پودر انترامیل کودکان کارن 400 گرم

Karen Pediatrics Entera Meal, 400g

ویژگی های پودر انترامیل کودکان :

  • مناسب برای مدیریت وزن کودکانی که نیاز روزانه شان از راه غذا فراهم نمی شود.
  • مکمل غذایی مناسب برای کودکان در خطر سوء تغذیه
  • غذای کامل برای استفاده به صورت خوراکی یا لوله معده تغذیه ای (گاواژ)
  • افزایش سطح ایمنی بدن کودک
  • بدون گلوتن و مناسب بیماران سلیاکی
  • ویژه کودکان ۱ تا ۱۳ سال


۱۴۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر انترامیل کودکان کارن

در این محصول از دسته بندی غذای کمکی از محصولات شیرخشک و غذای کودک از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

چنانچه رژیم های غذایی کودک نتوانند همه ی ویتامین ها و ماده های کانی مورد نیاز بدن را فراهم کنند، کودک نیازمند مصرف مکمل است. اِنترامیل کودکان یک غذای کامل ترازمند است که ویژه ی تغذیه ی کودکان ۱ تا ۱۳ سال طرح ریزی شده است. این سانیز یا فرمول بر پایه ی پروتئین آب‌پنیر است که گستره مناسبی از آمینو اسید های مورد نیاز رشد و نموی کودک را فراهم می کند.

پودر انترامیل کودکان

پودر انترامیل کودکان

محلول تهیه شده از انترامیل کودکان با دانسیته کالری kcal/ml  یک، بعنوان تنها بنمایه ی غذایی کامل و ترازمند از پروتئین، چربی و کربوهیدرات، ٪۱۰۰ یا بیشتر نیاز روزانه DRIs به پروتئین و ۲۵ ویتامین و ماده های کانی را به ازای ۱۰۰۰ml برای کودکان ۱ تا ۸ سالم به ازای ۱۵۰۰ml برای کودکان ۹ تا ۱۳ سال فراهم می‌کند. این فرمول کامل حاوی ترکیبی از اینولین بعنوان پره بیوتیک‌ و فیبر نامحلول است که هم نیازهای تغذیه ای و سلامت دستگاه گوارش کودک را فراهم نموده و هم به راحتی تحمل می‌ شود.

پروتئین:

برای رشد، نگهداری و بازیابی بدن کودک ضروری است. حاوی ماده های مغذی کلیدی است که برای سلامت کودک مورد نیاز است. ماده های مغذی کلیدی که ما از غذاهای پروتئینی نیز دریافت می کنیم عبارتند از آهن، امگا ۳، روی، ویتامین های ب B، ویتامین دی D، کلسیم و سلنیوم.

کربوهیدرات ها:

بنمایه ی سوخت اصلی نوزاد هستند و برای رشد و بالندگی مناسب ضروری هستند. ارائه کربوهیدرات های سالم و غنی از ماده های مغذی به نوزاد به رشد بهینه او و حفظ وزن سالم کمک می کند. کربوهیدرات ها در غذاهای نوزاد از جمله شیر مادر و شیر خشک وجود دارد.

فروکتان های نوع اینولین:

در نوزادان و کودکان به دلیل پتانسیل پری بیوتیکی آنها برای ترازمندی فلور روده و اثرگذاری خوب بر پاسخ ایمنی کاربرد دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

پودر انترامیل کودکان

پودر انترامیل کودکان

موارد مصرف پودر انترامیل کودکان :

مناسب برای مدیریت وزن کودکانی که نیاز روزانه شان از راه غذا فراهم نمی شود.

مکمل غذایی مناسب برای کودکان در خطر سوء تغذیه

غذای کامل برای استفاده به صورت خوراکی یا لوله معده تغذیه ای (گاواژ)

افزایش سطح ایمنی بدن کودک

بدون گلوتن و مناسب بیماران سلیاکی

ویژه کودکان ۱ تا ۱۳ سال

روش مصرف پودر انترامیل کودکان :

یک پیمانه (۱۱ گرم) پودر را در یک ظرف درجه بندی شده ریخته و با آب جوشیده شده ی خنک ترکیب نمایید و پس از حل شدن کامل به حجم ۵۰ مبلی لیتر برسانید. این محلول فراهم کننده ی kcal/ml یک می باشد. بر حسب نیاز بیمار مقدار مناسب از این محلول را تهیه و درجا مصرف نمایید.

پودر انترامیل کودکان

پودر انترامیل کودکان

هشدار مصرف پودر انترامیل کودکان :

مناسب تغذیه ی وریدی نمی باشد.

محلول تهیه شده بلافاصله مصرف شود.

پس از باز کردن در قوطی، محتویات طی دو هفته مصرف شود.

قوطی باز شده را در یخچال نگهداری نکنید.

ابن فرآورده جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.

دور از دسترس کودکان و در جای خشک، خنک و دور از تابش نور نگهداری شود.

ترکیبات پودر انترامیل کودکان :

پودر شیر کامل، پروتئین غلیظ شده آب پنیر، کازئینات سدیم، مالتودکسترین، شکر، روغن نارگیل، روغن آفتابگردان، لستین سویا، اینولین، فیبر جو دوسر، مچموعه آنزیمی (پروتئاز، لاکتازو آمیلاز)، مجموعه ویتامین ‌ها و ماده های معدنی (ویتامین آ A، ویتامین دی۳ D۳، ویتامین ای E، ویتامین کا K، ویتامین سی C، ویتامین ب۱ B۱ (تیامین)، ویتامین ب۲ B۲ (ریبوفلاوین)، ویتامین ب۷ B۷ (بیوتین)، ویتامین ب۶ B۶، (فولیک اسید) ب۹ B۹ ویتامین، ویتامین ب۱۲ B۱۲،

ویتامین ب۵ B۵ (پانتوتنیک اسید)، ویتامین B۳ (نیاسین)، اسید آسکوربیک، تیامین مونونیترات، ریبوفلاوین، نیاسین آمید، هیدروکلرید پیروکسیدین، کلسیم د-پانتوتنات، کربنات کلسیم، کلرید کروم، سولفات مس، فلوراید سدیم، یدید پتاسیم، فروسولفات، اکسید منیزیم، سولفات منگنز، مولیبدات سدیم، گلوکونات روی، سلنیت سدیم، کلرید سدیم،سیترات پتاسیم)، تورین، کارنیتین، میواینوزیتول، آسپارتام، طعم دهنده‌های مجاز خوراکی

شرکت داروسازى کارن فعالیت خود را از سال 1378 به عنوان اولین شرکت تولید کننده مکمل هاى دارویى، غذایى، ورزشى و فرمولاهاى انترال، آغاز کرد و هم اکنون با 18 خط تولید و بیش از 160 نوع مکمل، دارو و فرمولاى مختلف یکى از خوشنام ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى کشور می باشد.از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف مجموعه کارن است، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاى ISO9001 ، HACCP، ISO 22000، ISO14001 ،DQS آلمان، GC MARK و HALAL را دریافت نموده و بعد از سال ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور وارد شد و خط جامدات خود را در فضایی با متراژ بیش از 10000 متر مربع به بهره بردارى رساند.

ویژگیهای محصول

وزن 450 گرم
نوع محصول

پودر

برند

گروه

غذای کمکی کودک

طعم

وانیلی

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

قوطی فلزی

وزن

400 گرم

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کارن

تحت لیسانس

کانادا