چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس – حجم دهنده موی سر 200 میلی لیتر

Fulica RX Caffeine Max Shampoo 200ml

ویژگی‌های شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس:

 • پاک‌کننده‌ی ملایم موها و پوست سر
 • مغذی و تقویت‌کننده‌ی فولیکول مو
 • کمک به کاهش ریزش موی
 • مناسب آقایان و بانوان
 • حاوی كافئين، آرژنین، ويتامين ب۶ B6، بيوتين، پانتنول
 • رطوبت‌رسان و آب‌رسانی مو و پوست سر
 • افزایش‌ جریان خون مویرگی پوست سر
 • کمک به افزایش استحکام‌، ضخامت و حجم‌ موها
 • حفظ سلامت مو و تسریع روند رشد موها
 • بدون سولفات
 • دارای پی هاش pH سازگار با پوست سر


۲۰۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس – حجم دهنده موی سر

در این محصول از محصولات شامپو و ضد ریزش از دسته مراقبت مو داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که در کمک به پاک‌سازی موها و پوست سر با فرمولاسیون ملایم جهت مصرف روزانه و همچنین تقویت‌ و ضخیم‌ نمودن موی سر برای آقایان و خانم‌ها کاربرد دارد. شامپو کافئین مکس فولیکا آر ایکس، نیز کاهش‌دهنده‌ی ریزش مو در الگوهای مردانه آندروژنیک و زنانه ( غیر آندروژنیک) است و مناسب موهای نازک و کم‌حجم می‌باشد که استحکام‌بخشی و حجم‌دهندگی موهای ضعیف را در برنامه‌ی خود دارد.

گاهی پیش می‌آید که بر اثر عواملی مانند؛ ژنتیک، آلاینده‌ها و مواد شیمیایی، تغییرات هورمونی، کمبود مواد مغذی و … فولیکول یا پیاز مو ضعیف شود و این در کاهش استحکام و ضخامت، عدم رشد کافی و افزایش‌ روند ریزش مو موثر خواهد بود. در این موارد رسیدگی به موها و تقویت آن‌ها می‌تواند امری لازم باشد که پی از مدتی تارهای شکننده و نازک، جای خود را به تارهای قوی‌تری دهند.

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس

شامپو تقویت کننده و حجم دهنده موی سر کافئین مکس فولیکا آر ایکس Fulica RX Caffeine Max Shampoo؛ حاوی ترکیبات شوینده و کمپلکس مواد تغذیه‌کننده و تقویت‌کننده‌ای مانند؛ كافئين، آرژنین، ويتامين ب۶ B6، بيوتين و پانتنول است که نه تنها پاک‌کننده‌ی ملایم موها و پوست سر از آلودگی‌ها می‌باشد، بلکه مغذی فولیکول مو خواهد بود و این می‌تواند باعث‌ کاهش ریزش مو و بهبود و افزایش‌ حجم و ضخامت موها شود که مناسب آقایان و بانوان خواهد بود.

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس، به لطف ترکیبات و فرمولاسیون خود،‌ رطوبت‌رسان و آب‌رسانی مو و پوست سر را به هم‌راه دارد و در افزایش‌ جریان خون مویرگی پوست کف سر کارساز می‌باشد که در کمک به افزایش استحکام‌، ضخامت و حجم‌ موها و حفظ سلامت مو و تسریع روند رشد آن‌ها و کمک به مهار ریزش مو موثر خواهد شد. در ترکیبات این شامپو ماده‌ی سولفات به کار برده نشده و دارای پی هاش pH سازگار با پوست سر است که به کاهش و تحریکات پوستی و جلوگیری از آسیب‌دیدگی احتمالی به پوست سر و مو یاری‌رسان است.

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس

کافئین موجود در شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس، میزان ترکیبات حامل انرژی سلولی را بالا می‌برد تا چرخه‌ی انرژی‌رسانی به ریشه‌ی مو را کامل نماید که خود باعث‌ افزایش تکثیر سلولی می‌شود و همچنین با مهار هورمون دی هیدروکسی تستوسترون (DHT)، باعث‌ طولانی‌تر شدن فاز رشد مو می‌شود که در کاهش ریزش مو موثر است. کافئین جریان خون مویرگی کف سر را بهبود می‌بخشد و این به افزایش رشد، قطر و استحکام موها کمک می‌کند.

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس، به واسطه‌ی آرژنین، در افزایش جریان خون مویرگی در پوست سر، تحریک تولید فولیکول‌های جدید و بهبود رشد مو مفید است. ويتامين ب۶ B6، نیز به تنظیم‌ میزان اسیدهای آمینه‌ای که در متابولیسم پروتئین‌ها نقش دارند، کمک می‌کند که در بهبود سلامت مو و پوست سر با کمک به شکل‌گیری انتقال‌دهنده‌های عصبی و در کاهش میزان تولید ترشح چربی پوست کف سر کارساز است.

بيوتين موجود در شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس، به تنظیم‌ و حفظ رطوبت پوست در تولید آنزیم‌ها، سوخت‌و‌ساز پروتئین‌ها و تنظیم میزان اسیدهای آمینه در متابولیسم پروتئین‌ها موثر است که به تحریک رشد سلولی و ترمیم بافت‌ها و جلوگیری از التهابات پوست کمک می‌کند. بیوتین همچنین، باعث بهبود ساختار پوست سر و مو می‌شود و در کمک به شکل‌گیری انتقال‌دهنده‌های عصبی جهت کاهش اثرات هورمونی و جلوگیری از ریزش مو سودمند است. شامپو کافئین مکس فولیکا آر ایکس، حاوی پانتنول است که آب موجود در ماتریکس بین سلولی را متعادل می‌سازد و در حفظ و افزایش رطوبت، طراوت و شادابی پوست سر و مو کارآیی دارد.

برای تهیه‌ی شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس، می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس

شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس

موارد مصرف:

پاک‌سازی موها و پوست سر با فرمولاسیون ملایم جهت مصرف روزانه. تقویت‌کننده و ضخیم‌کننده‌ی موی سر برای آقایان و خانم‌ها. کاهش‌دهنده‌ی ریزش مو در الگوهای مردانه آندروژنیک و زنانه ( غیر آندروژنیک). مناسب موهای نازک و کم‌حجم. استحکام‌بخش و حجم‌دهنده‌ی موهای ضعیف.

روش مصرف:

فرآورده را بر روی مو و پوست سر خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف بدست‌آمده را به مدت ۲ تا ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگاهداشته و سپس به آرامی آب‌کشی نمایید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید. جهت حصول نتیجه‌ی بهتر، از این فرآورده حداقل ۳ بار در هفته یا طبق دستور پزشک استفاده گردد.

هشدار مصرف:

فقط جهت مصارف خارجی.

در صورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

از تماس فرآورده با چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

در صورت تماس با چشم‌ها، آن‌ها را با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب و دسترس کودکان نگاهداری نمایید.

ترکیبات:

دی سدیم لورت سولفوسوكسينات، سدیم لورویل اوت آمینو اسید، دی سدیم کوکوآمفو دی استات، کوکامیدو پروپیل بتائین، کافئین، کوکوگلوگوزاید، گلیکول دی استئارات، ایزو استئار آمید میپا، گلیسریل لورات، 150-PEG دی استئارات، 120/10-PEG/PPG ترى متيلول پروپان تری اولئات، لورت-۲ هیدروکسی پروپیل، گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید، استایرن/ آکریلات کوپلیمر، گلیسرین، سدیم کلراید.

متوکسی 7/3-PEG/PPG آمینو پروپیل دایمتیکون، 7-PEG گلیسریل کوکوات، آرژنین، پروتئین ابریشم هیدرولیز شده، آلانتوئین، روغن آرگان، پلی کواترنیوم-۱۰، پانتنول، پیریدوکسین هیدروکلراید عصاره‌ی Ruscus aculeatus، زینک PCA، بیوتین، توکوفریل استات، نیاسین‌آمید، اسید هیالورونیک هیدرولیز شده، دی سدیم EDTA، هیدانتوین DMDM، متیل کلروايزوتيازولينون، متیل ایزونیازوليتون، منیزیم نیترات، CI۴۷۰۰۵، CI۴۲۰۹۰، اسانس، آب یون‌زدا.

فوليكا، برندی تخصصی و منحصربه فرد، مو و پوست مي باشد كه با بهره گيری از فرمولاسيون پيشرفته و غنی از عصاره های گياهی، ويتامين ها و موارد مؤثر مغذی با نوآوری و تحقيق و توسعه مستمر تحت پوشش كارخانجات پارس حيان محصولات تخصصی خود را به بازار عرضه نموده است.فوليكا با استفاده از محصولات تخصصی و درمانی، مشكلات مربوط به سلامت، مراقبت و زيبايی مو و پوست را برطرف می كند. اين برند فاقد مواد شيميايي مضر و سرطان زا می باشد كه با تكيه بر دانش دانشمندان و محققان ايرانی از سال 1386 به بازار عرضه شده است

ویژگیهای محصول

وزن 250 گرم
نوع محصول

شامپو

گروه

حجم دهنده مو, ضد ریزش و تقویتی

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شامپو تقویت کننده کافئین مکس فولیکا آر ایکس – حجم دهنده موی سر 200 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *