قرص اپتی وومن گلدن لایف 60 عددی

Golden Life Opti Woman 60 tabs

ویژگی های قرص اپتی وومن گلدن لایف :

 • حاوی فولیک اسید، ویتامین C، D، E و فرم های مختلف ویتامین B
 • حاوی کلسیم، آهن، روی، منیزیم، کروم و مس
 • افزایش انرژی و تمرکز، کاهش استرس، درمان بی خوابی
 • کاهش علائم پیش از قاعدگی و درمان کم خونی
 • استحکام پوست، مو، ناخن و استخوان ها
 • کنترل وزن و سم زدایی کبد


۳۲۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

(7 بررسی مشتری)
با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص اپتی وومن گلدن لایف

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی از دسته مولتی ویتامین مخصوص بانوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

امروزه اکثر افراد در سراسر جهان به دلیل عدم دریافت مواد معدنی و مغذی لازم ممکن است دچار خستگی مزمن، کم خونی، کاهش تمرکز و حافظه، ضعف سیستم ایمنی بدن و … شوند که هر کدام از این موارد خود پیامدهای غیر قابل جبرانی را می تواند به همراه داشته باشد.

مصرف ویتامین ها، در کنار تغذیه مناسب می تواند این مشکل را تا حدودی حل کند و علاوه بر حفظ سلامتی عمومی بدن، در حفظ سلامت و شادابی پوست و مو نیز اثرگذار باشد.

قرص اپتی وومن گلدن لایف مولتی ویتامین مینرال مخصوص خانم‌ها بوده که باعث تقویت سیستم ایمنی، افزایش انرژی، مقابله با استرس، بهبود متابولیسم بدن و درمان کم خونی می شود.

از جمله خواص این کپسول، افزایش انرژی، تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش استحکام استخوانها و جلوگیری از پوکی استخوان، کاهش استرس، کمک به درمان کم خونی، کنترل وزن، کمک به سم زدایی بدن و حفظ سلامت پوست و مو اشاره کرد.

فرم مختلف ویتامین B فرموله شده در این کپسول در بسیاری از فعالیت های بدن، تبدیل مواد غذایی به انرژی مورد نیاز بدن، ساخت گلبولهای قرمز و فعالیت های سیستم عصبی بدن و همچنین تقسیمات سلولی، سلامت قلب و مغز و… نقش دارد. این ویتامین علاوه بر حفظ سلامت عمومی بدن در حفظ سلامت پوست و مو نقش بسزایی دارد.

اسید فولیک فرموله شده در این کپسول به درمان کم خونی کمک کرده و در ساخت گلبولهای قرمز و همچنین پیشگیری از سکته قلبی و مغزی نقش مهمی دارد. همچنین باعث بهبود باروری در خانم ها شده و در سلامت سیستم عصبی، قلب و مغز نقش مهمی را ایفا می کند.

بتاکاروتن به کار رفته در این کپسولها یک آنتی اکسیدان قوی هستند که علاوه بر مراقبت از سلامت بدن در مقابل رادیکال های آزاد، توانایی کبد را برای دفع سموم افزایش می دهند.

ویتامین های استفاده شده در قرص اپتی وومن گلدن لایف:

ویتامین C

به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی نقش مهمی در برابر صدمات رادیکالهای آزاد ایفا می کند و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. همچنین این ویتامین محرک کلاژن سازی است که علاوه بر جوانسازی پوست به انعطاف پذیری آن کمک کرده، رطوبت پوست را حفظ می کند و با خاصیت ترمیم کنندگی خود سلولهای فرسوده را بازسازی می کند.

این ویتامین با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد از بسیاری از بیماری های مزمن جلوگیری کرده و علاوه بر حفظ سلامت قلب و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، از کم خونی نیز جلوگیری می کند.

ویتامین E

نیز مانند ویتامین C مثل یک آنتی اکسیدان قوی عمل کرده که در مقابل صدمات رادیکالهای آزاد نقش محافظتی ایفا می کند و محرک تولید کراتین می باشد که برای رشد موها و ناخن ضروری است، و همچنین با بهبود جریان گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به سلولها، روند رشد مو و ناخن را تسریع می بخشد. هرچند که نباید خاصیت التیام دهندگی این ویتامین را برای پوست نادیده گرفت.

از دیگر خاصیت این ویتامین برای پوست، به خاصیت مرطوب کنندگی آن می توان اشاره کرد که مانع از خشکی پوست می گردد.

این ویتامین همچنین با خاصیت آنتی اکسیدانی خود از بسیاری از آسیب های سلولی پیشگیری کرده و در کاهش درد و حساسیت ها نقش مهمی دارد.

ویتامین D

فرموله شده در این کپسول، برای حفظ ساختار و استحکام و زیبایی و شادابی پوست، مو و ناخن ضرورت دارد و ظاهر بافت پوست را زیبا نمایان می کند.

این ویتامین محلول در چربی، علاوه بر کمک به متابولیسم بدن برای جذب کلسیم و فسفر بیشتر در حفظ سلامتی استخوانها نقش مهمی را ایفا می کند و از ابتلا به بیماری ام اس جلوگیری می کند.

کلسیم به کار رفته در این محصول مانند ویتامین D، ساختار و یکپارچگی پوست، مو و ناخن را حفظ می کند و برای حفظ سلامتی و شادابی پوست، مو و ناخن ضروری است.

کلسیم

فرموله شده در این کپسول، بخش مهمی از استخوانهای بدن و دندانها را تشکیل می دهد و برای سلامت و حفظ عملکرد بهتر استخوانها نیاز به جذب کلسیم است.

آهن

یک ماده معدنی است که در ساختار گلبول قرمز و سلولهای عضلانی یافت می شود. این ماده معدنی اکسیژن و دی اکسید کربن را در بین سلولهای بدن منتقل می کند و باعث بهبود عملکرد سلولهای بدن نیز می شود و از بروز کم خونی و عوارض بعد از آن جلوگیری می کند و میزان انرژی و قدرت تمرکز در فرد را بالا می برد.

روی

فرموله شده در این محصول، علاوه بر تنظیم کردن بسیاری از واکنش های آنزیمی، باعث بهبود عملکرد ایمنی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و همچنین در افزایش تمرکز و افزایش انرژی فرد تاثیرگذار است.

این کپسول حاوی سلنومتیونین نیز می باشد که حاصل ترکیب یک اسید آمینه و یک ماده معدنی است که در بهبود سوخت و ساز بدن نقش بسزایی دارد.

منیزیم

فرموله شده در این کپسول در بسیاری از واکنش های بدن نقش دارد، از جمله در تبدیل غذا به انرژی، تشکیل pro، تنظیم سیستم عصبی و حرکات عضلانی، افزایش قدرت تمرکز و رفع خستگی بدنی نقش مهمی را دارد.

کروم

به کار رفته در این محصول، علاوه بر کنترل وزن از طریق بهبود عملکرد تیروئید و کنترل سوخت و سازهای بدن، در تنظیم قند خون هم بسیار موثر است.

مس

فرموله شده در این محصول، در سنتز گلبولهای قرمز و سلامت سیستم عصبی و ایمنی بدن نقش بسزایی دارد و علاوه بر حفظ سلامت استخوانها و کمک به رفع کم خونی برای رشد و سلامت عمومی بدن لازم است.

اینوزیتول

فرموله شده در این کپسول نقش بسیاری در بدن دارد که یکی از مهمترین آنها بهبود روند باروری در بانوان و کنترل وزن آنهاست، همچنین این ماده در عملکرد انسولین نقش مهمی دارد.

جینسنگ

به کار رفته در این کپسول علاوه بر افزایش انرژی و تمرکز و رفع خستگی مانند یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از بدن در مقابل صدمات رادیکالهای آزاد محافظت می کند.

خارمریم فرموله شده در این کپسول، با خاصیت آنتی اکسیدانی خود در دفع سموم کبد و پاکسازی آن موثر است.

موارد مصرف قرص اپتی وومن گلدن لایف:

تولید انرژی و بهبود، پیشگیری از کم خونی، کنترل وزن، کاهش استرس و افزایش تمرکز، تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش توانایی بدن، حفظ سلامت پوست و تقویت مو و ناخن

روش مصرف قرص اپتی وومن گلدن لایف:

روزانه 1 عدد مصرف شود.

هشدار مصرف قرص اپتی وومن گلدن لایف:

در صورت مصرف داروهای دیگر، با پزشک خود مشورت کنید.

در صورت بارداری یا شیردهی برای مصرف با پزشک مشورت کنید.

گلدن لایف برندی معتبر و استرالیایی در زمینه تولید مکمل های سلامتی است. این مکملها با توجه به نیازهای ویژه سلامتی طراحی شده اند و نقش موثری در بهبود بیماریها و پیشگیری از ابتلا به آنها بر عهده دارند. یکی از محصولات ویژه این برند محصولات جنسی است. در اکثر این محصولات از گیاه جینسینگ استفاده می گردد، زیرا این گیاه سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد و با تقویت ساختار داخلی بدن مشکلات موجود در رابطه جنسی را از بین می برد. بسیاری از خریداران بر این عقیده هستند که پس از استفاده از محصولات این برند روابط جنسی پایدارتری را با شریک جنسی خود برقرار کرده اند و همین امر سبب شده است که این برند به جایگاه ویژه ای در سطح بین المللی برسد.

ویژگیهای محصول

وزن 1500 گرم
نوع محصول

قرص

کاربرد

تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بانوان

جنسیت مصرف

بانوان

گروه

مولتی ویتامین بانوان

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

برند

کشور سازنده

ایران

تحت لیسانس

شرکت وایتکس (گلدن لایف) استرالیا

7 دیدگاه برای قرص اپتی وومن گلدن لایف 60 عددی

 1. شیوا فهیمی

  من واسه اشتها استفاده کردم عالی بود

 2. نفیسه قاسمی

  بعد از زایمان با افت مواد معدنی و ویتامین مواجه شدم ک با پیشنهاد دکتر دارو ساز مصرف کردم و عالی بود

 3. راحله خادم

  یه مکمل کامل و بی نقص هست

 4. احمد رضا خسروفر

  سلام این محصول روی اشتها هم تاثیر داره؟؟؟؟

 5. سیمین

  اون کسالت و بی حالیم کاملا از بین رفت

 6. کشاورزی

  برای خانم ها خیلی عالیه

 7. معصومه سنجری (خریدار محصول)

  بسیار عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *