تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک 150 میلی لیتر

Geno Biotic Oil Control Facial Toner 150 Ml

ویژگی‌های تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک:

  • تنظیم‌کننده‌ی چربی و براقیت پوست
  • پاک‌سازی نهایی پوست از ذرات باقی مانده و مواد آرایشی
  • حاوی عصاره‌های گریپ فوروت و برگ مورد سبز استرالیایی
  • تنظیم پی هاش PH پوست
  • جمع‌کننده‌ی منافذ باز پوست
  • بدون الکل و پارابن
تاریخ انقضا: 1405/06/07

قیمت اصلی ۲۳۲.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۷.۲۰۰ تومان است.

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک

در این محصول از دسته بندی محصولات پاک کننده و تونر از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک، دربردارنده ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به پاک نمودن هر گونه آلودگی و مواد آرایشی بر جای مانده از روی پوست صورت و گردن و کمک به کنترل و تنظیم ترشح چربی و کاهش براقیت پوست کاربرد دارد. این فرآورده قابل استفاده پس شیر پاک‌کنن و فرآورده‌های آرایش پاک‌کن می‌باشد.

پوست ما انسان‌ها دارای غده‌های چربی است که چنانچه بیش از اندازه سبوم با روغن تولید کند، باعث‌ چرب‌ شدن و براقیت زننده‌ای می‌شود که در بیشتر موارد ممکن است باعث‌ گرفتگی روزانه‌ها یا التهابات پوستی شود و از سویی به بزرگ‌تر شدن این روزنه‌ها می‌انجامد و پوستی همانند؛ پوست پرتقال بدان می‌دهد و این در ظاهر پوست و زیبایی کلی ما موثر خواهد بود.

تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک

Geno Biotic Oil Control Facial Toner 150ml

ولی برای حفظ سلامت پوست، بهتر است که از روش‌های مراقبتی روزانه پیروی نمود که یکی از آن بخش‌ها، تمیز نمودن روزانه‌ی پوست است. تونرها یکی از آن فرآورده‌هایی هستند که برای پاک‌سازی موثرتر و عمیق‌تر و تنظیم پی هاش pH پوست کارآیی دارند.

ترکیبات و چگونگی اثربخشی تونر تنظیم کننده چربی و براقیت پوست صورت ژنوبایوتیک 150 میلی لیتر Geno Biotic Oil Control Facial Toner 150ml:

تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک، دارای اکتیو برگ مورد سبز می‌باشد که عصاره ای کارشناسانه برای رفع کامل چربی مازاد تجمع‌یافته بر روی پوست و کاهش نقاط چرب روی پوست است. گیاه مورد سبز از تشکیل مجدد سلول‌های چربی جلوگیری می‌کند و چر‌بی اضافی را از منافذ باز پوست حذف می‌کند و با گذر زمان در کوچک‌تر شدن منافذ بیش از اندازه‌‌ باز پوست موثر است.

تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک

Geno Biotic Oil Control Facial Toner 150ml

عصاره‌ی گریپ فروت به کار رفته در تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک، هم‌چنین در کنار عصاره‌ی گیاه مورد سبز، گردش خون مویرگی را در زیر پوست افزایش می‌دهد،پوست را ریلکس می‌کند و رادیکال‌های آزاد و‌ آلودگی‌های روی پوست را از بین می‌برد.

تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک، در کنار خاصیت پاک‌کنندگی و موثری که دارد، عاری از ترکیبات الکلی و پارابن است که به پیش‌گیری از بروز احتمالی واکنش‌ها و حساسیت‌های احتمالی کمک خواهد نمود.

مواد موثره و عملکرد آن‌ها در تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک:

عصاره‌ی گریپ فوروت:

تنظیم‌کننده‌ی تعادل چربی پوست‌ پاک‌سازی منافذ پوستی. بهبود گردش خون مویرگی. دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی و ضد التهاب و آرامش‌بخش پوست.

تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک

Geno Biotic Oil Control Facial Toner 150ml

عصاره‌ی برگ مورد سبز استرالیایی:

کمک به جلوگیری از تجمع چربی‌ها در سلول های سبوسیت (سلول های چربی). کمک به کاهش سبوم اضافی روی پوست. کمک در رفع براقیت پوست و کوچک‌تر شدن روزانه‌ها پوست.

تونر تنظیم کننده چربی صورت ژنوبایوتیک، ساخت شرکت پارس آزمای طب است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.‌

موارد مصرف تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک:

کمک به پاک نمودن پوست صورت و گردن از هر گونه آلودگی و مواد آرایشی بر جای مانده. کمک به کنترل و تنظیم ترشح چربی و براقیت پوست. قابل استفاده پس شیر پاک‌کنن و فرآورده‌های آرایش پاک‌کن.

روش مصرف تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک:

روزانه دو بار پس از شست‌وشوی پوست صورت، پد یا پنبه‌ی آرایشی را آغشته به تونر کرده و به آرامی با حرکت دورانی پوست خود را تمیز کنید.

هشدار مصرف تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک:

از مصرف این فرآورده پس از تاریخ انقضا خودداری شود.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

عوارض جانبی:

عوارض جانبی خاصی پس از استفاده از این فرآورده گزارش نشده است.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در مکان خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک:

گلیسیرین، عصاره‌ی دانه‌ی گریپ فروت، ۰_۳ اتیل آسکوربیک اسید، بیوساکارید گام-۱، عصاره‌ی برگ گیاه مورد سبز، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسیرین، پانتنول، صمغ پسته ماستیک، لسیتین، سدیم هیالورونات، عصاره‌ی برگ آلوئه ورا، دی سدیم ا.د.ت.آ، آب یون‌زدا.

ژنو بایوتیک، برندی تخصصی در حوزه گروه محصولات مراقبت از پوست است که این محصولات با تکیه بر دانش متخصصان پوست و بهره گیری از تکنیک‌های نوین فرمولاسیون به منظور توسعه محصولاتی با کیفیت بالا در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه می‌گردد و دارای گواهی بین المللی از مرکز تائید صلاحیت است.داشتن نگاه کاملا علمی و تخصصی به پوست و عارضه‌های آن و روش‌های مراقبت از پوست از جمله اهداف برند ژنوبایوتیک بوده که این مهم به واسطه‌ی برنامه ريزي، اجرا و ارزيابي پژوهش‌هاي كاربردي و توسعه‌ی محصولات تخصصی پوست صورت می‌پذیرد. نوآوری، اختراع و بهبود در تمام مراحل و رسیدن به بالاترین سطح از رسالت‌های مهم برند ژنو بوده و همین امر کمک به رشد و نمو ژنو بایوتیک به عنوان برند نوپای شرکت پارس آزمای طب نمود. بنابراین، این برند محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در حوزه‌ی درمان تخصصی بیماری‌های رایج پوست در کنار دارا بودن کیفیت مناسب معرفی می‌نماید.این برند به توانایی خودش در جهت ایجاد فرصت‌هایی برای تولید محصولات آینده اعتقاد دارد که تنها بر پایه تخیل، توانایی  و دانش برای جذب افراد با استعداد که بتوانند مفهوم برند را درک کنند. از آن‌جایی که برند ژنو بایوتیک بر حول محور محصولات مراقبت از پوست و زیبایی است، بنابراین به دنبال افزایش ویژگی‌های طبیعی محصول به منظور تولید محصول نوآورانه بوده که برای مصرف کنندگان ایمن باشد. شعار برند ژنو بایوتیک استفاده از مطالب روز دنیا به کارگیری نیروی متخصص و متعهد، مشتری مداری، ایفای نقشی مهم و تاثیرگذار در صحنه های رقابتی و علمی در سطوح بالا و تولید محصولاتی تخصصی برای همه ی نسل‌ها است.

ویژگیهای محصول

وزن 200 گرم
نوع محصول

تونر

گروه

پوست چرب

حجم

150 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تونر تنظیم کننده چربی و براقیت صورت ژنوبایوتیک 150 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *