قطره آهن فلیپ های هلث 30 میل

Hi Health Felip Liposomal Iron Drops 30 ml

ویژگی های قطره آهن فلیپ :

  • تأمین آهن مورد نیاز بدن
  • پیشگیری از کم‌خونی ناشی از فقر آهن
  • کمک به رشد و تکامل ذهنی
  • جذب بالا
  • بدون طعم فلز
  • بدون اثربخشی بر روی رنگ دندان و سیاه شدن آنها

۸۶.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قطره آهن فلیپ های هلث

در این محصول از محصولات مکمل آهن و کم خونی کودکان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پیش از هر حرفی باید بگوییم که نگران نباشید، کمبود آهن در کودکان شایع است و از مقدار خفیف تا یک کم خونی کمبود آهن جدی که در آن بدن به اندازه کافی گلبول‌های قرمز سالم نمی‌سازد را شامل خواهد شد. آکادمی کودکان آمریکا سفارش می‌کند که همه کودکان بین ۹ تا ۱۲ ماه، یک بار برای کمبود آهن آزمایش شوند و این آزمایش برای کودکانی که دارای فاکتورهای خطر هستند نیز بسته به آزمایش اولیه لازم است تکرار شود.

بنابراین برای دریافت اینکه کودک شما دچار کمبود آهن و برآیند آن کم‌خونی است و یا نه، با نشانه هایی که ذکر خواهد شد، پیش از مصرف آهن مورد نیاز کودکتان، بهتر است با پزشک مشورت کنید تا اگر نیاز است، آزمایش دهد. آهن ماده است مغذی که نقش اساسی در رشد نمو کودک دارد و بعضی از کودکان به دلیل های گوناگون به اندازه کافی به بدنشان آهن نمیرسد و ممکن است دچار کم خونی شوند که خود مشکل های دیگری را بوجود می‌آورد.

قطره آهن فلیپ های هلث

قطره آهن فلیپ های هلث

آهن، فرستادن اکسیژن از ریه ها به دیگر نقاط گوناگون بدن را راحت کرده و به عضله ها کمک می‌کند تا اکسیژن را ذخیره و مصرف کنند. نوزادان نارس با وزن کم، نوزادانی که پیش از ۱ سالگی با شیر گاو و شیر بز تغذیه شدند و یا شیر خشکی که با آهن غنی سازی نشده، مصرف کردند، کودکانی که مشکل و بیماری های خاص و یا محدودیت های غذایی دارند، کودکانی که در معرض سرب هستند ممکن است دچار کمبود آهن و کم‌خونی شوند.

نشانه های کم‌خونی ناشی از کمبود آهن که حتا میتواند مشکلات رفتاری در کودک بوجود آورد شامل: پوست رنگ پریده، خستگی، دست و پای سرد، کندی در رشد و‌ نمو، کم اشتهایی، نفس نفس زدن های سریع و غیرطبیعی، عفونت های مکرر، ولع غیرطبیعی برای خوردن خاک، گِل و یا یخ، حافظه و تمرکز ضعیف، دشواری در انجام کُنش های هوازی و یا حتا افسردگی و… است.

قطره آهن فلیپ

قطره آهن فلیپ

درست است که آهن در گوشت قرمز، ماهی‌های چرب، پرندگانی مانند جوجه یا بوقلمون و تخم پرندگان وجود دارد ولی گاهی چه از لحاظ مالی و چه پیشگیری و درمان نیاز به مکمل پیدا میشود. مکمل آهن فلیپ از شرکت های هلث میتواند این نیاز کودکی که بدن او در برابر کمبود آهن و کم‌خونی مبارزه می‌کند را جبران کند.

این شرکت بر این باور است که فرد با مصرف این فرآورده تحمل دارویی و یا تحمل به داروی بالا پیدا میکند یعنی ممکن است دوباره بدان نیاز پیدا کند ولی اعتیاد جسمی و روحی پیدا نمی‌کند. صمغ زانتان که میتوان آن را با فرآیند تخمیر از قندهای ساده لبنی گرفت، یک افزودنی غذایی پرکننده بسیار رایج و مجاز بوده و مصرف به اندازه کافی آن بی خطر است.

در سال‌های اخیر با افزایش بیماری سلیاک و حساسیت به گلوتن در بعضی مردم، این ماده که بدون گلوتن است، هوادار زیادی پیدا کرده است. هرچند صمغ زانتان در فرآورده های دارویی مانند سرطان، ملین، کسانی که دشواری در بلع دارند و مبارزه با دیابت کاربرد دارد. سوکروز یا ساکاروز بعنوان منبع آهن یک قند معمولی است که در ریشه بیشتر گیاهان، میوه ها و علف ها و حتا در آب موجود در نوع ویژه ای از درختان وجود دارد و بسادگی به گلوکز و فروکتوز بدل و در آب حل میشود.

قطره آهن فلیپ

قطره آهن فلیپ

بیشتر سوکروز را از چقندر قند و نیشکر می‌گیرند. سوربات پتاسیم یا نمک پتاسیم اسیدسوربیک در برخی توت ها وجود دارد ولی برای فرآورده های وسیع به عنوان ماده غذایی مجاز نگهدارنده افزودنی، ضدقارج و میکروب تغییری در کیفیت مواد غذایی مانند رنگ، طعم و نمای آن ایجاد نمی کند و همچنین به دلیل حلال بودنش در آب، در بسیاری از مواد غذایی استفاده میشود.

مانند نمونه در محصولات نانوایی، میوه ها و سبزیجات کنسرو شده، انواع پنیر، میوه های خشک شده، بستنی، انواع نوشابه و آب میوه، ماست، انواع مربا و شربت کاربرد فراوان دارد. این ماده شیمیایی را سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) در صورت استفاده مناسب آن را بی خطر اعلام کرده است.

بنزوات سدیم یک ماده  افزودنی غذایی مجاز و نگهدارنده است که بیشتر در مربا ، نوشیدنی ، سالاد و ترشی های آماده استفاده می شود تا از رشد باکتری ها، مخمر یا دیگر میکروارگانیسم ها جلوگیری کند. وقتی بنزوات سدیم با آب ترکیب شود، اسید بنزوئیک بدست میآید که از مواد غذایی در برابر خرابی نگهداری می کند.

همچنین به طور طبیعی در برخی از میوه ها مانند زغال اخته ، آلو و سیب یافت می شود. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) مصرف بنزوات سدیم را بی خطر دانسته است. طعم دهنده شیر پخته شده در این فرآورده کمک به رشد استخوان ها و ماهیچه های کودکان کرده که به دریافت مقدار کافی کلسیم، پروتئین، کربوهیدرات، مایعات و مواد معدنی کمک می‌کند.

قطره آهن فلیپ

قطره آهن فلیپ

یکی از ویژگی های قطره آهن فلیپ سیاه نشدن دندان ها و نداشتن طعم فلز است و بخاطر وجود پیروفسفات، افزودنی غذایی مجاز است که به عنوان عامل بافرکننده ، امولسیفایر ، قوام دهنده استفاده می‌شود. پیروفسفات سدیم در فرآوری خمیردندان و نخ دندان کاربرد داشته تا برای از بین بردن کلسیم و منیزیم بزاق از رسوب آنها بر روی دندان ها و ایجاد پلاک پیشگیری کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه آنلاین دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامتی شما را در اولویت خود قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قطره آهن فلیپ های هلث :

قطره آهن خوراکی فلیپ برای کودکان بالای ۶ ماه، ۳۰ میلی‌لیتر

روش مصرف قطره آهن فلیپ های هلث :

محتویات ساشه به طور کامل به بطری درون جعبه اضافه کنید. درب بطری را محکم ببندید و تکان دهید. قبل از هر بار مصرف بطری را بخوبی تکان دهید. برای کودکان بالای ۶ ماه روزانه ۱ میلی‌لیتر از فرآورده (معادل با ۷ میلی‌گرم آهن) به صورت خوراکی و یا بر اساس دستور پزشک مصرف شود.

هشدار مصرف قطره آهن فلیپ های هلث :

این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی‌باشد.

شرایط نگهداری قطره آهن فلیپ های هلث :

پس از آماده‌سازی در دمای ۲ تا ۸ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ‌زدگی جلوگیری شود. طی مدت ۱ ماه مصرف کنید. فرآورده را دورتر دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات قطره آهن فلیپ های هلث :

صمغ زانتان، سوکروز، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، طعم دهنده شیر پخته‌شده

برند های هلث (Hi Health) از تولیدات شرکت دارو سلامت فارمد است که در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل‌ها و قرص‌های جوشان آغاز نموده است. در سال ۱۳۹۰ شرکت دارو سلامت فارمد جهت توسعه فعالیت و محصولاتش اقدام به فرمولاسیون و تولید قراردادی قرص‌های مکمل جوشان کرد که در حال حاضر دارای پروانه ساخت بیش از ده محصول مکمل از سازمان غذا و دارو است. شرکت دارو سلامت فارمد با هدف توسعه بازار محصولات خود در خاورمیانه، مطالعات و بررسی بازارهای منطقه‌ای جهت صادرات، محصولات های هلث Hi health را آغاز نموده است و امید است تا پایان سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۰ قلم مکمل جدید جهت صادرات به بازار بین المللی ارائه شود.

ویژگیهای محصول

وزن 110 گرم
نوع محصول

قطره

گروه

کم خونی کودکان

حجم

30 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری شیشه ای

جنسیت مصرف

عمومی

شرکت سازنده

دارو سلامت فارمد

کشور سازنده

ایران

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قطره آهن فلیپ های هلث 30 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *