کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی 50 میلی لیتر

Lervoni Eucerin And 20% Urea Peeling Cream 50ml

ویژگی‌های کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی:

  • لایه‌برداری از لایه‌ی شاخی پوست
  • ویژه‌ی پوست خیلی خشک و دهیدراته
  • حاوی اوسرین، اوره ۲۰٪، شی‌باتر، روغن جوجوبا، ویتامین ای E، دکسپانتنول‌، آلانتوئین
  • مرطوب‌کننده، آب‌رسان و مغذی پوست
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ترمیم‌کنندگی
  • رفع خشکی، پوسته‌پوسته شدن و زبری پوست
  • پیش‌گیری از انباشتگی سلول‌های مرده و جلوگیری از ضخیم شدن پوست
  • افزایش نرمی، لطافت و شادابی پوست
  • التیام‌بخش و رفع خارش پوست

قیمت اصلی 125.000 تومان بود.قیمت فعلی 106.250 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

در این محصول از دسته‌بندی لایه بردار از محصولات اسکراب، ماسک و لایه بردار سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم لایه بردار اوسرین اوره ۲۰٪ لروونی، همان‌طور که از عنوان آن هوایداست، دربردارنده‌ی موادی مانند؛ اوسرین و اوره و دیگر ترکیبات مرطوب‌کننده و مغذی است که در کمک به لایه‌برداری از پوست خشک و بهبود شرایط آن کاربرد دارد.

این فرآورده، ویژه‌ی نواحی بسیار خشک و زبر پوست است که باعث‌ لطافت‌ پوست می‌شود و مناسب استفاده برای دست، آرنج، پا و زانو می‌باشد.

یکی از بخش‌های مهم سلامتی که در ظاهر و زیبایی انسان موثر است، رسیدگی به پوست می‌باشد که این در شرایط خاص نیز، نیاز به مراقبت ویژه‌ دارد و این امر می‌تواند به وسیله‌ی فرآورده‌های اثربخش‌ صورت پذیر باشد.

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

پوست خشک و کم‌آب که رطوبت خود را از دست داده است، یکی از آن موارد خاص است که افراد دچار به آن، عوارضی را متحمل می‌شوند که گاهی بسیار‌ آزاردهنده خواهد بود.

احساس خشکی و کشیدگی پوست، زبری و خشنی، خارش، خراش‌ها و ترک‌های پوستی، پوسته‌پوسته شدن، عدم شفافیت و درخشندگی، تیرگی و برخی دیگر از عارضه‌های مربوط به خشکی پوست است که در بیشتر افراد دچار به این مشکل، دیده می‌شود.

خشکی پوست می‌تواند ناشی از ژنتیک باشد ولی کم‌آبی پوست و عدم حفظ رطوبت آن ممکن است به عواملی همچون؛ تغییرات هورمونی و افزایش‌ سن، آلودگی‌ها، آلاینده‌ها و رادیکال‌های آزاد پیرامون فرد، سر و کار داشتن با مواد و ترکیبات شیمیایی و شوینده‌های قوی و نامناسب با پوست، وجود برخی از بیماری‌ها، کم‌آبی بدن، مصرف‌ شماری از داروها، اگزما و پسوریازیس، تابش مستقیم نور خورشید و پرتوهای زیان‌آور آن و بسیاری دیگر از عوامل باشد.

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

کرم لایه بردار اوسرین و اوره ۲۰٪ لروونی 50 میلی لیترLervoni Eucerin And 20% Urea Peeling Cream 50ml؛ حاوی اوسرین، اوره ۲۰٪، شی‌باتر، روغن جوجوبا، ویتامین ای E، دکسپانتنول‌ و آلانتوئین است که به لایه‌برداری از لایه‌ی شاخی پوست می‌پردازد و مرطوب‌کننده، آب‌رسان و مغذی پوست خواهد بود‌ که دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ترمیم‌کنندگی است و در رفع خشکی، پوسته‌پوسته شدن و زبری پوست مفید و موثر خواهد بود.

کرم لایه بردار اوسرین اوره ۲۰٪ لروونی، به لطف اوره که آب‌رسان و‌ لایه‌بردار است، در پیش‌گیری از انباشتگی سلول‌های مرده و جلوگیری از ضخیم شدن پوست یاری‌رسان است و به وسیله‌ی چربی و مرطوب‌کنندگی ماده‌ی اثربخش اوسرین، در حفظ رطوبت و آب پوست کارایی دارد و باعث افزایش نرمی، لطافت و شادابی پوست می‌شود.

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

این فرآورده همچنین التیام‌بخش پوست است و در رفع خارش پوست مفید خواهد بود. اوره و اوسرین دو ترکیب مفید برای پوست‌ خشک و دارای اگزما و پسوریازیس هستند که چنانچه پوست نیاز به لایه‌برداری بیشتر داشته باشد، میزان اوره را افزایش می‌دهند.

شی‌باتر، رطوبت‌رسان، نرم‌کننده و مغذی است. روغن جوجوبا، نیز دارای ویتامین‌ها و مواد مفیدی است که در تقویت و حفظ رطوبت پوست موثر است. ویتامین ای E، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی، مرطوب‌کننده و ضد التهاب است که در ترمیم پوست کارساز خواهد بود.

دکسپانتنول‌ نیز مرطوب‌کننده و التیام‌بخش پوست است و آلانتوئین موجود در کرم لایه بردار اوسرین اوره ۲۰٪ لروونی، به حفظ رطوبت و آب پوست کمک می‌کند و در درمان اگزما و خشکی پوست کارایی دارد.

کرم لایه بردار اوسرین اوره ۲۰٪ لروونی، ساخت ایران است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی

موارد مصرف کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی:

کمک به لایه‌برداری از پوست خشک و بهبود شرایط آن. ویژه‌ی نواحی بسیار خشک و زبر پوست. مناسب پوست دارای اگزما و پسوریازیس. مناسب استفاده برای دست، آرنج، پا و زانو.

روش مصرف کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی:

بر روی پوست تمیز در نواحی خشک و مورد نیاز استفاده شود.

هشدار مصرف کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی:

از به کار بردن کرم بر روی زخم‌های باز و پوست ملتهب خودداری کنید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

در محیط خشک و خنک بین ۲۰ تا ۳۵ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی:

اوره، اوسرین، مخلوط پی ای جی-۱۰۰ استئارات، گلیسریل استئارات، مخلوط اکتیل دودکانول اکتیل دو دسیل زایلوساید و پی ای جی-۳۰ دی پلی هیدروکسی استئارات، ستئاريل الكل، شی‌باتر، سدیم سالیسیلات، گلیسریل استئارات، ستيل الكل، ستئارات-۲۰، مخلوط پلی آکریلامید سی ۱۳-۱۴، ایزوپارافین، اورت گ-۷، لانولین (پشم گوسفند)، گلیسرین، سدیم پی سی اِی ۵۰٪، مخلوط فنوکسی اتانول، متیل پارابن، اتیل پارابن، پروپیل پارابن و بوتیل پارابن (۰/۵ درصد)، روغن دانه‌ی جوجوبا، توکوفریل استات (ویتامین ای E)، دکسپانتنول‌، آلانتوئین، هیدروکسی تولوئن بوتیله شده، آب یونزدا.

برند لروونی در سال 1397 تاسیس شده است و دز زمینه تولید محصولات مراقبتی پوست و مو فعالیت می کند. این شرکت با بهره گیری از مواد اولیه مناسب و فرمولاسیون جدید در تلاش است نقش مهمی در ارتقای فرهنگ سلامت فردی جامعه داشته باشد.

مواد اولیه موجود در این محصولات برند لروونی وارداتی و خارجی می باشد و می توان گفت محصولات این برند از مواد با کیفیت بالا و فرمولاسیون بروز دنیا تولید شده است.محصولات لروونی به دلیل داشتن تنوع بالایی که دارد می تواند پاسخگوی نیازهای مراقبت پوست و مو شما باشد. همچنین این محصولات با هدف درماتولوژیک تولید می شود، یعنی علاوه بر در نظر گرفتن جنبه های زیبایی، جنبه درمانی نیز بصورت کاملا علمی در تولید آن رعایت شده  است.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

لایه بردار

نوع محفظه

تیوپ

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

صنایع شیمیایی اریس

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم لایه بردار اوسرین و اوره 20% لروونی 50 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *