیا تک) در کشور عزیزمان ایران و با استاندارهای جهانی متولد شد‌ه‌اند.استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO ۲۲۷۱۶ تنها، نمونه‌هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند مای (My) هستند. حفظ سلامت و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان از ماموریت‌های اصلی برند مای است. برند مای سعی کرده که با افزایش تولید و ایجاد تنوع محصولات در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقای سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد.

ویژگیهای محصول

وزن 72 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

نوع محفظه

تیوپ

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریان کیمیا تک

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب ضد لک SPF50 ملافارما مای فارما 50 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *