نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra بسته 8 عدد

Good mood ultra air laid santiary napkin 8 pads

ویژگی های نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra:

  • دارای تکنولوژی ایرلید
  • خیلی نازک با جذب فوق العاده
  • لایه رویی مشبک با حس نرمی پنبه و سطح خشک
  • چسب های کناری مطمئن
  • راحتی در حرکت و قابلیت حمل آسان
  • سه تا شده با بسته بندی تکی


۱۳.۹۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

در این محصول از محصولات نوار بهداشتی از دسته بندی بهداشت بانوان سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra محصولی مناسب می باشد که تکنولوژی ایرلید دارد. این محصول دارای قطر بسیار نازک بوده و قدرت جذب بسیار زیادی دارد. این نوار لایه رویی مشبک ضد حساسیت داشته و به نرمی پنبه می باشد.

در بسته این محصول 8 عدد نوار سه تا شده می باشد که دارای کاور مخصوص می باشد که این کاور باعث می شود تا از ورود آلودگی به نوار های دیگر جلوگیری خواهد کرد.

نوار بهداشتی به دلیل اینکه با اندام تناسلی ارتباط مستقیمی دارد باید با کیفیت انتخاب شود چرا که نوار بهداشتی های بی کیفیت موجب حساسیت و یا عفونت خواهد شد.

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

بهداشت قاعدگی

سلامت و بهداشت قاعدگی (MHH) برای بهزیستی و توانمندسازی زنان و دختران نوجوان ضروری است. در هر روز، بیش از 300 میلیون زن در سراسر جهان قاعدگی دارند. در مجموع، حدود 500 میلیون نفر به محصولات قاعدگی و امکانات کافی برای مدیریت بهداشت قاعدگی (MHM) دسترسی ندارند. برای مدیریت موثر قاعدگی، دختران و زنان نیاز به دسترسی به آب، امکانات بهداشتی و بهداشتی، مواد بهداشتی قاعدگی مقرون به صرفه و مناسب، اطلاعات در مورد اقدامات خوب، و محیطی حمایتی دارند که در آن بتوانند بدون خجالت یا انگ، قاعدگی را مدیریت کنند.

«زنان و دختران نوجوان از مواد تمیز مدیریت قاعدگی برای جذب یا جمع‌آوری خون قاعدگی استفاده می‌کنند، که می‌توان آن را در خلوت در صورت لزوم تغییر داد، در صورت لزوم از آب و صابون برای شستن بدن و دسترسی به امکانات ایمن و راحت استفاده کرد. مواد استفاده شده مدیریت قاعدگی را دور بریزید. آنها حقایق اساسی مرتبط با چرخه قاعدگی و نحوه مدیریت آن را با وقار و بدون ناراحتی یا ترس درک می کنند.

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

چالش‌هایی که دختران، زنان و سایر افراد پریود با آن‌ها مواجه هستند، بیش از کمبود اساسی منابع یا زیرساخت‌ها را شامل می‌شود. در حالی که قاعدگی بخشی طبیعی و سالم برای اکثر زنان و دختران است، در بسیاری از جوامع، تجربه قاعدگی همچنان توسط تابوهای فرهنگی و هنجارهای تبعیض آمیز اجتماعی محدود شده است.

فقدان اطلاعات ناشی از قاعدگی منجر به اعمال غیربهداشتی و ناسالم قاعدگی می شود و باعث ایجاد باورهای غلط و نگرش های منفی می شود که از جمله باعث شرمساری، قلدری و حتی خشونت مبتنی بر جنسیت می شود. برای نسل‌های مختلف دختران و زنان، بهداشت و بهداشت ضعیف قاعدگی نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی را تشدید می‌کند و بر آموزش، سلامت، ایمنی و توسعه انسانی تأثیر منفی می‌گذارد.

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra:

دارای تکنولوژی ایرلید

خیلی نازک با جذب فوق العاده

لایه رویی مشبک با حس نرمی پنبه و سطح خشک

چسب های کناری مطمئن

راحتی در حرکت و قابلیت حمل آسان

سه تا شده با بسته بندی تکی

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra

نحوه مصرف نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra:

ابتدا نوارهای کاغذی را از قسمت پشت و باله‌ها جدا کنید و سپس نوار بهداشتی را به قسمت داخلی و باله‌ها را به قسمت خارجی لباس زیر خود بچسبانید.

هشدار مصرف نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra:

نوارهای بهداشتی را حداکثر ظرف 3 الی 4 ساعت تعویض کنید.

در جای خشک نگهداری گردد.

ترکیبات نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra:

لایه جاذب ایرلید،پودر جذاب(سدیم پلی آکریلات)، لایه روییمشبک(منسوج نبافته از جنس ppلمینیت شدهبر روی لایهمشبک pe)، لایه زیرین(pe)، چسب حرارتی(کوپلیمر eva)، نوا کاغذی سیلیکونیزه، لایه جذب و انتشار(pes).

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

نوار بهداشتی

گروه

بهداشت بانوان

نوع محفظه

پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت زرین رویا

تعداد

8 عدد

سایز

بزرگ-L

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نوار بهداشتی گود مود مدل Ultra بسته 8 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *