گزارش نادرستی مشخصات

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددیGreen Nature Deep Lung Support 30 Caps

برند گرین نیچر شناسه محصول: 112041 دسته: , , , بارکد محصول : 6269820700277
تاریخ انقضا: 2023/11/30

ویژگی های کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

  • حفاظت از سیستم تنفسی
  • افزایش ایمنی سلولهای بافت ریه
  • پاکسازی ریه از عفونت های ویروسی و باکتریایی و همچنین عفونت های ناشی از مصرف سیگار
۳۸۷.۰۰۰ تومان

موجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیGreen Nature Deep Lung Support 30 Caps

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر

در این محصول از دسته بندی سلامت ریه از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

بیشتر مردم نقش شش‌ها یا ریه‌ها را در نیروبخشی و سالم نگه داشتن خود دست کم می‌گیرند تا زمانی که دچار مشکل‌های تنفسی می‌شوند. باید بدانیم که شش‌ها نیز همانند دیگر عضوهای بدن انسان نیاز به مراقبت روزانه دارند.

به هنگام دم و بازم، ریه‌ها که انباری برای جمع‌آوری اکسیژن هستند، اکسیژن را به تک‌تک سلول‌های بدن می‌رسانند. انسان بدون اکسیژن کافی در معرض مشکل‌های سلامتی از جمله بیماری‌های تنفسی، بیماری انسداد مزمن ریوی و حتا بیماری‌های قلبی قرار میگیرد که چندی از نشانه‌های مشکل‌های ریوی، سرفه کردن، وجود خلط، گرفتگی بینی و… است. بنابراین برای کمک به پیشگیری از انباشتگی سم‌ها و آلاینده‌های پیرامون در شش‌ها و نیز گردوغبار و دود سیگار و… بهتر است ریه‌ها تمیز شوند.

مشکل‌های ریوی می‌توانند بر زندگی اجتماعی، کارکرد جسمانی و کنش‌های روزانه اثر ناجور گذاشته و به کاهش کیفیت زندگی و سلامت انسان بیانجامد. با شیوع بیماری کووید۱۹ و درگیری دستگاه تنفسی، پاسداری از شش‌ها بیش از گذشته، از کرامندی و اهمیت ویژه ای در میان مردم برخوردار شده است. یکی از شیوه‌های سم‌زدایی در بهبود، حفظ و سلامت شش‌ها، مصرف مکمل‌ها در این زمینه است.

مکمل دارویی گیاهی دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر Deep Lung support GreenNuature, یک داروی گیاهی است که به طور عمیق از گلو، شش‌ها و مجاری تنفسی حمایت می‌کند. دیپ لانگ ساپورت به شیوه سنتی برای کمک به زدودن و کاهش خلط از ریه‌ها و کاهش نشانه‌های سرفه و گرفتگی بینی، در پیوند با شستشوی بخش بالایی دستگاه تنفسی نیز بکار گرفته می‌شود. این فرآورده دربردارنده گیاهانی است که به صورت هدفمند مشکل اصلی را تحت اثربخشی خود قرار می‌دهند.

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر

آندروگرافیس پانیکولاتا

آندروگرافولید یکی از ترپن لاکتون های اصلی است که در آندروگرافیس پانیکولاتا یافت می‌شود و در مهار چنگارها یا سرطان‌ها به طور چشمگیری اثربخش است. در پژوهشی با بکارگیری این گیاه بر روی موش‌ها نشان داد که در کاهش ساخت تومور اثرگذار بوده و می‌تواند چرخه سلولی که باعث بوجود آمدن تومورهای ریوی در موش‌ها میشود را از پیشرفت باز داشت. همچنین در کشورهای آسیای جنوب خاوری از آندروگرافیس پانیکولاتا برای ساخت داروهای سرماخوردگی، بهبود ایمنی و تنفسی، تب، ورم و بیماری‌های عفونی و نیز در تایوان برای درمان و کاهش نشانه‌های سرطان ریه کاربرد دارد.

اکیناسه پورپورا

اکیناسه گیاهی است که به طور گسترده برای پیشگیری یا درمان عفونت بخش بالایی دستگاه تنفسی که هم از قسمت بالایی گیاه و هم ریشه آن به شکل، قرص، عصاره، دمنوش و نوشیدنی بکار گرفته می‌شود. عفونت دستگاه بالایی تنفسی یا URI نوعی بیماری بوده که بینی، سینوس‌ها، گلو و حنجره بیمار را درگیر خود می‌کند. در پژوهشی دوسورکو، کنترل‌شده با دارونما، بین سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۱ که بر روی ۵۲۴ کودک ۲ تا ۱۱ ساله که دچار عفونت دستگاه تنفسی بودند، نشان داد که اکیناسه پورپورا در کاهش بروز URI های بعدی در کودکان اثربخش است.

ازگیل ژاپنی یا اریوبوتریا جاپونیکا

که گونه ای ازگیل ژاپنی است، برگ آن در طب سنتی چین برای اثر دارویی در تعدیل بیولوژیکی ریه، سرکوب سرفه و تسکین آسم، بکار گرفته می‌شود، که برای نخستین بار در سال ۲۰۲۰ بوسیله فارماکوپه کمیسیون وزارت بهداشت جمهوری خلق چین مطرح شد.

پیازهای این گیاه برای مدت طولانی در بسیاری از کشورهای آسیایی برای درمان بیماری‌های ریوی مانند سرفه، کاهش خلط و آسم بکار گرفته می‌شوند. آلکالوئیدهای استروئیدی که کوتاه زمانی است بخاطر اثرهای درمانی خود بر روی بیمارهای گوناگون، جزءهای اصلی فعال بیولوژیکی در پیازهای فریتیلاریا سیرهوزا هستند، که گونه امپریلین یکی از آلکالوئیدهای استروئیدی مهم است.

 فریتیلاریا سیرهوزا

فریتیلاریا سیرهوزا موجود در کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر، به طور طبیعی در گستره های خوش آب و هوای نیمکره شمالی رشد کرده و بیشتر در آسیای مرکزی، مدیترانه و آمریکای شمالی پخش می‌شود. پیازهای خشک شده این گیاه ده گونه دارد که بعنوان داروی گیاهی به نام Beimu در چین بکار گرفته می‌شده است. Beimu بنمایه ای غنی از ماده‌های شیمیایی گیاهی است که به صورت گسترده برای بیماری‌های تنفسی از جمله بیماری کرونا (COVID-19) بکار گرفته می‌شود.

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر

زیتون با نام دانشیِ اوله آیوروپا

کمتر کسی است که زیتون را ندیده باشد و با خاصیت های بیشمارش در بیشتر کشورهای جهان از این میوه چه برای خوردن و چه برای درمان بهره می‌برند. زیتون با ویژگی آنتی‌اکسیدانی که دارد، بدن را از رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان پاسداری کرده و سیستم ایمنی بدن را افزایش داده و توان این را دارد تا از سرطان ها نیز پیشگیری و یا از روند و‌ گسترش بیماری جلوگیری کند.

سرطان ریه، یورشْ گونه‌ترین و همچنین کشنده‌ترین شکل سرطان است و فرد را بیشتر از راه سیگار کشیدن مستقیم یا غیرمستقیم درگیر خود می‌کند. گذشته از اینکه مصرف غذاهای گیاهی می تواند از بیماری‌های سنگین مانند سرطان پیشگیری کند. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که برگ‌های زیتون که سرشار از ترکیبات فنلی است در ترکیب با بروملین از آب آناناس و ساقه آناناس می‌توانند به طور هم‌افزایی سرطان‌زایی ریه ناشی از BaP پیوند با التهاب و استرس اکسیداتیو ( ناشی از آلودگی های پیرامون فرد) را کاهش دهند.

بشقابی (اسکوتلاریا بایکالنزیس)

ریشه این گیاه که از تیره نعناعیان است، هزاران سال است بعنوان دارویی برای بیماری های التهابی و عفونی بکار گرفته می‌شود. و به طور گسترده ای هم بعنوان یک ماده غذایی و هم بعنوان داروی گیاهی سنتی در تایوان نیز برای درمان التهاب، سرطان و عفونت‌های باکتریایی و همچنین برای درمان ویروسی دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش بکارگرفته می‌شود. در پژوهشی اثر ضدویروسی این گیاه را در برابر عفونت ویروس سنسیشیال تنفسی (RSV) که عامل اصلی عفونت دوران کودکی و بستری شدن در بیمارستان است، نشان داد که با خاصیت ضدالتهابی خود میتواند بر کاهش نشانه‌های بیماری اثربخش باشد.

قاصدک یا تاراکساکوم افشینال

قاصدک که گیاهی است گلدار، در درمان بیماری‌های التهابی همیشه کاربرد داشته و جدا از اینکه خاصیت‌های بسیاری دارد. حاوی ویتامین‌های گوناگون مانند آ، ب۶، ث، و ک و ماده‌های کانی یا معدنی مثل کلسیم، آهن، پتاسیم و سدیم است. ویژگی آنتی‌اکسیدانی قاصدک که بدان خاصیت‌ ضدسرطانی و ضدالتهابی می‌دهد، پژوهشی نشان می‌دهد که اثر محافظتی بر آسیب حاد ریه (ALI) در موش‌ها داشته است.

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر

موارد مصرف کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

مکمل دارویی گیاهی دیپ لانگ ساپورت Deep Lung support GreenNuature جهت تسکین سرفه و خلط‌آور، ۳۰ عدد کپسول.

صاحب پروانه فرآورده: شرکت دایاژن فارمد

فرآوری تحت لیسانس شرکت مک بابن استرالیا

روش مصرف کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

در طول روز یک تا سه عدد کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر به همراه وعده‌های غذایی با مقدار کافی آب میل شود.

هشدار مصرف کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

مصرف این فرآورده در بانوان باردار و شیرده و همچنین کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی‌شود.

تداخلات دارویی مصرف کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

کسانیکه داروهای زیر را مصرف می‌کنند باید پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنند:

داروهای ضدانعقاد، داروهای کاهش قندخون، داروهای سرکوب‌کننده سیستم ایمنی بدن، کافئین، استروژن، لیتیم، بنزودیازپین ها و…

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر
کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر

شرایط نگهداری کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

این فرآورده را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد، در مکانی خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

عصاره خشک شده آندروگرافیس پانیکولاتا، عصار خشک شده اکیناسه پورپورا، عصاره خشک شده ازگیل ژاپنی (اریوبوتریا جاپونیکا)، عصاره خشک شده فریتیلاریا سیرهوزا، عصاره زیتون (اوله آیوروپا) خشک شده، عصاره خشک شده بشقابی (اسکوتلاریا بایکالنزیس)، عصاره خشک شده قاصدک (تاراکساکوم افشینال)

دیگر ترکیبها:

کلسیم هیدروژن دی هیدرات، سیلیکا کلوئیدال انهیدروس، منیزیم استئارات

جدول ترکیبات کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر :

عنوانمقدار در میزان مصرف روزانه
عصاره خشک شده آندروگرافیس پانیکولاتا۰۵ میلی‌گرم
برابر با برگ خشک شده۸/۱ گرم (۰۰۸۱ میلی‌گرم)
عصار خشک شده اکیناسه پورپورا۵۷ میلی‌گرم
برابر با ریشه و ریزوم های خشک شده۰۵۴ میلی‌گرم
عصاره خشک شده ازگیل ژاپنی (اریوبوتریا جاپونیکا)۰۰۱ میلی‌گرم
برابر با برگ خشک شده۲ گرم (۰۰۰۲ میلی‌گرم)
عصاره خشک شده فریتیلاریا سیرهوزا۰۵۱ میلی‌گرم
برابر با جوانه خشک شده۵/۱ گرم (۰۰۵۱ میلی‌گرم)
عصاره زیتون (اوله آیوروپا) خشک شده۵۷ میلی‌گرم
برابر با برگ خشک شده۰۵۷ میلی‌گرم
عصاره خشک شده بشقابی (اسکوتلاریا بایکالنزیس)۰۵ میلی‌گرم
برابر با ریشه خشک شده۰۰۵ میلی‌گرم
عصاره خشک شده قاصدک (تاراکساکوم افشینال)۰۵ میلی‌گرم
برابر با جوانه خشک شده۰۵۲ میلی‌گرم

 

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیGreen Nature Deep Lung Support 30 Caps
سایر مشخصات
نوع محصول

کپسول

گروه

سرماخوردگی و سرفه
سلامت سیستم تنفسی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

30 عدد

کشور مبدا

استرالیا

شرکت سازنده

دایاژن فارمد

وزن100 گرم
نظرات کاربرانGreen Nature Deep Lung Support 30 Caps

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخGreen Nature Deep Lung Support 30 Caps

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیGreen Nature Deep Lung Support 30 Caps