دهانشویه کودک میسویک 200 میلی لیتر

Misswake For Kids Mouthwash 200ml

ویژگی های دهانشویه کودک میسویک:

 • تمیز کنندگی بالا و ضد کرم خوردگی دندان
 • کشنده‌ی فوری میکروب‌ها
 • محافظت از دندان‌های شیری
 • حاوی کلسیم، پروتئین شیر و فلوراید
 • اثرگذاری ۱۲ ساعته
 • دارای طعم خوشایند و تشویق بیشتر کودک
 • کاهش بوی دهان و طراوات بخش
 • مناسب کودکان بالای ۶ سال


۴۰.۰۰۰ تومان

(1 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

دهانشویه کودک میسویک

در این محصول از محصولات مراقبت دهان و دندان کودک سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

دهانشویه کودک میسویک، نه تنها به تمیز کردن دهان و دندان کودک کمک می‌کند، بلکه به برطرف شدن بوی بد دهان کمک می‌کند. همچنین طعم خوشایندی دارد که بچه‌ها را به استفاده‌ی روزانه تشویقی نموده و اثر و ماندگاری بالایی دارد. این دهانشویه در از بین بردن میکروب‌ها مفید و مناسب کودکان بالای ۶ سال است.

دهان شویه برای کودکان:

چنانچه به دنبال راهی برای خلاص شدن از بوی بد دهان کودک خود هستید و یا اگر می‌خواهید که او کمی محافظت بیشتری از حفره‌های دهانی خود را داشته باشد، ممکن است به فکر اضافه کردن یک «دهانشویه» به برنامه‌ی بهداشتی دهان و دندان کودک خود باشید. به هر حال، دهانشویه فواید زیادی دارد و حتا ممکن است خودتان نیز از آن استفاده کنید.

دهانشویه کودک میسویک

دهانشویه کودک میسویک

فواید دهانشویه برای کودکان چیست؟

وقتی بچه‌ها به اندازه کافی بزرگ شده‌ باشند و بتوانند دهان شویه را تُف کنند و بیرون بریزند، می‌توان آن را به برنامه‌ی بهداشتی روزانه کودک اضافه نمود.

خلاص شدن از شر میکروب‌ها و همچنین باقیمانده ی غذا بویژه قندها:

با این که هیچ چیز جای مسواک زدن دو بار در روز و نخ دندان کشیدن یک بار در روز را برای کودکان نمی‌گیرد، ولی دهانشویه می‌تواند یک مکمل تمیزکننده‌ی موثر برای بهداشت دهان و دندان کودکان باشد. به گونه‌ای که غذا و پلاک را در مناطقی که دسترسی به آنها با مسواک و نخ دندان سخت است، از بین می‌برد.

دهان شویه نفس کودک را تازه می‌کند:

برای بچه‌هایی که بوی بد دهان دارند، دهانشویه می‌تواند با افزودن مقداری اسانس نعنا به برطرف شدن آن کمک کند.

دهان شویه می‌تواند دندان‌های بچه‌ها را تقویت و با پوسیدگی آن‌ها مبارزه کند:

دهانشویه ی حاوی فلوراید و برخی دیگر از ترکیبات موثر، برای کودکان بالای ۶ سال به معدنی شدن مجدد دندان‌ها کمک می‌کند و مینای دندان را برای جلوگیری از پوسیدگی دندان تقویت می‌کند.

دهانشویه لثه‌ها را تقویت می‌کند:

با کمک به از بین بردن پلاک اضافی و تمیز کردن نواحی سخت‌گذر بین دندان‌ها و اطراف لثه، استفاده از دهان شویه راه مناسبی برای حفظ سلامت لثه‌های کودکان و جلوگیری از التهاب آن‌ها است.

دهانشویه می‌تواند به پدر و مادر یا سرپرست کودک آرامش بخشد:

مدتی طول می‌کشد تا بچه‌ها بر مسواک زدن و نخ دندان کشیدن تسلط پیدا کنند. اگر کودک هنوز کمی با آن‌ها مشکل دارد، استفاده از دهانشویه برای دسترسی بهتر به تمام نقاط دهان، ایده‌ای عالی است و یک لایه‌ی محافظتی اضافی در برابر پلاک، حفره‌ها و التهاب لثه می‌افزاید، و بنابراین سرپرست کودک می‌تواند نفس راحتی بکشد.

دهانشویه همچنین برای بچه‌هایی که ابزار دهانی_ دندانی دارند، مناسب است:

بریس‌ها یا ابزار‌های دهانی _ دندانی مکان‌های بیشتری را برای پنهان شدن غذا، پلاک و باکتری ایجاد می‌کنند و وقتی کودکان بریس دارند، باید در مسواک زدن و نخ دندان کشیدن کوشاتر باشند. استفاده از دهانشویه همچنین باعث تمیز نگه داشتن بریس آن‌ها و عدم آسیب‌دیدگی آن‌ها می‌شود.

دهانشویه کودک میسویک

دهانشویه کودک میسویک

استفاده از دهانشویه می‌تواند سرگرم‌کننده باشد:

شست و شو با دهانشویه می‌تواند برای بچه‌ها هیجان انگیزتر و راحت‌تر باشد که ممکن است آنها را نسبت به روال بهداشت دهان و دندان خود مشتاق تر نماید. و همچنین به مراقبت‌ بهداشت خود عادت می‌کنند.

دهانشویه کودک میسویک 200 میلی لیتر Misswake For Kids Mouthwash 200ml، حاوی ترکیباتی همچون؛ کلسیم، پروتئین شیر و فلوراید است که در تمیز کردن و ضد کرم خوردگی دندان‌های کودکان موثر می‌باشد، زیرا در برخورد با میکروب‌ها، فوری آن‌ها را می‌کشد و از بین می‌برد. و به مدت ۱۲ ساعت حتا پس از خوردن یا آشامیدن به کار خود ادامه می‌دهد.

دهانشویه کودک میسویک، همچنین در محافظت از دندان‌های شیری و در کاهش بوی دهان تا ۳ برابر مفید است و طراوات بخش بوده که نفس کودک را تازه می‌کند. این دهانشویه دارای طعم خوشایندی است که در تشویق نمودن بیشتر کودک جهت مراقبت روزانه کمک می‌کند و بدون الکل می‌باشد.

شیر و کلسیم:

براساس پژوهش‌های گوناگون، یافته‌ها نشان می‌دهند که نوشیدن شیر در واقع می‌تواند به جلوگیری از پوسیدگی دندان و تقویت مینای دندان کمک کند. به طور خاص، پژوهش‌ها نشان داده است که شیر و محصولات لبنی حاوی پروتئینی به نام کازئین هستند. هنگامی که کازئین با کلسیم و فسفر ترکیب می‌شود، یک لایه پروتئینی محافظ روی سطح مینای دندان ایجاد می‌کند. و این توانایی باعث می‌شود تا کاهش خطر پوسیدگی دندان و افزایش استحکام مینای دندان را بدنبال داشته باشد.

فلوراید:

فلوراید یک ماده‌ی معدنی طبیعی و ایمن است که با محافظت از مینای دندان و معکوس کردن مراحل اولیه پوسیدگی دندان در حالی که مینا ضعیف شده و فرسایش نمی‌یابد، به پیشگیری از خرابی  و کرم خوردگی‌ دندان‌ها کمک می‌کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

دهانشویه کودک میسویک

دهانشویه کودک میسویک

موارد مصرف دهانشویه کودک میسویک:

تمیز کننده‌ی باقی‌مانده ی غذا و میکروب‌های دهان و دندان. پیشگیری از پوسیدگی دندان. خوشبو کننده‌ی دهان و دندان.

روش مصرف دهانشویه کودک میسویک:

دهان شویه را روزی دوبار و به مدت ۳۰ ثانیه در دهان بچرخانید و بیرون بریزید. از خوردن دهان شویه خودداری کنید.

هشدار مصرف دهانشویه کودک میسویک:

چنانچه بیش از مقدار استفاده شده برای شستشوی دهان و دندان‌ و به طور تصادفی بلعیده شد، کمک پزشکی بگیرید یا فورا با مرکز کنترل مسمومیت تماس بگیرید.

برای کودکان زیر ۶ سال توصیه نمی‌شود.

شرایط نگهداری دهانشویه کودک میسویک:

این فرآورده را در جای خشک و خنک و دمای ۲۰ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان زیر ۶ سال نگهداری نمایید.

ترکیبات دهانشویه کودک میسویک:

سوربیتول، سدیم ساخارین، پروتئین هیدرولیز شده‌ی شیر، جوهر نعنا، اسانس طعم‌دهنده‌، اسید بنزوئیک، ستیل پیرینیوم کلراید، فسفات کلسیم، بنزوات کلسیم، فلوراید سدیم ۱۵۰پی پی ام، رنگ مجاز آرایشی و بهداشتی، آب یونزدا.

خمیر دندان میسویک (Misswake) در سال 1929 در سوئیس تاسیس شد. این محصول مناسب کسانی تولید شد که می‌خواستند دندان‌های درخشان تری داشته باشند و همچنین از مضرات خمیر دندان‌های دیگر به دور باشند. میسویک به عنوان اولین خمیر دندان سفیدکننده شناخته می‌شود و ترکیبات منحصر به فرد آن موجب می‌شود تا کسانی که زیاد چای یا قهوه مصرف می‌کنند، از داشتن دندان‌هایی زرد و کدر رنج نبرند. امروزه این برند در ایران و تحت لیسانس شرکت سوئیسی تولید می‌شود.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

دهانشویه

گروه

دهان شویه کودک

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

حجم

200 میلی لیتر

جنسیت مصرف

پسرانه, دخترانه

کشور سازنده

ایران

برند

1 دیدگاه برای دهانشویه کودک میسویک 200 میلی لیتر

 1. ناشناس

  دخترم هرشب به عشق دهانشویه مسولک میزنه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *