قرص گاسترو آی بی اس برونسون ۶۰ عدد

Gastro IBS Bronson 60 Tablets

ویژگی‌های قرص گاسترو آی بی اس :

  • پشتیبانی از کارکرد سالم دستگاه گوارش
  • بهبود فرآیند سالم در گوارش غذا
  • کمک به بهبود سوءهاضمه و کاهش نشانه‌های آن
  • سرشار از ویتامین‌ها و عصاره های کاملا گیاهی


348.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص گاسترو آی بی اس برونسون

در این محصول از دسته بندی محصولات سلامت گوارش از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شاید شما هم شنیده باشید که معده خانه‌ی بسیاری از بیماری هاست و گاهی در فرهنگ ایرانی از آن بعنوان مادر بیماری‌ها نیز یاد می‌شود. درک این عنوان ها خیلی ساده است، زیرا سلامتی معده نقش اساسی در تندرستی کل بدن دارد. و چون معده و در کل بافت‌های درون شکم مانند روده‌ها، لوزالمعده و… همه بعنوان دستگاه گوارش یا هضم غذا شناخته می‌شوند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

معده مکانی است که پس از خوردن غذا و نوشیدن آشامیدنی‌ها، آن حجم از غذا را با ترشح اسید و آنزیم‌های ضروری جهت هضم و گوارش بکار می‌گیرد تا پس از گذر از این مرحله پس از حدود سه ساعت از معده بیرون شوند. و به مرحله‌های دیگر دستگاه گوارش راه پیدا کنند. ولی گاهی همین دستگاه گوارش به هر دلیلی ممکن است دچار مشکل در کارکرد خود شود که باعث سوزش سر دل، درد معده، نفخ و گاز، تهوع، اسهال، یبوست، رفلاکس معده (محصولات آنتی رفلاکس) و … خواهد شد.

قرص گاسترو آی بی اس

قرص گاسترو آی بی اس

همه ی این پیامدها زندگی فرد را دچار ناهماهنگی می‌کند و کیفیت زندگی وی را پایین می‌کشاند. بنابراین انسان که همیشه دست از تلاش برنداشته، همچنان در پی و پژوهش جهت درمان مشکل‌ها و بیماریهایی است که بدجور درگیر آن شده است. باید گفت جدا از استرس و تنش‌های پیرامونی فرد، وجود بیماری‌های خاص، و همچنین رژیم غذایی ناسالم، ممکن است کمبود ویتامین ها و ماده‌های معدنی در کارکرد ناسالم دستگاه گوارش اثرگذار باشد.

به هر روی هر دلیلی که داشته باشد، نمی‌توان از کنار این مشکل‌ها بسادگی گذر کرد و بی تفاوت بود.حال میخواهد مدت زمان کمتری طول بکشد یا مدت بیشتری زمان لازم باشد تا درمان روی آن اثربخش باشد.

مکمل گسترو آی بی اس برونسون، ۶۰ عدد قرص Gastro IBS Bronson 60 Tablets, حاوی ترکیب‌هایی هدفمند و کاراست که از کارکرد سالم دستگاه گوارش پشتیبانی می‌کند. قرص گاسترو آی بی اس دربردارنده‌ی ویتامین‌ها و عصاره های کاملا گیاهی است که در بهبود فرآیند سالم در گوارش غذا اثربخش خواهد بود. و می‌تواند با این حمایت در بهبود سوءهاضمه و کاهش نشانه‌های آن مانند درد، سوزش، اسهال، گاز و نفخ و… یاری‌رسانی باشد.

قرص گاسترو آی بی اس

قرص گاسترو آی بی اس

ویتامین آ (بتاکاروتن):

بتا کاروتن، مانند همه کاروتنوئیدها، یک آنتی‌اکسیدان است. آنتی‌اکسیدان ماده‌ای است که اکسیداسیون مولکول‌های دیگر را مهار می‌کند. از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد پاسداری می‌کند. در پژوهشی، با بهره‌گیری از مدل موش میکروبیوم دریافتند که این باکتری‌های روده با تنظیم پروتئینی که ویتامین A را در دستگاه گوارش فعال می‌کند، پاسخ‌های ایمنی میزبان خود را ترازمند می‌کنند.

این آنتی‌اکسیدان توانایی جذب و غیرفعال کردن متابولیت‌ های فرعی و خطرناک بوجودآمده از سوخت‌وساز و انباشتگی رادیکال‌های آزاد را دارد. رادیکال‌های آزاد در صورت انباشتگی در بدن، باعث آسیب سلولی و تغییرهای سرطانی می‌شوند.

ویتامین های ب B ضروری برای دستگاه گوارش عبارتند از:

ویتامین ب۱ B1، که به عنوان تیامین شناخته می‌شود‌، به بدن کمک می‌کند تا کربوهیدرات‌های موجود در رژیم غذایی خود را به انرژی برای سلول های شما بدل کند و اشتها را تنظیم کند.

ویتامین ب۳ B3، این ویتامین که به نام نیاسین نیز شناخته می‌شود، برای بسیاری از کارکردهای دستگاه گوارش از جمله تجزیه کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و الکل مهم است. کمبود نیاسین می‌تواند به بیماری پلاگر بیانجامد که باعث استفراغ شدید و اسهال می‌شود.

ویتامین ب۶ B6, که به نام پیریدوکسین نیز شناخته می‌شود، برای کمک به سیستم گوارش جهت پردازش پروتئینی که خورده می‌شود، بسیار مهم است.

قرص گاسترو آی بی اس

قرص گاسترو آی بی اس

نعناع:

به عنوان یک درمان برای مشکل‌های گوارشی بسیار پرکاربرد و شناخته شده است. مصرف نعناع درد شکم را کاهش می‌دهد و به درمان سندرم روده تحریک پذیر بدون ایجاد عوارض کمک می‌کند.

سبوس برنج قهوه‌ای:

یک غذای مغذی با ویژگی‌ها و نسبت منحصر به فرد ماده‌های مغذی گیاهی مانند اسید فرولیک، ویتامین B و بسیاری دیگر است. سبوس برنج میتواند در کمک به یبوست و دردهای شکمی اثربخش باشد.

پاپائین:

مکمل‌های پاپائین برای بهبود ناهماهنگی در کارکرد دستگاه گوارش و مشکل‌های رایج گوارشی مانند نفخ و یبوست استفاده می‌شود. مانند دیکر آنزیم‌های پروتئاز، پژوهش‌ها نشان می‌دهد که پاپائین به بدن کمک می‌کند تا غذاهای پروتئینی مانند گوشت حیوانات را تجزیه کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف قرص گاسترو آی بی اس :

پشتیبانی از کارکرد سالم دستگاه گوارش

بهبود فرآیند سالم در گوارش غذا

کمک به بهبود سوءهاضمه و کاهش نشانه‌های آن

روش مصرف قرص گاسترو آی بی اس :

بزرگسالان روزانه یک دانه قرص یا طبق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.

هشدار مصرف قرص گاسترو آی بی اس :

بیمارانی که جراحی دارند حداقل دو هفته به انجام جراحی مانده، بهره‌مندی از این مکمل را قطع کنند.

عوارض جانبی مصرف قرص گاسترو آی بی اس :

در صورت دچار به هرگونه عوارض جانبی مانند درد معده، روده، تهوع و اسهال بهره‌مندی از دارو را قطع نمایند.

قرص گاسترو آی بی اس

قرص گاسترو آی بی اس

شرایط نگهداری قرص گاسترو آی بی اس :

در دمای محیط، دور از نور و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص گاسترو آی بی اس :

ویتامین آ (بتاکاروتن), ویتامین ث (آسکوربیک اسید), ویتامین ب۱ (تیامین مونونیترات), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین), ویتامین ب۳ (نیاسین‌آمید), ویتامین ب۶ (پیریدوکسین هیدروکلراید), پانتوتنیک اسید (پانتوتنات کلسیم), کلسیم (کلسیم کربنات), منیزیم (اکسید منیزیم), پودر برگ گیاه نعنا، پودر سبوس برنج قهوه‌ای، پودر عصاره ی صمغ کندر، برملین (ساقه آناناس), پاپائین ۲۰۰۰, کیموتریپسین، لاکتواسپور.

جدول ترکیبات قرص گاسترو آی بی اس :

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین آ (بتاکاروتن)۰۰۰۲ واحد٪۰۴
ویتامین ث (آسکوربیک اسید)۰۹ میلی‌گرم٪۰۵۱
ویتامین ب۱ (تیامین مونونیترات)۴ میلی‌گرم٪۷۶۲
ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین)۴ میلی‌گرم٪۵۳۲
ویتامین ب۳ (نیاسین‌آمید)۴ میلی‌گرم٪۰۲
ویتامین ب۶ (پیریدوکسین هیدروکلراید)۴ میلی‌گرم٪۰۰۲
پانتوتنیک اسید (پانتوتنات کلسیم)۴ میلی‌گرم٪۰۴
کلسیم (کلسیم کربنات)۰۰۱ میلی‌گرم٪۰۱
منیزیم (اکسید منیزیم)۰۵ میلی‌گرم٪۳۱
پودر برگ گیاه نعنا۰۰۵ میلی‌گرم_
پودر سبوس برنج قهوه‌ای۰۲ میلی‌گرم_
پودر عصاره ی صمغ کندر۰۲ میلی‌گرم_
برملین (ساقه آناناس)۰۲ میلی‌گرم_
پاپائین ۲۰۰۰۵۱ میلی‌گرم_
کیموتریپسین۵ میلی‌گرم_
لاکتواسپور۶ میلی‌گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

برونسون برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای حاوی ویتامین است. بیش از 50 سال است که این برند در این زمینه فعالیت دارد و توانسته است با تامین نیازهای بدن به مواد مغذی تحولاتی شگرف در این زمینه به وجود بیاورد. سلامتی موضوع مهمی است که تمامی کشورهای پیشرفته دنیا به آن اهمیت می دهند و همین امر آنها را به کشورهایی پیشرفته تبدیل کرده است. اکنون برند برونسون با بیش از 25000 متخصص در سراسر دنیا همکاری دارد و همین امر اثربخشی محصولات این برند را بالا برده است. برند برونسون دارای تاییدیه رسمی از سوی سازمان غذا و دارو است و گواهی کیفیت استاندارد را در سطح بین المللی کسب کرده است.

ویژگیهای محصول

وزن

110 گرم

نوع محصول

قرص

برند

برونسون

گروه

اختلالات گوارشی

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی سونا طب پارسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص گاسترو آی بی اس برونسون ۶۰ عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *