تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر 60 میل

Lafarrerr Colored and Damaged Scalp Hair Tonic 60 ml

ویژگی های تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر :

  • کنترل و مهار عوامل ریزش مو
  • جلوگیری از تبدیل تستسترون به DHT
  • جلوگیری انواع ریزش مو
  • کمک به رویش مجدد تارهای مو
  • تجدید ساختار کوتیکول مو
  • مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده
تاریخ انقضا: 1404/02/20

قیمت اصلی ۲۱۹.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۱.۷۷۰ تومان است.

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

هیرتونیک ضد ریزش مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده و ابرو، محصولی است که حاوی کافئین، عصاره گیاهان رزماری، مورد، دم اسب، آویشن، سدر، حنا و گزنه است. این محصول باعث کنترل و مهار عوامل ریزش مو، جلوگیری از تبدیل تستسترون به DHT، موثر در انواع ریزش مو و کمک به رویش مجدد تارهای مو خواهد شد، عصاره های گیاهی به کار رفته در این تونیک ضد ریزش باعث ترمیم ساختمان کراتین مو، افزایش خاصیت ارتجاعی مو و حفاظت از رنگ مو خواهد شد.

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر برای برطرف کردن مشکلات موهای آسیب دیده و یا رنگ شده طراحی شده است و وظایف بسیاری مثل رفع آسیب های وارد شده به مو بر اثر رنگ شدن، حفظ و ماندگارسازی رنگدانه های جدید که بر اثر رنگ شدن به تارهای مو وارد شده اند و ایجاد درخشندگی و خوش حالتی برای ساقه ی مو را بر عهده خواهد داشت.

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

مزیت دیگری که هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی رنگ شده لافارر دارد ترمیم اسید آمینه های تخریب شده ی مو، جایگزین کردن آن ها با پروتئین های موجود در شامپو و ایجاد لایه ی محافظ پروتئینی روی تارهای مو می باشد که به خاطر آن تارهای موی آسیب دیده حجیم و ضخامت تازه و بیشتری به دست خواهند آورد.

می توان گفت بازسازی و همچنین جوان سازی ساختمان مو و مقابله با عوامل مخربی مانند شوره و موخوره را نیز باید به مزایای هیرتونیک تقویت کننده موی سر و ابروی رنگ شده لافارر اضافه کرد. pH تونیک تقویتی موی رنگ شده و آسیب دیده لافارر نیز به گونه ای تولید شده است که متناسب با ساختار موهای رنگ شده و آسیب دیده باشد.

آویشن :

آویشن موجب افزایش گردش خون سطحی و تغذیه مؤثر بر فولیکول مو را انجام می دهد و به افزایش متابولیسم سلولی و پروتئین سازی کمک خواهد شد.

گزنه :

گزنه باعث تحریک رشد مو و ممانعت از ریزش مو، افزایش گردش خون سطحی، تغذیه و تقویت فولیکول مو کنترل ترشح غدد چربی و کنترل میکروبی می شود.

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

حنا :

نرم کننده وافزایش دهنده حالت پذیری موها می باشد و تنظیم کننده و متعادل کننده لایه فلسی سطح مو می باشد، از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری می کند، از رنگدانه مو محافظت می کند.

گیاه دم اسب :

این گیاه سرشار از سیلیس آزاد، کلسیم و روی به منظور تقویت و تغذیه مؤثرتر فولیکول مو است و به افزایش متابولیسم سلولی و بازسازی و ترمیم کمک خواهد کرد.

سدر :

شفاف کننده و نرم کننده تارهای موست، آسیب های ناشی از عوامل محیطی را رفع خواهد کرد، باعث افزایش حالت پذیری و درخشندگی موها می شود.

موارد مصرف تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر :

جلوگیری از تبدیل تستسترون به DHT

کنترل و مهار عوامل ریزش مو

مراقبت از موهای رنگ شده

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر

روش مصرف تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر :

پس از استفاده از شامپو و خشک کردن نسبی موها، 7 مرتبه از لوسیون تقویت موی لافارر را بر روی پوست ناحیه دچار ریزش مو پاف کنید و با انگشتان خوب ماساژ دهید. قبل از خشک شدن لوسیون می توانید موهایتان را حالت دهید.

برای ابرو می توانید یک مرتبه روی آن پاف کنید و از ماساژ خودداری کنید.

لوسیون را یک روز در میان استفاده شود و قبل از مصرف ظرف را تکان دهید.

هشدار مصرف تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر :

از تماس این محصول با سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری کنید.

در محیط خشک بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

ترکیبات تونیک تقویتی موی رنگ شده لافارر :

سدر، حنا، گزنه، ویتامین و مواد معدنی، کافئین، عصاره رزماری، عصاره مورد، گیاه دم اسب، آویشن

محصولات تخصصی لافارر به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و بهره گیری از دانش روز اروپا وتوان علمی متخصصین این رشته در پاییز سال ۱۳۸۸ در شرکت لابراتوارهای بین المللی وتحقیقاتی دکتر کامکار تولید و پس از طی مراحل مختلف کیفی و تست ها و بررسی های کلینیکی در جهت رفع مشکلات و نیازهای مصرف کنندگان عرضه گردید. احترام به خواسته مصرف کنندگان، بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات باکیفیت عالی همواره از اهم اولویت های لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکترکامکار در تولید محصولات لافارر بوده است.

ویژگیهای محصول

وزن 100 گرم
نوع محصول

تونیک

برند

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکتر کامکار